Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Znáte rezervační systém Supersaas?

Pokud mají drobní živnostníci podnikající ve službách problém s nedostatkem klientů, může být vině špatná organizace časových plánů nabízených služeb. Nejčastěji se totiž zákazníci objednávají do kosmetických studií, wellnes center či fitcenter telefonicky. Takováto objednávka zabere zákazníkům i personálu studia mnoho času a často nevede ke spokojenosti obou stran. Skloubit totiž požadavky klienta s časovými možnostmi studia, či jeho pracovníků není snadné a někdy to dokonce není možné.

S tím může ale pomoci rezervační systém. Ten nabízí zákazníkům kompletní a jednoduchý přehled volných termínů, na které se mohou objednat. Usnadňuje ale zároveň práci zaměstnancům studií. Provozovatelé díky rezervačnímu systému také získají na klienty emailový kontakt a mohou je tak dále oslovovat se speciálními nabídkami a jinými akcemi. Systém objednávek  je mnohem snazší a přehlednější pro všechny strany. To mimo jiné dokazuje i fakt, že se firmám po zavedení rezervačního systému zvedají tržby, či návštěvnost.

Pokud si podnikatelé nejsou jistí, zda opravdu chtějí na tuto formu objednávek přejít, mohou pro začátek vyzkoušet Supersaas verzi zdarma. Bezplatná verze není časově omezena a klient se může kdykoliv rozhodnout pro přechod na verzi placenou, která začíná již na 150 korunách měsíčně. www.supersaas.cz

 

07. 11. 2013, 13.28:04

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist