Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Znáte Pretty woman?

Soutěž Pretty Woman ČR je mezi soutěžemi krásy příjemnou výjimkou, protože jejím hlavním posláním je poukázat na přirozenou krásu ženy ve všech směrech. Modelingová kritéria a míry zde tedy nejsou rozhodujícím elementem. Soutěž je otevřena pro všechny ženy ve věku od 27 do 47 let. Je určena pro zajímavé ženy, které touží po seberealizaci, vyniknutí a prezentaci vlastní osobnosti, šarmu, pohotovosti, smyslu pro humor a moudrosti. Mezi letošními finalistkami jsou dvě cvičitelky aerobiku, které můžete podpořit svým hlasem.

Celá soutěž byla odstartována v polovině března sérií castingů. Vybrané soutěžící se nejprve zúčastnily týdenního soustředění v jihočeských Prachaticích a poté se utkaly v jednom z pěti regionálních semifinálových kol. Dvanáct nejúspěšnějších žen postoupilo do celorepublikového finále.

Soustředění finalistek druhého ročníku celorepublikové soutěže ženské krásy, inteligence a kultivovanosti se neslo v exotickém duchu. Týdenní předfinálové soustředění na Kanárských ostrovech, kde se finalistky poctivě připravovaly na televizní finálový večer, spočívalo ve focení kalendáře Pretty Woman ČR na rok 2009, nácviků rétoriky, pohybové kultury, ale i exotických show, kterými je protkán celý doprovodný program. Například v rámci návštěv Loro parku a Jungle parku dámy byly svědky vystoupení kosatek, delfínů, lvounů, papoušků i dravého ptactva.

Finálový večer se uskuteční 29. listopadu 2008 a stejně jako loni ho budou moci v přímém televizním přenosu sledovat diváci České televize. Ti také pomocí SMS hlasování rozhodnou o vítězce druhého ročníku soutěže Pretty Woman ČR. Průběh večera bude podobně netradiční jako celá soutěž. Neméně zajímavý bude i doprovodný program, plný oblíbených interpretů. Více informací naleznete na www.prettywomancr.cz, kde můžete také podpořit hlasem právě tu Vaší favoritku na zisk jednoho z titulů.

Tip aerobic.cz: Pojďme podpořit naše kolegyňky! :-)

Blanka Lorencová
Zdravím všechny fandy aerobiku! Je mi už 37 let, ale cvičení mě pořád ještě za ty dlouhé roky neomrzelo, i když mě často pracovní a rodinné důvody omezují. Jsem instruktorkou aerobiku ve sportovním klubu Buttula Chotěboř...Věnujeme se jak komerčnímu aerobiku (dance aerobik, step aerobik), tak tomu soutěžímu. Reprezentační skupina se zúčastňuje soutěží v pódiových skladbách a fitness. Svůj hlas Blance můžete dát ZDE

Lenka Slavíková
Sportu se věnuji od dětství, pracuji jako učitelka tance v ZUŠ v České Třebové, 10 let jsem lektorkou dance aerobiku, kondičního cvičení pro ženy a dětského aerobiku. Pořádám víkendové akce spojené s relaxací a cvičením, sportovní soutěže typu Master class pro dětské a juniorské kategorie,  připravuji dětské taneční skupiny pro kulturní vystoupení... Svůj hlas Lence můžete dát ZDE. 

 

19. 10. 2008, 14.25:29

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist