Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Změna životního stylu v novém

Vše se mění. Nové logo, nový obsah a nové kurzy.  Body Mind Spirit Consulting Vám představuje nové stránky www.zmenazivotnihostylu.cz

Cítíte se unaveni, ztrácíte energii, nejste spokojeni se svou postavou nebo máte pocit stagnace? Mezi úskalí současné rychlé doby patří, že hodně času trávíte v práci, všude jezdíte autem, jídlo odbýváte za pochodu. Jedete na doraz jak v osobním životě, tak i v práci… Zákonitě, v tom lepším případě, přijde vleklá a obtěžující únava, která vás zablokuje v práci a donutí zpomalit. Když ji poslechnete a něco změníte, můžete předejít závažným zdravotním problémům. Patříte do skupiny lidí, kteří na sebe nemají čas nebo si ho spíše pro sebe neumějí naplánovat? I to je umění a musíte se mu učit. Tělo má jen určité omezené schopnosti regenerace a nedokáže se do nekonečna ze všeho oklepávat. Zkuste se na chvíli zastavit a zamyslet! Nemá náhodou dlouhodobá únava a neustále špatná nálada něco společného s vaším životním stylem. Vnímáte vůbec, co a kdy jíte, máte čas na pohyb a relaxaci? Problémů je mnoho, řešení ale naštěstí také.

Nabízíme vám odbornou pomoc týmu našich spolupracovníků, kteří se zaměřují na tvarování těla, ztrátu nadváhy, psychické problémy způsobené vyčerpáním, přepracováním, přechodem, špatným způsobem stravování… Odhodlejte se a obraťte na nás! Nenásilně se budeme snažit podpořit váš zájem o vlastní zdraví a preventivně tak působit na zlepšení kondice a celkové psychické pohody.

„Každá změna vyžaduje pevnou vůli a chuť něco pro sebe udělat, i v tomto směru vám můžeme pomoci. Chceme vás zaujmout, motivovat, informovat. Víme, že někdy je potřeba nový impuls, rada, povzbuzení, a právě v těchto krizových chvilkách se na nás můžete obrátit, budeme tu pro vás! Připravili jsme řadu rubrik, k těm hlavním patří zdraví - zahrnuje témata zabývající se péčí o tělo, jídlo, pohyb, psychiku. Vše souvisí se vším, a pokud chcete pracovat na dobré kondici, vše musí být v souladu a rovnováze. Rubrika styl vám připomene, že i to, jak se oblékáme, jak a kde bydlíme, jaké prostředí nás obklopuje, jak si vážíme přírody, souvisí s naší celkovou pohodou. A nesmíme zapomenout na rubriku životní styl a lidé - rozhovory, reportáže, postřehy vás budou motivovat, inspirovat. Doufáme, že přispějí k vašemu odhodlání udržet se v kondici a možná i trochu změnit váš životní styl. Zdraví je dar a největší bohatství, tak si ho važte“, dodává Jana Altnerová, autorka celého projektu Změna životního stylu. Každá změna k lepšímu vás posune o krůček dál, tak se konečně odhodlejte a začněte s ní! Nové stránky www.zmenazivotnihostylu.cz Vám budou průvodcem.

Propagace v rámci spolupráce s aerobic.cz

 

08. 08. 2008, 20.21:54

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist