Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

 

Zviditelnění pobytových zájezdů na Aerobic.cz

V kalendáři akcí je možné inzerovat pobytové zájezdy a víkendy. Cena za inzerci pobytových zájezdů je 2000 Kč za měsíc + 20% DPH. Nejkratší doba inzerce je tři po sobě jsoucí měsíce. Na množství pobytových zájezdů nezáleží.

Inzerce pobytových zájezdů a víkendů na Aerobic.cz je placená. Jejich přehled se zobrazuje v rubrice Zájezdy, ale také přímo v Kalendáři akcí, jedné z nejnavštěvovanějších rubrik na Aerobic.cz. Výhodu je, že své zájezdy vkládáte přesně na místo, kde je vaše potencionální klienti hledají.

Pobytové zájezdy může inzerovat každý, kdo zaplatí stanovenou částku, která činí 2000 Kč + 20% DPH za měsíc.

Nejkratší doba inzerce jsou tři po sobě jdoucí měsíce. Na množství vložených zájezdů nezáleží.

Rozhodnete-li se inzerovat pobytové zájezdy, pošlete na e-mail antispam  informaci od kdy do kdy chcete inzerovat a vaše uživatelské jméno (email) pořadatele akcí v kalendáře akcí. (Pokud nejste registrováni nejprve se zaregistrujte, více o registraci zde.) Obratem vám zašleme podklady pro provedení platby z bankovního účtu.
Ihned po obdržení platby vám zaktivujeme účet pořadatele akcí pro vkládání zájezdů a zašleme daňový doklad na inzerci. Vámi vložené akce jsou ihned zobrazovány (nečeká se na schválení administrátorem).

Budete-li chtít období inzerce prodloužit, opět pošlete e-mail.

Po skončení vámi zaplaceného inzertního období bude vaše konto deaktivováno pro vkládání zájezdů (nadále budete moci vkládat pouze semináře a soutěže) a všechny vaše zájezdy budou z kalendáře akcí odstraněny.

U inzerce pobytových zájezdů je velmi výhodné, máte-li vlastní stránky, nevkládat detail o zájezdu do kalendáře akcí, ale pouze udělat link na Vaše stránky. Kdo klikne na takto vložený zájezd, zobrazí se mu vaše WWW stránka s příslušným zájezdem. Takto lze velmi rychle vkládat zájezdy do kalendáře akcí a informace o nich udržovat pouze na jednom místě - vašem WEBu.

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist