Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Zuzka Dušková - Aerobic&Dance Team SANG: Jsem pyšná na své parťačky, skvělé trenérky a svěřence

Zuzka Dušková - Aerobic&Dance Team SANG: Jsem pyšná na své parťačky, skvělé trenérky a svěřence

O Vánocích (25.12.2015) nám Ježíšek nadělil další štěstíčko, naší dcerku Rozálku. Společně s Martinem Duškem, manželem, mistrem světa ve sportovním aerobiku, zakladatelem Sportovní Akademie Nové Generace SANG, kterou nyní vedu,  vychováváme společně s dcerkou již čtyřletého synka Dominika. Proto mi již nezbývá čas se aktivně podílet na trénincích a přípravě našich závodníků z klubu Aerobic&Dance Team SANG. Avšak stále fungujeme!

Jsem velmi pyšná za ně! Mé parťáky, pravé ruky Verču Kubíčkovou – mistryní světa ve sportovním aerobiku, a Denču Balakovskou – profesionální instruktorku, trenérku a bývalou závodnici ve fitness týmech - trenérky klubu Aerobic&Dance Team SANG.

S nimi šla příprava našich závodnic jedna báseň! Ony se starají o tréninky, choreografie, výjezdy na závody a já jim dělám “maminku”, jak je již v mém popisu práce. Zajišťuji svěřencům i jim plynulý chod klubu a akademie, tzn. Backround.  Aby se jim dobře a kvalitně trénovalo a vše, co je spojeno s přípravou na závody (návrhy dresů, zajištění hudby, pronájem prostor, výjezdy  na soutěže, soustředění apod).

O tom, že nám to šlape, svědčí umístění v soutěžích Mistry s Mistry, kterých se účastníme. Závodnice z Aerobic&Dance Team SANG se letos výkonnostně zvedly, vypovídá o tom i jejich umístění. Z celkem pěti postupových kol jsme si přivezly  1x zlato, 2x stříbro, 4x bronz, 8x "bramborovou" a další skvělá umístění, 7x 5. místo, 3x 6. místo, 3x šťastné sedmničky, 8.místo, 9.místo, 2x 11. místo, 1x 13.místo, 2x 14.místo, 1x 16.místo, 1x 18. místo a 1x 21. místo!

Vždy jsem po ukončení své závodní kariéry ve sportovním aerobiku měla sen, že budu vychovávat další mistryně světa (úsměv). Ale výraz holek, které baví aerobik „jen tak“ po škole jako kroužek a do toho je vyslat na závod v soutěži pro začínající závodníky je uspokojivější . Teda zatím, jelikož s úspěchem roste chuť a třeba se opět obujeme do systému soutěží FISAF, jelikož nás zahraničí láká, hlavně challenge jít výše.  To zatím soutěž Mistry s Mistry neumožňuje, i když úroveň výkonnosti jejich závodníků  je někdy vyšší než v konkurenčních soutěžích.

Děkuji Deny a Veru za podporu a plynulý chod našeho klubu Aerobic&Dance Team SANG, že mi stále umožňujete být mezi vámi… s vámi! Věřím, že nám to vydrží!

 

 

foto: archiv Zuzany Duškové – 31. 05. 2016, 13.02:20

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist