Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Soutěž

Vyhrajte balíček Starbucks: hrnek, káva a voucher

Vyhrajte balíček Starbucks: hrnek, káva a voucherVyhrajte balíček Starbucks: hrnek, káva a voucherVyhrajte balíček Starbucks: hrnek, káva a voucher

Čerstvou energii vnáší do kaváren Starbucks svěží jarní nabídka, která představuje novinku v podobě nápoje Macchiato s příchutí javorového sirupu. Nápoj Maple Macchiato v sobě snoubí intenzivní chuť tradičního Starbucks espresso shotu, vanilkový sirup, ohřáté mléko se sametovou pěnou, to vše ozdobené javorovou polevou. Oblíbený Macchiato nápoj si můžete vychutnat také s příchutí karamelu a oříšku, v horké nebo studené verzi.

Jako sezónní zrnková káva se ve Starbucks představuje úplně poprvé káva Perú, která zraje na svazích And, v srdci bývalé říše Inků, v nadmořské výšce 1600 m. Tato středně pražená káva se vyznačuje vyváženou, hebkou a bohatou chutí s lehkými bylinnými tóny ořechovou příchutí a jemně kořeněnou tečkou. Užít si ji můžete také ve svém oblíbeném nápoji jako Origin Espresso. Potěší vás i lahodné dezerty v podobě čokoládového a karamelového Cheesecake a jarně laděná kolekce hrnků a termohrnků. Tato nabídka je v kavárnách Starbucks k dostání do 11. května 2015.

OTÁZKA:

Kolikátou pobočkou v České republice je právě otevřená kavárna Starbucks v pražském Karlíně?

Nápověda zde

PRAVIDLA

1. Soutěž je určená pouze pro registrované čtenáře Aerobic.cz. Nejste-li registrováni, můžete se bezplatně zaregistrovat.

2. Odpovědi zasílejte v termínu: 29. 4.  - 7. 5. 2015 pomocí níže uvedeného formuláře - a to maximálně jednou!

3. Balíček vyhrávají správné odpovědi, které dojdou v daném období v pořadí 50., 100. a 150. 

4. Čtěte prosím Obecná pravidla soutěže na Aerobic.cz

Pro zobrazení formuláře se musíte nejprve přihlásit jako čtenář aerobic.cz!

Uživatelské jméno: 
Heslo:

Pokud jako čtenáři nejste registrováni, učiňte tak zde. Registrace je zdarma.

Pokud jste zapomněli heslo, nechte si poslat nové heslo na email zde. Vaše uživatelské jméno je e-mail, který jste vyplnili při registraci.

 

28. 04. 2015, 18.51:17

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist