Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Instruktoři

Instruktoři - informace

Registrace v databázi instruktorů je zdarma a může se zde registrovat a prezentovat každý instruktor-instruktorka působící v oblasti aerobiku, wellness a fitness. Umožněte svým cvičencům si Vás zde nalézt!

Profil instruktorů se skládá z několika částí:

Základní údaje se zadávají v registračním formuláři hned při registraci a je možné je dodatečně kdykoliv změnit. Aby Váš případný zájemce o cvičení s Vámi měl dostatek informací pro výběr toho "správného instruktora", je vhodné kromě cvičebních stylů, kvalifikace a dalších informací přiložit i fotografii s portrétem.

O mně - v takto nazvané části, která je editovatelná prostřednictvím uživatelsky přítulného editoru můžete o sobě napsat takřka cokoliv v téměř libovolném rozsahu. Kromě vlastního textu, který můžete libovolně formátovat (nastavovat barvy, velikost písma...), můžete vkládat linky na jiné webové stránky, vkládat obrázky atd. V této části můžete projevit svého tvůrčího ducha... Pozor, tato část neslouží pro komerční inzerci různých produktů, ale pouze Vaší osoby.

Rozvrh hodin zobrazuje seznam všech pravidelných hodin. V prvním sloupci je uveden popis hodiny. V druhém sloupci je uveden den a hodina konání. V posledním sloupci je jméno fitcentra s linkem na fitcentrum. Pokud fitcentrum není ještě v databázi fitcenter registrováno, požádejte managera fitcentra o jeho registraci.

 

Semináře, Workshopy... a Pobytové zájezdy vkládají pořadatelé akcí v rubrice kalendář akcí. Požádejte organizátory akcí, nechť Vás při zadávání akcí v kalendáři uvedou. Pokud si akci pořádáte sami, nezapomeňte se zaregistrovat jako pořadatel akcí v kalendáři akcí a akci včetně své osoby zadat. Můžete tak naprosto zdarma (neplatí pro zájezdy) inzerovat své akce a zároveň zviditelnit svoji osobu!

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist