Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Fotogalerie

Vlastimil Harapes korunoval MISS ORIENT 2008

finalistkyMISS ORIENT 2008MISS ORIENT 2008
MISS ORIENT 2008španělská tanečnice Morganašpanělská tanečnice Morgana
americká orientální tanečnice Virginia Mendezamerická orientální tanečnice Virginia Mendezpředseda poroty pan Vlastimil Harapes

V sobotu večer se v Praze v divadle Blaník tančilo o titul MISS ORIENT 2008. Přes 400 diváků sledovalo s velkým zájmem deset finalistek, které se protančily 4. ročníkem soutěže až k sobotnímu slavnostnímu finále. Výkony sledovala porota včele s Vlastimilem Harapesem a americkou tanečnicí Virginií Mendez a španělskou tanečnicí Morganou.

Večer zahájily finalistky společnou choreografií a úřadující MISS ORIENT 2007 Kateřina Rychlovská zatančila drum sólo. Soutěž pokračovala krátkým rozhovorem s moderátorem a volným tancem. Většina soutěžících sestavila velmi působivé choreografie a porota měla opravdu těžký úkol vybrat tu nejlepší. V doprovodném programu se představila nejprve skupina brněnských a posléze i skupina pražských lektorek Centra Tance. Bonbónkem bylo vystoupení španělské tanečnice Morgany, která zatančila ve stylu Tribal dance. Vrcholem doprovodného programu bylo 12ti minutové vystoupení americké orientální tanečnice Virginia Mendez, které zvedalo diváky ze sedadel.

Pak už moderátor večera – Dominik Arte – vyhlašoval za pomoci zástupců poroty výsledky 4.ročníku soutěže. Návštěvníci internetových stránek zvolil jako nejsympatičtější tanečnici s č. 2 Terezu Dvořákovou z Brna, která získala titul MISS ORIENT INTERNET 2008. Nejsympatičtější tanečnicí pro diváky v sále byla tanečnice s č. 9 Sabina Świącová, která si odnesla šerpu pro MISS ORIENT SYMPATIE 2008, a jedna z divaček, která pro ni hlasovala, si odnesla víkendový pobyt pro dvě osoby. Titul 2.vice MISS ORIENT 2008 si vytančila dívka s číslem 4 Darina Köhlerová z Havířova, titul 1.vice MISS ORIENT 2008 udělila porota tanečnici s č. 10 Kateřině Štolové z Kladna. Korunku MISS ORIENT 2008 předal předseda poroty pan Vlastimil Harapes tanečnici s číslem 6 Michaele Pličkové z Brna, která mimo titulu vyhrála i týdenní zájezd do Egypta pro dvě osoby.

 

text: tisková zpráva Centra Tance, foto: archiv Centra Tance – 09. 11. 2008, 16.31:36

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist