Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Zpříjemněte si podzim a vyzkoušejte tradiční Hévízskou terapii

Maďarský Hévíz s jedinečným termálním jezerem leží v Zalianské župe, pouhých 10 km od jezera Balaton a je dostupný téměř všemi dopravními prostředky. Díky unikátnímu léčivému termálnímu jezeru toto místo nabízí celoroční možnost venkovního koupání, ale zároveň si zde můžete vychutnat i tradiční Hévízskou terapii, zátěžovou lázeň, léčivý bahenní zábal, stejně jako mnoho dalších lázeňských kúr a procedur. Na své si zde přijdou i milovníci wellness a zdravého životního stylu. 

Zpříjemněte si podzim a vyzkoušejte tradiční Hévízskou terapii

Medical wellness neboli lékařsky kontrolované kúry se věnují každému jednotlivci zvlášť a přizpůsobují se jeho potřebám.

Efektivní řešení problémů s bolavým krkem, zády, kyčlemi či koleny

V nabídce léčebných procedur městečka Hévíz naleznete například i tradiční Hévízskou terapii pomáhající nejen při léčbě pohybového aparátu. Tato procedura je stanovena každému na míru. Její aplikaci předchází lékařské vyšetření s posouzením stavu, na základě nichž specialisté určí vhodné terapeutické prvky, které na sebe navazují. Následně je prováděna podle jasně stanovených pravidel a za stálého lékařského dohledu. Mezi jednotlivé léčebné prvky této terapie patří koupání v termální vodě, léčivý bahenní zábal nebo bahenní koupele či speciální zátěžová lázeň. Do individuálního léčebného plánu může být zahrnuta také konzumace léčivé vody jezera Hévíz z pitné fontány, terapeutická masáž, pohybová terapie (jednotlivě a/nebo ve skupině), fyzioterapeutická procedura či vodoléčba (CO2 koupel, podvodní masáž či galvanická lázeň).

Jak se do Hévízu dostanete

Do lázní Hévíz se dá dostat letecky, autem přes Brno - Lanžhot - Bratislavu - Györ - Pápa - Szombathely nebo můžete zvolit cestu autobusem některé z mezinárodních autobusových linek, které do Hévízu jezdí pravidelně. Ačkoliv vlakem se přímo do lázní nedostanete, nejbližší železniční stanice se nachází jen pár kilometrů odsud v městě Keszthely. Odtud není problém se do Hévízu dopravit za pár minut taxíkem nebo využít autobus, který jede každých 30 minut.

Více informací a objednávka prospektu 

 

31. 10. 2018, 12.06:06

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist