Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články čtenářů

FACE Academy hledá nové talenty!

  • Staňte se novou tváří týmu FACE Academy
  • Vystupujte na nejprestižnějších kongresech v Česku i zahraničí
  • Získejte zkušenost z mezinárodních školení
  • Reprezentujte republiku na soutěži v Rimini

 

V českém finále soutěží 6 nejlepších instruktorů o titul FACE NEW TALENT OF FITNESS. Stejně jako v mezinárodní soutěži New Faces of Fitness v Rimini /http://www.riminiwellness.com/ /. Každý ze 6-ti finalistů se bude prezentovat 20-minutovou lekcí.

Vítěz vyhraje angažmá na 2 významných akcích: první během mezinárodního kongresu FACE v sezóně 2011-2011. A pak bude reprezentovat FACE ACADEMY na prestižní soutěži “NEW FACES OF FITNESS” pořádané 12. 6. 2011 během RiminiWellness Expo v Rimini /Itálie/.

Výběr 6-ti finalistů se uskuteční na základě zaslaného DVD. Navrávka musí obsahovat 20-ti minutový záznam lekce, kterou vede soutěžící během skutečné lekce s klienty. Může se jednat pouze o styly Aerobics, Aerobic Dance, Step nebo Step Dance. House, Jazz a mixování obdobných stylů je povoleno. Závěr nahrávky musí patřit finálovému show s opakováním celé sestavy.

DVD nahrávky musí být zaslány nebo předány do FACE Czech Academy /Nárožní 9a, 158 00 – Praha 5 – Stodůlky/ s označením “porota FACE NEW TALENT OF FITNESS” nejpozději do 11. 3. 2011. K nahrávce připojte stručný životopis pro oblast fitness.

Budete-li vybrán mezi finalisty, doporučujeme vzít si s sebou na finále několik vlastních studentů - fanoušků, kteří Vás během soutěže podpoří. Navodí to tu správnou atmosféru během soutěžní prezentace, podpoří Vaši motivaci a vyburcuje energii na maximum. Chceme zažít velkou show, a nejen to, my chceme ukázat tuto show v Rimini a bojovat proti dalším finalistům z Ruska, Itálie, Španělska, Polska a dalších zemí...!

Více informací na www.faceczech.cz .

 

 

text: Jitka Mikolášová – 06. 12. 2010, 16.59:37

Zde obsažené informace jsou osobním názorem pisatele
a nemusí se shodovat s názory redakce.

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist