Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Soutěž

Vyhrajte Sport Diary, speciální sportovní diář, který se může pyšnit svou originalitou a jedinečností!

Vyhrajte Sport Diary , speciální sportovní diář, který se může pyšnit svou originalitou a jedinečností!Vyhrajte Sport Diary , speciální sportovní diář, který se může pyšnit svou originalitou a jedinečností!

Unikátnost Sport Diary tkví nejen v tom, že je vyráběn ve dvou variantách (dámské a pánské) lišící se barevností, designem a informacemi, ale zejména v unikátnosti svého obsahu, jehož kvalita a vůbec přítomnost v tomto typu produktu je napříč evropským trhem zcela ojedinělá.

Stejně jako loňský ročník Sport Diary je i vydání pro rok 2016 tvořeno z klasické plánovací části (pracovní schůzky, soukromé věci atd.) a z části pro vedení záznamů o sportovních aktivitách, evidenci sportovních výkonů, rekordů, pocitů z tréninků apod. Navíc pro rok 2016 byl sportovní diář rozšířen o velké množství informací, rad a tipů ze sportu, pohybu, zdraví, stravy a sportovní výživy!

Vyhrajte Sport Diary , speciální sportovní diář, který se může pyšnit svou originalitou a jedinečností!

V letošním ročníku se také můžete nově těšit na rozhovory se známými osobnostmi (ženy jistě ocení rozhovor s nutričním expertem Ing. Petrem Havlíčkem), upravíte si svůj tréninkový plán dle našich rad a vybraných cviků, případně si uvaříte zdravé, výživné a chuťově výtečné jídlo z našich receptů. Tyto recepty byly navíc vytvořeny pro aktuálně nejžádanější stravovací styly – paleo, raw a fitness!

Více o diářích a možnost objednávky zde

PRAVIDLA:

1. Soutěž je určená pouze pro registrované čtenáře Aerobic.cz. Nejste-li registrováni, můžete se bezplatně zaregistrovat.

2. Odpovědi zasílejte v termínu: 16. - 25. 10. 2015 pomocí níže uvedeného formuláře a to maximálně jednou!

3. Diář vyhrává 50., 100., 150.,  200. a 250. správná odpověď. 

4. Čtěte prosím Obecná pravidla soutěže na Aerobic.cz

OTÁZKA

Když už soutěžíme o sportovní diář na rok 2016, určitě by v něm nemělo chybět datum, kdy probíhá tradiční velký veletrh v Itálii Rimini wellness. A otázka zní, kdy konkrétně to je? Nápovědu najdete přes náš kalendář akcí

Pro zobrazení formuláře se musíte nejprve přihlásit jako čtenář aerobic.cz!

Uživatelské jméno: 
Heslo:

Pokud jako čtenáři nejste registrováni, učiňte tak zde. Registrace je zdarma.

Pokud jste zapomněli heslo, nechte si poslat nové heslo na email zde. Vaše uživatelské jméno je e-mail, který jste vyplnili při registraci.

 

16. 10. 2015, 23.31:10

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist