Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Fotogalerie

Fotogalerie - RAJEC SPINNING RIDE 2007

Ve dnech 9.-11.11.2007 proběhl na Brněnském výstavišti v pavilonu BRNO v rámci veletrhu Sport-Life sedmý ročník RAJEC SPINNING RIDE. Tato hromadná jízda na spinnerech je největší akcí podobného charakteru ve střední a východní Evropě. Veškerý výtěžek z akce ve výši 216 000Kč podpoří celkem 16 handicapovaných sportovců.

Celkem čtyř jízd po třech hodinách se zúčastnilo téměř 500  jezdců. Každé tři hodiny vedl tým nejzkušenějších instruktorů z Česka i Slovenska, mezi kterými nechyběli Master Instruktoři a třeba také Jakub Strakoš, několikanásobný mistr světa ve sportovním aerobiku. Jezdce přišel na pódium podpořit také Jan Mazoch ( skokan na lyžích ). A v neposlední řadě Jirka Ježek - náš zlatý paralympionik v cyklistice z Athén a ze Sydney. Aktivně se jízd zúčastnil také tým handicapovaných sportovců z SKS Tricykl Blatná, který dokázal, že i s určitým handicalem se dá sportovat naplno.

Všichni jezdci vytvořili úžasnou atmosféru překypující energií a vyplavenými endorfiny. V průběhu tří hodin se o jezdce starali organizátoři, kteří je zásobili tekutinami (vypilo se 2000 lahví Rajec) a ovocem. Všichni účastníci si mohli objednat exkluzivní dres akce, čímž přispěli dalšími 500.Kč na konto Bariéry. 

Díky sponzorům: Kofola a.s.(Rajec), Brněnské veletrhy a výstavy a.s.(Sport Life), Star Fitness s.r.o. (Star Trac), ZZM s.r.o. (Inkospor), kteří podpořili akci finančně i produktově a sponzorům: Lawi (výroba cyklodresů), Čerozfrucht s.r.o. (ovoce), ČSOB,  kteří podpořili akci produktově, zajistili organizátoři kvalitní akci na světové úrovni.

 

text: Hauska & Partner, s. r. o., foto: Hauska & Partner, s. r. o. – 23. 11. 2007, 21.28:18

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist