Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Soutěž

Soutěž: Vyhrajte vysoušeč vlasů Philips ProCare HP8260

Soutěž: Vyhrajte vysoušeč vlasů Philips ProCare HP8260Soutěž: Vyhrajte vysoušeč vlasů Philips ProCare HP8260
Soutěž: Vyhrajte vysoušeč vlasů Philips ProCare HP8260Soutěž: Vyhrajte vysoušeč vlasů Philips ProCare HP8260

Krásné vlasy jsou chloubou každé ženy a dívky. Vyjadřují životní styl i módní trendy. Jak ale dosáhnout doma perfektního účesu, aniž bychom vlasy zbytečně zatěžovali nebo dokonce poničili? Philips představuje přístroje ProCare, s jejichž pomocí vytvoříte požadovaný účes s maximální péčí a obavy z možného poškození vlasů tak můžete hodit za hlavu.

soutěž Philips ProCare


Žehlička Philips ProCare Sonic (HP8349) s okamžitým ohřevem využívá tři nejnovější technologie. TempPrecision přináší žehlení při stabilnější, a proto šetrnější teplotě těšně pod 200°C. Vlasy tak zůstávají hebké a lesklejší než kdykoliv předtím. Keramické destičky s EHDTM technologií eliminují přítomnost horkých míst a udržují vlasy zdravé a technologie sonických vibrací přináší skvělé výsledky v kratším čase.

Kónická kulma Philips ProCare (HP8619) disponuje válcem o šířce 13 – 25 mm, jehož jemný sametový povrch Soft Touch poskytuje dokonalou kontrolu a tepelnou ochranu. Ženy tak mohou s jistotou, pohodlně a bezpečně upravovat své vlasy, a to i na těžko přístupných místech. Tato vrstva zároveň chrání před přímým kontaktem s vyhřívaným válcem prsty, uši, krk a vlasovou pokožku.

Foukací kulma Philips ProCare (HP8656) přináší hned několik technologií chránících vlasy. Zatímco EHDTM zajišťuje rovnoměrnou distribuci tepla, technologie ThermoProtect zaručuje rychlé vysoušení při konstantní teplotě a poskytuje vlasům dokonalejší ochranu před přehřátím. Vše doplňuje i možnost volby ze tří nastavitelných teplot a rychlostí.

Vysoušeč vlasů Philips ProCare (HP8260) s technologií ThermoProtect zajišťuje vlasům maximální péči. Unikátní sensor měří vlhkost vlasů při vysoušení a podle ní automaticky nastavuje teplotu vysoušení. Tím chrání vlasy před přehříváním a minimalizuje jejich poškození příliš horkým vzduchem. Ionizační technologii zamezuje poletování vlasů a přispívá k jejich lesku.

Zapojte se do naší soutěže, kde máte šanci vyhrát jeden ze tří vysoušečů vlasů Philips ProCare HP8260. Nápovědu hledejte na www.philips.cz.


OTÁZKA:

Kolik nastavení rychlosti a teplot pro dokonalé ovládání nabízí vysoušeč vlasů Philips ProCare HP8260?
a)    4
b)    2
c)    6

PRAVIDLA

1. Soutěž je určená pouze pro registrované čtenáře Aerobic.cz. Nejste-li registrováni, můžete se bezplatně zaregistrovat.

2. Odpovědi zasílejte v termínu: 14. -  31.12. 2013 pomocí níže uvedeného formuláře a to maximálně jednou!

3. Vysoušeč vlasů Philips ProCare HP8260 vyhrává 100., 200. a 300. správná odpověď. 

4. Čtěte prosím Obecná pravidla soutěže na Aerobic.cz

Soutěž byla ukončena

 

12. 12. 2013, 22.53:09

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist