Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Informace pro autory článků

Informace pro autory článků

Každý registrovaný čtenář aerobic.cz může psát své vlastní články z oblasti aerobiku, fitness a zdravého životního stylu. Tyto články mohou obsahovat soukromé názory jednotlivců nebo skupin. Rozsah článku není omezen. Články nesmí obsahovat komerční reklamu.

Redakce si vyhrazuje právo upravit nebo nezveřejnit takové články, které poškozují zájmy aerobic.cz nebo jsou v rozporu s platnými zákony.

Informace o registraci čtenářů neleznete zde.

Jak vytvořit článek

 • Po přihlášení do čtenářské sekce klikněte na záložku články viz obrázek níže:

   

 • Dále klikněme na link "Vytvořit nový článek" viz obrázek níže

   
 • Nyní se nám zobrazí uživatelsky přítulný formulář pro tvorbu našeho článku viz níže. Dobře si rozmyslete nadpis, aby byl výstižný a zároveň přitahoval pozornost čtenářů. Do pole "Perex" napište několika větami popis-obsah o čem Váš článek je. Do pole text vepište nebo zkopírujte vlastní text článku včetně případných obrázků. Hotový článek uložíme pomocí tlačítka "vytvořit článek" umístěného vlevo dole.


 • Po uložení článku se zobrazí seznam Vámi vytvořených článků. Kliknutím na nadpis článku se Vám v novém okně otevře náhled, kde můžete vidět jak Váš článek bude vypadat. Kliknutím na tlačítko "edit" vpravo vedle nadpisu opět otevřete editační formulář v němž můžete článek upravovat. Jste-li již se svým článkem spokojeni a chcete jej publikovat - zveřejnit, klikněte na odkaz "odeslat k publikování". 


 • Po kliknutí na tlačítko "Ano", že chcete skutečně odeslat článek k publikování bude článek odeslán administrátorovi aerobic.cz ke schválení.

   
 • Po dobu čekání na schválení administrátorem se vedle nadpisu článku zobrazuje text "čeká na schválení". Během této doby již nemůžete článek měnit.


 • Po schválení článku administrátorem se vedle nadpisu článku zobrazí datum a čas, kdy byl článek zveřejněn - publikován.


 • Od chvíle schválení administrátorem si může každý návštěvník aerobic.cz přečíst Váš článek. Články čtenářů jsou v menu po levé straně "Články čtenářů".


 

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist