Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Zlato na mistrovství ČR vybojovala v kategorii žen Adéla Citová! A jak skončili ostatní závodníci?

Adéla Citová – Fitness Studio LounyFitness Center Báry a Hanky ŠulcovéJan Bartůšek, Karolína Jánská – Fitness studio Louny
Karolína Kudláčková – Studio K BarrandovOxygen PříbramAerobic Junior Club Ústí nad Labem z.s.
Kateřina Doležalová, Marek Šotola – FanaticBM Fitness Havlíčkův BrodLenka Šubová, Martin Hložek – Aerobik klub Zlín
Tereza Kudláčková – Aerobic Junior Club Ústí nad Labem z.s.Kristýna Zahradníčková – Fitness Studio Louny


Výsledky MČR 2016:

Dospělí
Ženy
1. Adéla Citová – Fitness Studio Louny
2. Kristýna Zahradníčková – Fitness Studio Louny
3. Tereza Kudláčková – Aerobic Junior Club Ústí nad Labem z.s.

Páry
1. Kateřina Doležalová, Marek Šotola – Fanatic
2. Lenka Šubová, Martin Hložek – Aerobik klub Zlín

Tria
1. Fitness Studio Louny – Citová, Martinovská, Veličková
2. Fitness Center Báry a Hanky Šulcové – Zankelová, Fajfrlíková, Smíšková
3. Aerobik Centrum Brno – Rybníčková, Suchomelová, Vondrová

Fitness aerobic grande
1. Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
2. The Queen Club
3. MV Team Univerzity T. Bati

Fitness aerobic petite
1.    Aerobic Junior Club Ústí nad Labem z.s.
2.    Aerobic Team Chuchle
3.    Aerobik Studio Dvojka Sedlčany

Fitness step grande
1. Oxygen Příbram
2. Fit studio Venuše Kladno
3. Aerobik Centrum Brno

Fitness step petite
1. BM Fitness Havlíčkův Brod
2. One Club Brno
3. Sportovní klub MK Kladno


Junioři, 14 – 16 let
Ženy
1. Karolína Kudláčková – Studio K Barrandov
2. Veronika Frantová – Aerobic Team Chuchle
3. Kateřina Sekerová – Fitness Center Báry a Hanky Šulcové

Muži
1. Tomáš Absolon – Studio K Barrandov

Páry
1.    Jan Bartůšek, Karolína Jánská – Fitness studio Louny
2.    Pavlína Syručková, Tomáš Absolon – Studio K Barrandov

Tria
1. Corridoor
2. Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
3. Aerobic Dancers Kladno

Fitness aerobicgrande
1.    Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
2. Studio K Barrandov
3.Fitness Center Báry a Hanky Šulcové

Fitness aerobic petite
1. Aerobic Team Chuchle
2. Aerobic Junior Club Ústí nad Labem z.s.
3. Aerobic Dancers Kladno – Sportklub Kladno

Fitness step grande
1. BM Fitness Havlíčkův Brod
2. Oxygen Příbram
3. Fit Studio Venuše Kladno

Fitness step petite
1.    Fanatic
2.    OneClub Brno
3. Sport Academy Kladno


Kadeti, 11 – 13 let
Ženy
1. Tereza Miková – Aerobic Team Chuchle
2. Vanda Šimková – MV Team Univerzity T. Bati
3. Sabina Juránková – Corridoor

Muži
1. Luboš Hanus – Aerobik studio Dvojka Sedlčany
2. Radek Dvořák – Maniak Aerobik Havířov
3. Jáchym Hanák – MV Team Univerzity T. Bati

Páry
1. Michaela Zelenková, Luboš Hanus – Aerobik Studio Dvojka Sedlčany
2. Eliška Pechmannová, Vojtěch Vrabec – AE klub Lady Plzeň
3. Anna Macková, Jáchym Hanák – MV Team Univerzity T. Bati

Tria
1. Corridoor
2. Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
3. Fitness Center Báry a Hanky Šulcové

Fitness aerobicgrande
1. Aerobic Team Chuchle – Fire
2. Fitness Center Báry a Hanky Šulcové – Kanaďanky
3. Fitness Center Báry a Hanky Šulcové – Rebelky

Fitness aerobicpetite
1. Sport Academy Kladno
2. Fit Studio D Praha
3. Aerobic Junior Club Ústí nad Labem z.s.

Fitness step grande
1. BM Fitness Havlíčkův Brod
2. Oxygen Příbram
3. Fit studio Venuše Kladno

Fitness step petite
1.    BM Fitness Havlíčkův Brod
2.    BM Fitness Havlíčkův Brod
3.    ONE Club Brno


Děti, 8 – 10 let
Ženy
1. Nikol Ullrichová – Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
2. Adriana Nečasová – Gasi Team
3. Alena Březinová – MV Team Univerzity T.Bati

Tria
1. Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
2. MV Team Univerzity T. Bati
3. Sport Academy Kladno

Aerobic
1. Fitness Center Báry a Hanky Šulcové  
2. Sportovní klub MK Kladno
3. Aerobic Team Chuchle

Step
1. BM Fitness Havlíčkův Brod
2. Fit Studio Venuše Kladno
3. Sportovní klub MK Kladno


Aerobic Team Show
8,5 – 10,5 let
1. Pohybové Studio J & A Plzeň
2. TJ Sokol Poděbrady
3. AE klub Lady Plzeň

10,5 – 13,5 let
1. Maniak Aerobik Havířov
2. MW Gymnastická škola Mladá Boleslav
3. TJ Sokol Poděbrady

13,5 – 16,5 let
1. AE klub Lady Plzeň
2. MW Gymnastická škola Mladá Boleslav
3. Fit studio Cvicsnami.cz

Aerobic Group Performance
1. Maniak Aerobik Havířov
2. Fit Studio D Praha
3. MW Gymnastická škola Mladá Boleslav

 

text: tisková zpráva Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz , foto: JAROSLAV APPELTAUER – 03. 10. 2016, 11.06:34

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu


Reklama Google:

 

TOPlist