Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Fotogalerie

Ben Cristovao našel slečnu Úžasnou

Ben Cristovao našel slečnu ÚžasnouBen Cristovao našel slečnu ÚžasnouBen Cristovao našel slečnu Úžasnou
Ben Cristovao našel slečnu ÚžasnouBen Cristovao našel slečnu ÚžasnouBen Cristovao našel slečnu Úžasnou
Ben Cristovao našel slečnu ÚžasnouBen Cristovao našel slečnu ÚžasnouBen Cristovao našel slečnu Úžasnou

Ben Cristovao hledal ve spolupráci s lifestylovou značkou Reebok přes celé léto slečnu Úžasnou. Našel ji nakonec v dívce z Opavy. Nejen svým bezprostředním vystupováním a milým úsměvem dostala porotu Míša Dvořáková. Ta také pak přijela do Prahy, aby si užila slibovaný den s Benem Cristovao.

Ben přivítal Míšu na vlakovém nádraží v Praze odkud společně vyrazili do města. Nejprve bylo v plánu focení v prodejně A3 Sport na Václavském náměstí, kde si výherkyně mohla vybrat outfit podle svého vkusu v kolekci Reebok. Samotné slibované focení pak probíhalo v Dance Academy Prague. Focení si Ben a Míša spolu skvěle užili - viz fotogalerie.

Text Benovy písně Úžasná vypráví o té jediné, krásné a výjimečné, která nemusí být z řady modelek, nemusí být perfektní a dokonce nemusí mít ani Prada kabelku :-) Ben se snažil touto písní slečnám říci, že mu nezáleží na očekávatelné kráse, kterou nám denně servírují různá média a sociální sítě. Základem je totiž být sama sebou a nechat svoji krásu rozehrát přirozeně. I proto Ben Cristovao v létě prostřednictvím svého Facebooku rozjel kampaň na hledání oné Úžasné. Dívky mohly posílat videa s podkresem písně Úžasná a ukázat, čím jsou výjimečné.

A kde Míša čerpala inspiraci pro natočení videa? Tady je její odpověď:  „Když tak nad tím přemýšlím, tak ani nevím… Prostě jsem chtěla natočit video, na které když se budou lidi dívat, tak se zasmějí. A ono se to i povedlo. S videem mi pomáhaly kamarádky, které si z toho také dělaly srandu. S tím, že bych vyhrála, jsem vůbec nepočítala, ale zkusit se má přece všechno (smích).“

 

23. 11. 2013, 15.35:21

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist