Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Fotogalerie

Pozdrav z adventní Ostravy

Přeji příjemný zimní večer, mikulášská šou byla opět veselou tečkou našich letošních akcí. V první  lekci dance jogy vedené kolegyňkou Hankou Mihulovou, začali cvičící  spontánně tleskat již v průběhu učení opravdu nádherné choreografie, kterou si na závěr vychutnali na finálovou skladbu z filmu Kill Bill. Byl to nádherný pohled  a  neustále chtěli všichni přidávat ještě jedno opakování ...

V druhé hodině je čekala dvojice Pat a Mat (Dana Bajgarová a Alena Klimková), která připravila zábavné cvičení ve dvojicích s overbally a na jednom velkém míči. I když se  to nezdálo, bylo cvičení na rovnováhu a balancování náročné, ale všichni to  ustáli a ještě se s chutí zasmáli svým některým pádům z míče.
 Do poslední lekce nastoupil náš host - nyní již "pražák" - Lukáš Kolek a připravil taneční choreografii na stepech. Všichni stepovali jako diví, ani nebylo znát, že je to již třetí hodina! Lukáš v závěru lekce cvičící  výborně protáhl při krátkém cvičení power stretch.....a pak již do sálu vtrhli dva čerti - malý a velký - s knihou hříchů a pytlem na nezbedníky a samozřejmě vážený Mikuláš s andílkem. Protože však všichni krásně zazpívali a prý byli celý rok  moc hodní a vzorně cvičili, tak čerti nemuseli do pekel vzít s sebou  nikoho, a ještě si každý odnesl nadílku!

Za rok se těšíme se všemi opět na "cvičenou"
Zdraví a klidné dny předvánoční Vám přeje Alena Klimková

 

16. 12. 2007, 15.48:41

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist