Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Fotogalerie

Reebok European Star Dance Show

kim-0069.jpgkim-0084.jpgkim-0091.jpgkim-0105.jpg
kim-0116.jpgkim-0134.jpgkim-0146.jpgkim-0151.jpg
kim-0168.jpgkim-0192.jpgkim-0227.jpgkim-0275.jpg

Při podzimní části Reebok European Star Dance Show do Přerova opět zavítal charismatický Balázs Füzessy, společně s českými top prezentéry Lenkou Velínskou, Zuzkou Švíkovou a Lukášem Kolkem. Dalším zpestřením pak byla lekce Flamenca v podání vynikající tanečnice a lektorky Lolity Karpenko.
První hodinou pod názvem Dance Vibes zahájil celou akci Balázs a nezapřel svou taneční minulost. Tento maďarský „světoběžník“ si také připravil intenzivní posilovací lekci, kterou někteří z účastníků nazvali téměř „výcvikem mariňáků“.

Několik opakování finálových choreografií si pak vyžadovali návštěvníci (různými projevy a pokřiky) u Lenky, Lukáše i Zuzy,
což svědčí jejich skvělé a dobře odvedené práci na pódiu (někdy i mimo něj…) .

Zuza nás překvapila svým převlekem u finálovky, který korespondoval s výslednou sestavou a museli jsme konstatovat, že kromě atraktivní  ženy, může být i Zuza i docela pohledný chlap.

Už teď pro Vás připravujeme jarní část European Star Dance Show 2011, která se uskuteční na přelomu března a dubna. Mezi speciálními hosty přivítáme v Přerově již známou Timeu Szabó, tanečnici, lektorku a choreografku. Pro více informací sledujte web akce www.stardanceshow.cz a www.aerobic.cz, stálého partnera akce.

 

text: Vera LUDVOVA (Lakoma), foto: www.stardanceshow.cz – 17. 10. 2010, 22.23:49

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist