Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články čtenářů

Fit Fest 2010 - závěrečná zpráva

FITFEST 2010 - XL to S

V sobotu 8.května 2010  proběhl 2.ročník Fitfestu, kongresového dne, který pořádá vzdělávací organizace Fitness Blue Gym Academy Brno a Aerobicmania.cz a jehož hlavním partnerem byla firma Omega Altermed - tobolky XL-S a také tyčinky Corny Linea.


I letos byla sportovní hala Veterinární fakulty v Brně zcela zaplněna a téměř 250 účastníků si užilo komplexní program zahrnující lekce taneční, dynamické, posilovací i body and mind.

Celá hala tančila v rytmu Hříšného tance, jazzu i nejnovějších chart hitů s Lenkou Velínskou, Romanem Ondráškem a Lukášem Kolkem.


Zahraničním hostem letošního FitFestu byl jeden z nejuznávanějších specialistů ne posilovací a kondiční lekce, americký instruktor David Stauffer. Jak hodně jsou jeho lekce funkční a účinné, měli možnost všichni účastníci pocítit na svých tělech během 2 lekcí na sobotním FitFestu a pak i na  nedělním odborném workshopu.


Program uzavírala krásná a elegantní lekce Dance jógy v podání Pavly Rožumberské, která je autorkou tohoto konceptu cvičení.


V přestávkách nabitého programu mohli účastníci relaxovat a občerstvovat se u stánků Corny Linea, Nutriproduct a Giraffy, vyzkoušet přístrojovou diagnostiku pleti a líčení, které zdarma poskytovala firma Oriflame obnovit sportovní šatník u stánků firem Bodyaction, Elle Sport a ZºCa, anebo otestovat novou cvičební pomůcku Freestyler v krátkých ukázkových 15ti minutových lekcích.
Kromě výborného pocitu z aktivně stráveného dne si všichni účastníci odnesli dárek hlavního partnera firmy Omega Altermed - hubnoucí tablety XL-S, aby letní sezónu zahájili v opravdu ideální formě.

Na další ročník FitFestu se těšíme až za rok, ale už v létě se můžeme setkat  například  na aktivní dovolené Bystřické léto
nebo na letním kongresovém dnu Aerobicmania Sun Day.

 

 

text: Roman Ondrášek – 10. 05. 2010, 14.01:54

Zde obsažené informace jsou osobním názorem pisatele
a nemusí se shodovat s názory redakce.

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist