Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Ze Zuzčina deníku: Jak snadno hubnout díky pomocníkům značky Nutrend

Čtenářka Zuzka to o Vánocích s jídlem malinko přehnala a má tak trochu výčitky svědomí. Naštěstí ví, že držet nějaké šílené hladovějící diety nemá smysl. Vsadila na pohyb a vybrané doplňky firmy Nutrend, které měla k dispozici na vyzkoušení na vlastní tělo.... Přečtěte si její postřehy a rady.

CARNIFORM: Než ráno vyběhnu do parku či do posilovny na pás, nezapomenu si vzít tuhle skvělou věcičku. Látky jako L-karnitin, synefrin, kofein či arginin dokonale nastartují a zrychlí můj metabolismus a promění mé tělo v továrnu na energii.  Co je nutné? Vypijte lahvičku 30 minut před fyzickou aktivitou a budete koukat!

CARNIFORM SHOT

TYČINKA:
Dopoledne mám doslova nabité. Schůzky, porady, vyřizování e-mailů i nezbytných telefonátů. Na kvalitní svačinu jsem si našla čas jen málokdy. Tělo hladovělo a o to více si pak ukládalo tuků. S tím je však konec! Ke svačině si dám tyčinku T-Meal a mám jistotu, že jsem tělu dodala vše, co potřebuje. Má vysoký obsah bílkovin, minimum cukru a obsahuje jedinečný zdroj vlákniny – rezistentní škrob Hi-Maize.

T-Meal Nutrend

FAT DIRECT: Půl hodinky před obědem je ten správný čas dát si Fat Direct. Ten obsahuje tři super látky, které spolu vzájemně působí a nedají tukům šanci. Extrakt z nepražené zelené kávy neobsahuje žádný kofein, je však zdrojem velkého množství aktivních látek, které pomáhají při redukci hmotnosti. Clarinol brání ukládání tukových zásob a Garcitrin podporuje odbourávání mastných kyselin.

FAT DIRECT

CARNITIN DRINK: Ať už při běhu či jakékoliv jiné pohybové aktivitě, s Carnitin drinkem nikdy neuděláte chybu. Skvělý nápoj bez cukru vás nejen osvěží, ale díky L-Carnitinu, taurinu a vitamínům pomůže shodit nabytečné kilogramy. Vybírat můžete z celé řady příchutí, k dispozici jsou varianty s kofeinem i bez (to kdybyste si šli zacvičit večer před spaním.

CARNITIN ACTIVITY DRINK

T-MEAL: Je doslova elixír zdraví, krásy a štíhlé postavy, který obsahuje kousky šťavnatého ovoce či čokolády. Kromě lahodné chuti nabízí vysoký obsah vitamínů a účinných látek – vše v maximální možné kvalitě. Tahle super věcička opravdu funguje! Nejen uvnitř, ale i na pohled. Koktejl vitamínů a účinných látek nejen zeštíhlí mé tělo, ale blahodárně působí i na vlasy, nehty či pružnost pokožky. Obsahuje vysoce kvalitní L-karnitin (tzv. Carnipure) i extrakt ze semen fazolí, který potlačuje vstřebávání škrobů. Nechybí ani kvalitní vláknina HI-Maize, či přírodní látka, která pomáhá snižovat chuť na jídlo a prodlužuje pocit nasycení – PinnoThin.

T-MEAL FRUITY

Pro více informací či on-line nákup navštivte www.nutrend.cz

Chcete se také účastnit testování různých výrobků? Napište do redakce na marcela(zavináč)aerobic.cz.

Nejčtenější články na téma Výživa Aerobic.cz:

  1. Nejlepší snídani na světě vám připraví Mixit
  2. Šílené diety, které jsme schopni podstoupit, abychom zhubli
  3. Jak využít v kuchyni mošt a zpestřit si tímto lahodným mokem některé pokrmy
  4. Výživa vrcholových sportovců
  5. Markéta: Jak jsem vylaďovala postavu s Nutrendem
  6. Doc. MUDr. Pavel Kohout, Ph.D.: Žereme moc
  7. Když víte, co jíte… A když sušenky pomáhají dětem!
  8. David Holzer pro Mistry s mistry: Jak má vypadat výživa (nejen) sportujících dětí
  9. Jídelníček sportujících dětí
  10. Historie jogurtů a probiotik
 

07. 01. 2013, 10.31:10

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist