Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Soutěž

Soutěž o bombastickou cenu: Vyhrajte balíček vstupenek, který obsahuje dvě dvojice vstupenek na podzimní i jarní kongres Aerobicmania

Soutěž, kterou pořádá Aerobicmania.cz, je určená pouze pro registrované čtenáře Aerobic.cz. Nejste-li registrováni, můžete se bezplatně zaregistrovat zde.

PRAVIDLA

Soutěž bude probíhat v šesti samostatných kolech, kde v každém lze získat jednotlivé ceny od partnerů akce, které budou vždy uvedeny v dané části.  V závěru pak ti, kteří zašlou odpovědi ve všech kolech, mají šanci získat hlavní výhru – dvojici vstupenek na 13. Mezinárodní kongres aerobiku, fitness a Body&mind v říjnu a 14.mezinárodní kongres aerobiku, fitness a bodymind v únoru!

Odpovědi v prvním kole zasílejte v termínu: 22. 9. - 29. 9. 2015 pomocí níže uvedeného formuláře - a to maximálně jednou! Výhru prvního kola vyhrává správná odpověď, která přijde jako 50. v pořadí.  

AEROBICMANIA - 13. Mezinárodní kongres aerobiku, fitness a Body&mind


V prním kole soutěžíme kromě hlavní ceny také o DELUXE dárkovou kazetu NUTREND  - 8 proteinových tyčinek: vysoký obsah proteinů, minimum cukrů, skvělá chuť, vláknina, slazena steviolglykosidy ze Stevie, neobsahují lepek.

soutěž O DELUXE dárkovou kazetu NUTREND  - 8 proteinových tyčinek: vysoký obsah proteinů, minimum cukrů, skvělá chuť, vláknina, slazena steviolglykosidy ze Stevie, neobsahují lepek.

První kolo soutěže bylo ukončeno. Dárkovou kazetu Nutrend vyhrává Ingrid Žádníková. Gratulujeme.

 

21. 09. 2015, 17.28:53

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist