Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Fotogalerie

Mezinárodní kongres aerobiku tance, body work&mind

dsc-5477.jpg

Jako v minulých šesti letech proběhla na konci října v Brně jedna z největších akcí, tentokrát nejen aerobiku, ale i body&mind, v České republice. Dvou dnů mezinárodního kongresu  se zúčastnilo téměř 700 příznivců aktivního pohybu - profesionálních  instruktorů i cvičící veřejnosti.

Všichni cvičící vytvořili jako vždy úžasnou atmosféru a ocenili lekce hostů, zahraničních prezentérů Lincolna Bridena (Anglie), Caroline Nilsson (Švédsko) a Orazia Batiatta (Itálie), který výborně zastoupil zdravotně indisponovanou Elisabettu Cinelli, stejně jako domácích prezentérů a Nike instruktorů Jany Havrdové, Reny a Vojta Hlavnových (Slovensko) Petry Havelkové, Lenky Velínské, Romana Ondráška, Flexi- bar teamu ad. Od zahraničních prezentérů, kteří vyučují téměř po celém světě a mají s čím srovnávat,  vyřizujeme velký obdiv k vysoké úrovni cvičících, jejich schopnosti zvládnout všechny choreografie i velký počet lekcí, i k úrovni prostředí a kongresu celkově.

Za organizační team také velké díky všem účastníkům a samozřejmě také vystavovatelům a partnerům kongresu, kteří cvičícím věnovali spoustu dárků, obohatili program akce a zajistili potřebný servis: Nike (tričko pro prvních 450, dárky do tomboly), Gigasport (dárky pro všechny účastníky), Multipower (pitný režim zdarma), Emco (dárky pro všechny účastníky), Body Action, Neywear, Seigen, USA Pro (dárky do tomboly, prodej oblečení pro sport a volný čas), Multitrax, Flexi-bar, Kangoo (dárky do tomboly, prodej metodických a cvičebních pomůcek, hudby, DVD), Giraffy (občerstvení). Děkujeme rovněž aerobikovému serveru www.aerobic.cz a Fitness Blue Gym Brno za pomoc při propagaci akce.

Pokud vám tato akce unikla, podívejte se alespoň na fotky z jejího průběhu, a rozhodně si nenechte ujít kongres příští. Budeme se těšit na viděnou. Face Czech.

 

text: Roman Ondrášek, FACE, foto: archiv FACE – 08. 11. 2008, 10.42:09

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist