Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Zprávy z FISAF WORLD FITNESS CHAMPIONSHIP - Den 2.

078.jpg

Druhý oficiální den FISAF WORLD CHAMPIONSHIP a FISAF WORLD CADET CUP 2009 proběhl ve znamení základního kola soutěží sportovního aerobiku juniorů i kadetů a základním a semifinálovým kolem fitness teamů juniorů i kadetů.

V kvalitně obsazené soutěži žen se naše juniorka Hana Volfová umístila na čtvrtém, Karolína Svobodová na třetím a Barbora Poulová na prvním postupovém místě do semifinále. Naše kadetky Míša Holubcová, Kristýna Zahradníčková a Klárka Okřinová zahájily soutěž rovněž velmi nadějně. Postupují ze všech třech prvních míst (Kristýna první, Míša druhá a Klárka třetí).

Soutěž mužů zahájili naši junioři Filip Hrdlička s drobnými chybami v sestavě pátým umístěním v základním kole a Robert Černý postupuje z místa druhého.  Náš kadet Tomáš Posekaný získal v základním kole první místo.

Juniorské páry Filip Hrdlička a Klára Benešová jsou zatím na druhém a Robert Černý a Kateřina Kolářská na třetím postupovém místě. Kadetské páry zastupují Tomáš Posekaný a Kristýna Loušová a  dnes si vybojovali první postupové místo.

V kategorii tříčlenných juniorských teamů se team Fit studia Louny ve složení Monika Vernerová, Michaela Parmová a Barbora Šišáková umístil na prvním postupovém místě. Team z Aerobic junior klubu Ivany Mrňákové z Ústí nad Labem -  Barbora Poulová, Adéla Samešová a Monika Cermanová - postupuje z místa druhého a team Akademie aerobiku Radky Hanákové ve složení  Hana Volfová, Lucie Pavelková a Barbora Trnková postupují z místa třetího.V soutěži kadetských teamů se team Aerobik studia Čelákovice Barbora Jandurová, Sabina Pavlíková a Veronika Švarcová umístil na prvním postupovém místě a team Aerobic centra Brno Tereza Kallasová, Klára Okřinová a Tereza Vondrová skončil na druhém místě.

V kategorii fitness teamů proběhla 2 soutěžní kola – základní i semifinále. Do finále postupují  juniorky ze Sport klubu ČASPV Kladno z prvního místa a team TJ Sokol Chuchle, Aerobic Team Veroniky Vrzbové z místa druhého. Stejný klub vyslal do soutěže i kadetský team, který do finále postupuje z prvního místa.Kategorii step reprezentují naše juniorky z Aerobic centra Brno, které se v semifinále umístily na prvním místě, team Fit studia Gábina postupuje ze třetího a team Venuše Kladno z druhého místa. V kadetské soutěži se umístil na druhém semifinálovém místě team Oxygen z Příbrami a na prvním místě Aerobic Dancers Kladno.

V úterý večer dorazí na francouzský ostrov Martinik seniorská část výpravy, jejich závod začne zkouškami na ploše a hudby ve čtvrtek. Již ve středu ale držte palce našim juniorům a kadetům, některé z nich čeká semifinále a všechny finále. Nové mistry světa v těchto kategoriích tedy budeme znát již zítra večer.

Držte jim všem palce!
Z francouzského ostrova Martinik zdraví Jana Havrdová

 

text: Jana Havrdová – 02. 12. 2009, 02.29:18

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist