Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Fotogalerie

Fotogalerie: Bojovníci proti celulitidě

Ženy se vždy obávaly celulitidy. A celulitida se nikdy neprojevovala stejně u mužů a u žen. Pro mnoho žen představuje zarytého nepřítele. Proč ale vlastně trpí důsledky tohoto „přirozeného“ fenoménu? Protože se skutečně jedná o přirozený fenomén. Projevuje se nepěkným vzhledem pokožky, kterému se přeneseně říká „pomerančová kůže“. Tento nahromaděný tuk se objevuje zejména u žen. Přibližně 90 % žen trpí nějakým stupněm celulitidy, zatímco u mužů jde o pouhá 2 %.*

Je pro odstranění celulitidy nutné trpět? Ženy byly kvůli kráse celá staletí ochotné podstupovat různé útrapy. Jedna z tradic, které mezi ženami neztrácí na významu, je bezpochyby odhodlaný boj za krásu, bez ohledu na to, jak moc se pro ni musí trpět. Ale krása a bolest nemusí jít nutně ruku v ruce. Celulitidu lze zmírňovat nástroji kombinovanými se specifickými přípravky, které razantně působí na „pomerančovou kůži“, ale nepoškozují pleť.

* JP. Ortonne, C.Queille Roussel, L.Duteil, C.Emiliozzi, M.Zartarian: „Traitement de la cellulite: efficacité et rémanence à 6 mois de l’Endermologie objectivées par plusieurs méthode d’évaluation quantitative.“ Les Nouvelles Dermatologiques 2004; 23. 261-269.

 

18. 05. 2008, 17.48:49

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist