Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články čtenářů

Golf se netrénuje na greenu: kondiční příprava českých golfových profesionálů ve Face Czech Fitness 2010

Golf je sport se specifickými požadavky na fyzickou i psychickou kondici. Již tradičně se špička českých profesionálních golfistů, mezi nimi i vítěz PGAC 2010 Ondřej Lébl (http://www.ondrejlebl.cz/5834/-fotogalerie/; http://www.czechpgatour.cz/cs/), sešla před Vánocemi na sportovní soustředění ve Face Czech Fitness v Praze ve Stodůlkách.

 
 
Kromě Ondřeje Lébla se soustředění zúčastnili další úspěšní golfisté Petr Skopový, Roman Hanus, Jakub Svoboda, Jan Zavázal, Petr Marek a Karel Skopový. Sezóna 2010 pro ně byla skutečně úspěšná a to i díky poctivé přípravě i mimo green, třeba právě ve specializovaném fitness.
 

Kondiční trénink se zaměřoval především na posilování hlubokých svalů s využitím pomůcek Bosu, Bodyball nebo Flowin, a dále na komplexní fyzickou kondici.

 

I letošní soustředění s názvem USN – GTC 2010 (Ultimate Sports Nutrition – Golf Training Camp) vedl Oldřich Rek (http://www.usnonline.cz/nasi-treneri/ ), akreditovaný trenér Face Czech Fitness centra. Tréninkový koncept Flowin na posílení hlubokého svalstva trénovala zkušená lektorka Face Věra Havlová.

 

text: Jitka Mikolášová – 06. 01. 2011, 07.49:24

Zde obsažené informace jsou osobním názorem pisatele
a nemusí se shodovat s názory redakce.

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist