Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Závěrečná zpráva: MS ve sportovním aerobiku 2013

Kadeti a junioři:

Česká děvčata s přehledem a zcela ovládla kategorii trojic, a potvrdila tak pověst světové špičky v těchto věkových kategoriích.
V hojně zastoupené kategorii stepů se o první tři místa utkali Češi s Rusy.  A byl to lítý boj stejně jako v hokeji. Rusky tentokrát obsadily obě první a jedno druhé místo. Ostatní kovy získaly české teamy.
Obrovský, doslova životní, výkon podaly české aerobik teamy, děvčata nedala soupeřkám sebemenší šanci a zaslouženě si odvážejí všechny dostupné kovy.
Prvenství a zlato v kategorii ženy pro Čechy nakonec vybojovala Tereza Kudláčková z Aerobic Junior Clubu Ivy Mrňákové v Ústí nad Labem, a stala se tak novou juniorskou mistryní světa v aerobiku.

Senioři:

Konkurence v ženské kategorii dospělých byla letos ohromná.  Závodnice z Austrálie a Belgie nechaly ostatní jednoduše daleko za sebou. Špičková forma Australanů napříč všemi kategoriemi dospělých byla nepřehlédnutelná. Naše Kristýna Zahradníčková skončila až na 4. místě. Absolutní vítězkou kategorie žen se stala fantastická Australanka Allira Bull.
V teamových disciplinách -aerobik a stepy - se mezi naše reprezentantky dokázaly vklínit jen výborné Rusky.
Smíšený pár Kristýna Loušová s Tomášem Posekaným splnil své ambice.

 

text: tisková zpráva FISAF – 17. 10. 2013, 22.08:22

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist