Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Fotogalerie

Fotogalerie: DRAPS, partner Aerobic.cz

img00001.jpgimg00002.jpgimg00003.jpg
img00004.jpgimg00005.jpgimg00006.jpg
img00007.jpgimg00008.jpgimg00009.jpg

DRAPS s.r.o., je přední český výrobce oblečení pro sport a volný čas, který navzdory všeobecnému trendu veškeré své výrobky i nadále vyrábí v České republice. Kolekce DRAPS zahrnuje oblečení a doplňky pro nejrůznější sporty, zejména pro aerobik, fitness či běh, ale i oblečení pro turistiku, in- line, tenis, squash, a další. Vedle sportovní kolekce je pod značkou DRAPS vyráběno také elegantní a pohodlné oblečení pro volný čas. Důraz je kladen především na kvalitu, originalitu, pohodlné nošení ale zároveň na vysoce moderní a elegantní design oblečení, který je podporován neustálou obměnou sortimentu z hlediska materiálů i střihů. 

V  kolekci JARO - LÉTO 2010 byly kromě osvědčených materiálů bavlna v kombinaci s elastanem a značkového vlákna Supplex použity i nové exkluzivní materiály pro využití při zátěžových aktivitách s vynikajícími technickými vlastnostmi. Mezi ně patří materiál s úpravou Aquamove s výborným odvodem vlhkosti, síťovaný funkční materiál Supplex použitý na efektních a zátěžových místech a materiál Coolmax Fresh se stříbrnými ionty.

Oblečení značky  DRAPS je možné objednat prostřednictvím e-shopu na stránkách www.draps.cz, kde najdete kompletní nabídku produktů, nebo ve značkových prodejnách firmy DRAPS.

Více informací najdete na www.draps.cz

 

13. 03. 2010, 09.57:07

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist