Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Fotogalerie

Fotogalerie: Česko-Slovenská Tipsport Miss Aerobic má pro rok 2015 regionální tour úspěšně za sebou!

img00001.jpgimg00002.jpgimg00003.jpgimg00004.jpgimg00005.jpg
img00006.jpgimg00007.jpgimg00008.jpgimg00009.jpgimg00010.jpg
img00011.jpgimg00012.jpgimg00013.jpgimg00014.jpgimg00015.jpg

Díky našemu tajnému agentovi, moderátorovi a lektorovy Česko-Slovenské Tipsport Miss Aerobic Jirkovi Gruntorádovi:

Konec se skládal z jednoho českého víkendu a neděle v Bratislavě. Vše odstartovalo v sobotu 4. dubna odpoledne ve Zlíně, který je domovským místem I. ViceMiss Aerobic 2014 Lenky Šubové. Úvodní slovo, partneři, sponzoři, porota a už už se na plochu ženou nejmenší slečny z kategorie Minimiss. Na starost si je bere Lenka Šubová. Vzápětí je střídají velké slečny a ty tělesně trápí II. ViceMiss Aerobic 2014 Martina Maloušková. Všichni to dávají na 1* a po pár desítkách minut je hotovo. Přichází na řadu konverzace s moderátorem Jirkou Gruntorádem a v závěru, ještě před vyhlášením, je na programu Open hour. Ta ve Zlíně patří celá Zumbě. Jdeme vyhlašovat! Vítězkou v kategorii Minimiss se stala Sofie Šimková, startovní číslo čtyři. V dospělé kategorii Miss byla tou nej Kateřina Křístková. Gratulujeme! Balíme a přesouváme se do Hradce Králové.

Start v tomto krásném sportovně-studentském městě byl ve dvě odpoledne. Opět nechybělo úvodní představení a pak už vše jelo podle našeho “missího“ protokolu. Cvičení Minimiss, Miss, konverzace a před vyhlášením Open hour.

Tu mělo v Hradci Králové na starosti duo Lucie Tvrdoňová a Jirka Gruntorád. Nechyběl Easy aerobic, Tabata a Zumba. Lucka s Jirkou to rozjeli ve velkém stylu a bylo vidět, že pro Vás cvičí s láskou.Na závěr už jen vyhlášení. Tou nej se v kategorii Minimiss stala Lucie Malinská. Velkou kategorii Miss ovládla Jitka Vítová.
Přesouváme se na Slovensko, kde tour vrcholila 19. dubna v Bratislavě. Před čtvrtou odpolední se v nádherném rodinně zaměřeném centru Bory Mall začaly objevovat nádherné dívky, ze kterých sportovní duch přímo sálal.

V šestnáct hodin pak nastoupil moderátor Česko-Slovenské Tipsport Miss Aerobic Jirka Gruntorád a po úvodní řeči se ke slovu dostalo cvičení. Tentokráte obě kategorie měla na svých zádech I. ViceMiss Aerobic 2014 Lenka Šubová.

Na malé slečny šla hodně jemně, ale nakonec jim dala pořádně do těla, aby měly dobrou motivaci pro Slovenské finále, které proběhne 21. června 2015. Velké slečny pak dostaly několikanásobnou “nakladačku“ cvičení. Kromě danceaerobicu nechyběla Zumba a Piloxing.

Krátká pauza a šlo se povídat. Nutno podotknout, že slovenské slečny jsou upovídanější než české a tak se Jirka Gruntorád ke slovu moc nedostal. Od slečen jsme se dozvěděli, čím chtějí být, jaké mají sny a také, že “světový mír“ na čistě modelkovských soutěžích Miss ještě nevyšel z módy.

Vyhlášení před námi, pojďme se podívat, kdo vyhrál a byl v Bratislavě ten nej!

V kategorii Minimiss vítězíSofinkaVaceková. Dospěláckou kategorii pak ovládla dáma Monika Dostálová.

Gratulujeme a vy, čtenáři Aerobic.cz, se těšte na 13. a 21. červen. To proběhnou semifinálová a finálová kola pro Českou i Slovenskou republiku v Olomouci a Bratislavě. Aerobic.cz bude u toho a do posledního detailu Vám povíme, co se dělo.  Do té doby Vám přejeme nádherné jaro a fotky najdete třeba na Facebooku nebo na Instagramu.

 

30. 04. 2015, 19.13:49

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist