Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Kalendář akcí
Akce v kalendáři akci
22.11.14 Park Holiday, Praha 10 - Benice vzdělávání 3D FITNESS KONGRES Pohyb a zdraví 2015 - Atraktivní program vytvořený pro instruktory skupinových lekcí a odborných osobních trenérů. 3D Fitness

 

3D FITNESS CONVENTION a FITNESS EXPO více jak 7O LEKCÍ A PŘEDNÁŠEK: 

Pokud patříte mezi milovníky pohybu a zejména funkčního tréninku, tak kongres „Pohyb a zdraví 2015“ nenachází v českých a slovenských zemích konkurenci. Na ploše větší než 1200 m2, na několika stanovištích a spolu s více než 100 trenéry si vychutnáte 30 Master trenérů na jednom místě, kteří zde budou jenom pro vás. To v ČR ještě nebylo. Lákají vás spíše taneční lekce či Body and Mind? A nebo se již nemůžete dočkat novinek ze světa Indoorcyclingu? A nebo jste připraveni se dále vzdělávat v oblasti výživy či managementu sportovních center? To vše a mnohem více na vás čeká na letošním ročníku „Pohyb a zdraví 2015. Tuto akci prostě nelze vynechat, pokud to myslíte s fitness skutečně vážně.

 

. výběr ze všech lekcí - více jak 10O LEKCÍ A PŘEDNÁŠEK: ARÉNA funkčního tréninku, HALA A, FUNCTIONAL GROUP EXERCISE, Body & Mind, Indoor Cycling, GRAVITY®, Přednášková místnost 1, Perfomance Training

. opět! ARÉNA FUNKČNÍHO TRÉNINKU největší lekce funkčního tréninku v České republice na ploše 1200 m2 pro 100 osob

I letos se můžete těšit na hvězdné lektorské obsazení ( presentéři budou upřesněni) 

Kongres se koná 21.11.2015 v atraktivních prostorech multifunkčního hotelového komplexu Park Holiday – Praha 10 – Benice. VII. Fitness kongres zaměřený na aktivní život současného člověka.

Atraktivní program vytvořený pro instruktory skupinových lekcí a odborných osobních trenérů. Nemalou cílovou skupinou jsou také aktivní ženy ve věku 20-50 let.
Od dynamického aerobikového cvičení přes široké spektrum posilovacích forem cvičení až po protahovací cviky v office department. Cílem kongresu je nabídnout velké množství informací o zdraví a současných trendech aktivního životního stylu. 

 www.3dfitnesskongres.cz

 

pořadatel akce:
3D Fitness, Orlická Kasárna 1491, 56401, Žamberk
Kontaktní údaje:
antispam tel.: 605941667 WWW: http://www.3dfitness.cz

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist