Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Zimní vyžití v největších střediscích Dolního Rakouska

Zimní vyžití v největších střediscích Dolního RakouskaZimní vyžití v největších střediscích Dolního RakouskaZimní vyžití v největších střediscích Dolního Rakouska

Osm největších středisek Dolního Rakouska – Annaberg, Hochkar, Lackenhof pod Ötscherem, Gemeindealpe Mitterbach, Mönichkirchen Mariensee, Puchberg Salamander, Zau[:ber:]g Semmering a St. Corona pod Wechselem – nabízí svým návštěvníkům flexibilní skipas.

Zimní karta Dolního Rakouska, jež jim umožní užít si rozmanitost jednotlivých lyžařských oblastí. Zimní kartu je možné využít po tři dny podle vlastního výběru v průběhu celé zimní sezóny 2013/2014 a její cena zahrnuje zapůjčení kompletního lyžařského vybavení – lyží, bot, hůlek a helem. Cena Zimní karty Dolního Rakouska na 3 dny je 109€ pro dospělou osobu a představuje velmi atraktivní nabídku. Karta je navíc přenositelná a může ji libovolně využívat větší počet osob, proto je také ideálním vánočním dárkem. Více informací najdete na cz.wintercard.at.

Největší sportovní událostí roku 2014 v alpském lyžařském závodním kalendáři Dolního Rakouska budou Světové zimní hry Masters Ski Alpin – Masters WM 2014, které v termínu 24. – 29. 3. 2014 přilákají přibližně 500 závodníků z celého světa do střediska Göstling-Hochkar. Mezi závodníky budou i početná známá jména mezinárodního alpského závodního lyžování.

V lednu 2014 bude v lyžařském resortu Hochkar otevřen nový sportovní resort s horským sportovním centem – JUFA Hotel Hochkar. JUFA bude zaměřen na mládež a rodiny a nabídne sportovní vyžití v bezprostřední blízkosti sjezdovek.
Pro více informací navštivte www.dolni-rakousko.info, informace@noe.co.at

 

20. 11. 2013, 08.42:00

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist