Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Fotogalerie

Olga Šípková slavila narozeniny

img-3144.jpg

Letos jsem vstoupila do posledních „cetin“ nebo jak říká můj vtipný bratr Vráťa, slavila jsem desáté výročí 30tých narozenin. No prostě mi je 40 let! Už 17 roků cvičím aerobik, věnuji se většinou ženám ve svých fitkách, starám se o jejich psychickou a fyzickou pohodu…Ale to je už na těchto stránkách o mě známo. Ovšem letos se ony rozhodly, že se postarají o mě! Nápad se zrodil v hlavě jedné z mých „svěřenkyň“, Dáši Svárovské. Děvčata se s radostí připojila a připravila pro mě krásný víkend v S-centru v Benešově. Dorazilo 40 gratulantek a ohromně jsme si to užily, což je zřejmé s přiložených fotografií.

Dáša oslovila jedny z nejlepších lektorů a ti mi přijeli gratulovat čím jiným, než úžasným pohybem. Já jsem si po mnoha letech zacvičila, nemusela příliš přemýšlet, vést dav…Navíc to byly lekce mého zamilovaného step aerobiku. Já tedy ještě jednou moc děkuji skvělé Yaně Fisher, báječnému Lukáši Kolkovi a  úžasnému Vláďovi Valouchovi! Přijeli s úsměvem na rtech, předvedli skvělou lekci a postarali se o parádní atmosféru…

S Vláďou jsme to navíc  jako správní parťáci rozjížděli na večerní diskotéce, které předcházela báječná večeře a gratulace! Od všech děvčat jsem dostala krásného keramického ptáka, který teď „šéfuje“ naší zahradě „U Šípků“, velký pugét růží a obrovský dort, samozřejmě ve tvaru stepu! No a já neodolala a hned jsem se do něho zakousla.

Samozřejmě přijeli moji úplně nejbližší: Ivan, Adélka, Míša (se svou přítelkyní, viz foto) a mí sourozenci Hanka a Vráťa.  Míša s manželem připravili DVD se záznamem mé mistrovské sestavy z roku 1997 a s fotkami, které byly průřezem celého mého dosavadního života. No to nás všechny rozplakalo. Dojetím, ale také smíchem nad úžasnými černobílými fotkami malé holky s nohama do „o“, ušima jako malé slůně, s dudlíkem v puse tahajíc kačera na kolečkách, která pár desítek let poté dobyla svět…

No a pak se rozjela diskotéka, která nás „aerobičky“ nenechala ani chvilku v klidu. Vévodily 80tá léta s písničkou mého srdce od Marie Rottrové „Řeka lásky“, kde jsme se s mou sestrou hezky předvedly (viz foto). Celý víkend byl jeden velký a krásný okamžik. Skvělá parta, báječné jídlo, hezké prostředí, odpočinula jsem si také  na kosmetice, bowlingu…Já ještě jednou moc všem a za vše děkuji!!!

 

text: archiv Olgy Šípkové, foto: Olga Šípková – 05. 07. 2009, 11.43:21

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist