Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Soutěž

Soutěž o bombastickou cenu pokračuje třetím kolem: Vyhrajte vstupenky na podzimní i jarní kongres Aerobicmania

Soutěž, kterou pořádá Aerobicmania.cz, je určená pouze pro registrované čtenáře Aerobic.cz. Nejste-li registrováni, můžete se bezplatně zaregistrovat zde.

PRAVIDLA

Soutěž probíhá v šesti samostatných kolech, kde v každém lze získat jednotlivé ceny od partnerů akce, které budou vždy uvedeny v dané části.  V závěru pak ti, kteří zašlou odpovědi ve všech kolech, mají šanci získat hlavní výhru – dvojici vstupenek na 13. Mezinárodní kongres aerobiku, fitness a Body&mind v říjnu a 14.mezinárodní kongres aerobiku, fitness a bodymind v únoru!

Odpovědi v třetím kole zasílejte v termínu: 4. - 5. 10. 2015 pomocí níže uvedeného formuláře - a to maximálně jednou! Výhru třetího kola vyhrává správná odpověď, která přijde jako 50. v pořadí.  

Soutěž o bombastickou cenu pokračuje třetím kolem: Vyhrajte vstupenky na podzimní i jarní kongres Aerobicmania

V třetím kole soutěžíme kromě hlavní ceny také o T-meal fruity + 3x T-meal protein bar - instantní koktejl jako kvalitní a vyvážená svačina během dne + 3x proteinové tyčinky s nízkým obsahem cukru.

T-meal fruity + 3x T-meal protein bar - instantní koktejl jako kvalitní a vyvážená svačina během dne + 3x proteinové tyčinky s nízkým obsahem cukru.

Třetí kolo soutěže bylo ukončeno. Cenu získává Aneta Kamasová. Gratulujeme.

 

03. 10. 2015, 22.34:17

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist