Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články čtenářů

Děti fitness - semifinále v Kopřivnici

Zdravíčko lidičky! Máme tady prosinec! Za dveřmi už máme Vánoce a to mimo jiné znamená, že v záplavě všech těch dobrot zase nějaké kila nabereme. My Vám v našem jubilejním 20. díle televizního pořadu JuniorTV vysílaném na digitální TV Noe ukážeme, jak proti tomu bojovat! 

Nakoukneme na sportovní akcičku Děti fitness, aneb sportem proti drogám která se v neděli 13. listopadu konala v kopřivnické sportovní aréně! Právě sem se sjelo na 250 děvčat a kluků od nejmenších až po dospělé s jediným cílem - pořádně potrápit postavu a zacvičit si Aerobic, nebo zatrsat Streetdance. A také postoupit do celostátního finále! 


Povíme si něco o historii těchto sportů a co to vlastně aerobic a streetdance je. Mrkneme, jaké to je půl hodiny cvičit a vyzpovídáme účastníky. Sami jako naprostí netanečníci si zkusíme sestavu a navrch zavítáme do Školy streetdance, kde se základní kroky naučíme!


JuniorTV moderují Jana Murková a Lukáš Müller. A za kamerou stepuje Pavel Paiky Pikulík.

Videoreportáž:

<object height="296" width="450"><param name="movie" value="http://www.stream.cz/object/635572-deti-fitness-2011"><param name="allowfullscreen" value="true"><param name="wmode" value="transparent"><param name="allowscriptaccess" value="always"><embed src="http://www.stream.cz/object/635572-deti-fitness-2011" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" allowfullscreen="true" height="296" width="450"></object>

Přímý odkaz na video na portálu Stream.cz

JuniorTV

 

text: Lukáš Müller – 04. 12. 2011, 13.22:21

Zde obsažené informace jsou osobním názorem pisatele
a nemusí se shodovat s názory redakce.

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist