Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Soutěž

Fotogalerie: Moje aktivní dovolená – finále soutěže

1. Z cyklistického výletu z Grožnjanu do Lanterny po stezce Parenzana, která vede z Terstu do Poreče po bývalé železniční trati, která zde byla provozována do roku 1935. Jsou na ní autentické tunely a viadukty (s CK CAPRO)2. Eva Hemalová: Zkrocení býka3. Jak si to letos babičky užívaly při retroaerobiku v Trogiru
4. Bc. Vendula Eliášová5. Marcela Janischová 6. Dagmar Dittrichova - nechavam sa pob66zkat od delfina
7. Alena Malachová8. Mgr. Lucie Horáková: Moje aktivní dovolená a mé aktivní dcerušky 9. Partnerství v tréninku i v životě: Eva & Patrik (Fit Factory Třinec)
10. Radka Neubertová: Tu vyhru by si diky teto fotce zaslouzily me deti, neb oba vyslapaly z Ruzohorek na Snezku a pak Obrakem zpet do Pece. Daly tak po svych 10,5 km. A to jsou Risovi teprve 3 roky11. Šárka Pelcová12. Jan Sklenicka - Matrix CZ
13. Zuzana Kožíšková: O tenhle zážitek se postarala moje rodina, ale musím uznat, že to byl můj dávný sen - proletět se na chvíli volným pádem, oprostit se od všedních věcí a jen padat a padat....14. Hanka Dvorská: I v Praze se dá zažít něco "extra" - plavání v čertovce15. Eliška Růžičková: Tak tahle je moje nejoblíbenější z mé/naší aktivní dovolené.... za celý můj Team Beast Ladies
16. Jana Strejčková17. Katarína Vidová 18. Lucie Tvrdoňová
19. Eva Mates 20. Jitka Kaigl Václavíková21. Daniel Muller
22. V srpnu vyrazil Jakub Strakoš s týmem svých spolupracovníků trénovat malé i velké závodníky z Corridoru do Jizerských hor, aby zabodovali v nové sezoně Mistry s Mistry.  23. Martin Lukač - toulání se světem a focení 24. J. Tichý
25. Jarda Vobr: spíše aktivně relaxační ...... zahrada Zámku Loučeň26. Jindra Vojíková: foto  je o to úctihodnější, že mi už dávno není 40... No, 3x jsem se rozbíhala, ale dala jsem to27. Effenbergerová Miroslava: Moje aktivní dovolená, kdy jsme byli v Dynoparku Vyškov.
28. Lucie Hantáková, výživový poradce a trenér29. Lenka Salvatore 30. Mili Pilátová
31. Hana Kalinová.jpg32. Michala Brixová33. Festival v Hyland Parku, Simona Svobodová

A je tady finále soutěže Moje aktivní dovolená. Celkem 33 fotografií soutěží o vaši přízeň. Která z nich se vám líbí nejvíce?

PRAVIDLA:

1. Soutěž je určená pouze pro registrované čtenáře Aerobic.cz. Nejste-li registrováni, můžete se bezplatně zaregistrovat.

2. Odpovědi (tip na NEJ FOTO) zasílejte v termínu: 20. - 31. 10. 2015 pomocí níže uvedeného formuláře a to maximálně jednou! (posílejte číslo fotky - to se vám zobrazí při najetí myší na danou fotografii, fotky jdou také po kliknutí zvětšit).

3. Tašku REEBOK vyhrává tip na NEJ FOTO, jenž od vás přijde v pořadí 100.,  200. a 300. A tašku REEBOK pak samozřejmě vyhrávají majitelé tří fotek, které dostanou největší počet hlasů. 

4. Čtěte prosím Obecná pravidla soutěže na Aerobic.cz

Pošlete foto z dovolené a vyhrajte tašku Reebok

Pro zobrazení formuláře se musíte nejprve přihlásit jako čtenář aerobic.cz!

Uživatelské jméno: 
Heslo:

Pokud jako čtenáři nejste registrováni, učiňte tak zde. Registrace je zdarma.

Pokud jste zapomněli heslo, nechte si poslat nové heslo na email zde. Vaše uživatelské jméno je e-mail, který jste vyplnili při registraci.

 

19. 10. 2015, 10.20:21

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist