Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články čtenářů

Jak jsem si užila včerejší Fit maraton v Němčicích nad Hanou

Tuto akci pořádal poprvé Hobby klub Němčice nad Hanou, Dům dětí a mládeže ORION Němčice nad Hanou a za finanční podpory Grantu Spolupráce 2016 města Němčice nad Hanou.

Byla jsem zde pozvána jako instruktor piloxingu. Fit maraton trval 5 hodin. Akce se konala, jak jsem již viz výše zmínila, v Němčicích v nádherné sportovní hale Suprovce. Lidé si zde mohli vyzkoušet různé cvičební styly - aerobic, piloxing, bodyform, powerjogu a zumbu.

Jak jsem si užila včerejší Fit maraton v Němčicích nad Hanou

Paralelně zároveň probíhaly v klubovnách či tělocvičně DDM Orion aktivity pro menší děti - jóga, tanečky, výtvarná dílna, vaření nebo cvičení na míčích. Co se mi na téhle akci moc líbilo, že mysleli i na maminky, co mají děti a které by si rády zacvičily a nemají možnost hlídání.

Jak jsem si užila včerejší Fit maraton v Němčicích nad Hanou

Když si někdo chtěl odpočinout mezi cvičením nebo pokud někomu nesedl cvičební styl, mohl jít odpočívat do relaxační místnosti s příjemnou hudbou. Zároveň pro všechny byl připraven zdravý bufet - ovoce, zelenina, musli tyčinky a pod.

Zde se všichni poprvé setkali s piloxingem a líbil se jim a já jsem za to ráda, že jsem mohla ukázat dál, co to piloxing vůbec je.

Jak jsem si užila včerejší Fit maraton v Němčicích nad Hanou

Moc se mi akce očima instruktora líbila, atmosféra, lidé, jídlo, zázemí a organizace - vše bylo bez chybičky na to, že tuhle akci pořádali poprvé. Takže klobouk dolů a doufám, že brzo bude zase podobná akce ve sportovním duchu.

O autorce:  Mgr. Edita Jemelková

 

text: Edita Jemelková – 16. 10. 2016, 21.21:19

Zde obsažené informace jsou osobním názorem pisatele
a nemusí se shodovat s názory redakce.

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist