Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články čtenářů

FITFEST Brno 23.5.2009

 

Fitfest pořádaný Fitness Blue Gym Academy v hale Veterinární fakulty Brno byl akcí, kterou jsem měla sice trochu z ruky, ale za kvalitním aerobikem jsem ochotná jet daleko. Ani tentokrát jsem nelitovala. Už první hodina s Elisabettou Cinelli byla senza. S ostatními jsme se shodli na tom, že její baletní průprava je zřejmá, neboť z choreografie přímo čišela. Ale to nám nevadilo a statečně jsme skákali roznožky a otáčeli se v piruetách, i když jsme u toho nevypadali zdaleka tak ladně jako Elisabetta, která nepotřebovala mikrofon, na veškerý cuing si vystačila pouze rukama, očima a nohama. J

Ještě celí roztančení jsme naskočili do další hodiny. Ta bylo o něčem úplně jiném. Roman Ondrášek měl připravenou skvělou lekci sestávající z jednoduché choreografie zaměřené na posilovací prvky. Vrhli jsme se na výpady a výdrže a vyzkoušeli si, jak se cvičí s elastibandem. Abych pravdu řekla, moc mě tahle pomůcka ke koupi nepřesvědčila, ale hodina se mi celkově velmi líbila. Akorát nás trochu rušili páni kameramani, kteří nám lezli až … J  Roman totiž připravuje jakýsi pořad pro jakousi TV.

Pak už byl na řadě opět dance. Lenka Velínská je profík, který dokáže z minima vytěžit maximum. Každý krok skvěle vysvětlí, předvede a naučí tančit snad i kozu. J Její hodina byla moc prima a většina prvků se dá použít pro širokou veřejnost.

Hala se trošičku vylidnila až po přestávce, kdy byla na programu latina. Kdo jednou zažil latinu s Joanem Altisenem, ten je rozmlsaný a jen tak něco ho nepřekvapí. Slovenský prezentér Milan Adamka, ačkoli s sebou přivezl několik svých fanoušků, halu rozhodně neuvedl do varu tak, jak bychom u latiny mohli čekat. Sestava byla celkově trochu nudná, a i když se určité šoumenství Milanovi upřít nedá, jeho hodina prostě neměla šťávu.

To Energy aerobic s Charlotte Andersson byl jiná káva. Hala se opět roztančila a Charlotte lítala po pódiu i mimo něj jako čertík.

Uklidnění přišlo až v poslední hodině, kdy se Roman, Lenka a Elisabetta spojili na lekci PortDeBrass. Každý si připravil jednu část sestavy a dohromady jsme se příjemně protáhli a uvolnili.

Organizátorům děkuji za příjemně strávený den a někdy v Brně zase ahoj!

Pavlína Jiránková

 

text: Pavlína Jiránková – 27. 05. 2009, 15.49:00

Zde obsažené informace jsou osobním názorem pisatele
a nemusí se shodovat s názory redakce.

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist