Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Závěrečná tisková zpráva z MS 2014 v Praze

V pražském Top hotelu skončil světový šampionát v aerobiku a fitness týmech FISAF International World Fitness & HIP HOP UNITE Championships 2014. Česká reprezentace si z mistrovství odváží úctyhodných 40 medailí - 13 zlatých, 14 stříbrných a 13 bronzových.
Mistryní světa v nejsledovanější kategorii dospělých žen se stala zaslouženě Australanka Allira Bull. Hned v závěsu na druhém místě se umístila Tamara Jiříková a bronz vybojovala Kristýna Zahradníčková. V kategorii mužů zvítězil Cameron Brown rovněž z Austrálie.
Další zlaté medaile vybojovaly v triu dospělých Tereza Tydlitátová, Veronika Šindelářová, Veronika Kubíčková z pražského klubu Corridoor a v juniorských trií putuje zlato do Juniorského Fitness Klubu Louny. Také další závodnice z mladších kategorií zabodovaly: Juniorka Tereza Kudláčková a kadetka Kateřina Sekerová rovněž porazily světovou konkurenci a odváží si zlaté trofeje a tituly mistrů světa. 
Kategorii stepů dospělých ovládl příbramský Oxygen, na který nestačil havlíčkobrodský SRC Fanatic, ten skončil těsně druhý.
Na šampionátu HIP HOP UNITE se z Čechů prosadil nejlépe litoměřický klub Funky Dangers, který získal v mladších kategoriích kadet a junior krásné třetí místo. Vítězi v této soutěži byly Rusko, Belgie a Maďarsko.
Organizace FISAF International pořádá světové šampionáty ve spolupráci s Českým svazem aerobiku a fitness FISAF.cz  již od roku 1996. V následujícím roce bude hostitelem MS Francie a světové klání se uskuteční na ostrově Martinik v Karibiku.

Výsledková listina – junioři

Junior Trio
1. místo            CZ, Juniorský Fitness Klub Louny   
2. místo             CZ, AEROBIC Junior Club I. Mrňákové Ústí nad Labem
3. místo            Australia

Junior Mixed Pairs
1. místo             Veronika Šeráková, Jan Heřman     CZ, Aerobik studio Dvojka Sedlčany
     
Junior Step
1. místo            Russia
2. místo            CZ, Fit studio Venuše Kladno o.s.
3. místo            CZ, Oxygen Příbram

Junior Step 5
1. místo            Australia

Junior Aerobic
1. místo             CZ, Fitness Center Báry a Hanky Šulcové 
2. místo            CZ, AEROBIC Junior Club I. Mrňákové Ústí nad Labem
3. místo            CZ, Aerobic Team Chuchle

Junior Aerobic 5
1. místo             CZ, Studio K Barrandov    
2. místo            CZ, Aerobik klub Zlín 
3. místo            Russia

Junior Men
1. místo             Jeremy Delmotte                     Belgium
2. místo            Mikhail Adushkin                    Russia 
3. místo            Jordan Rooke                        Australia

Junior Women
1. místo             Tereza Kudláčková            CZ, AJC Ivany Mrňákové, Ústí nad Labem
2. místo            Tahnee Bratanavicius                    Australia
3. místo            Adéla Citová                    CZ, Juniorský Fitness Klub Louny




Výsledková listina – kadet
Cadet Step
1. místo     Russia         
2. místo    CZ, BM Fitness Havlíčkův Brod
3. místo    CZ, Fit studio Venuše Kladno o. s. 

Cadet Mixed Pairs
1. místo     Tully Barton, Zane Ellison                    Australia
2. místo    Jan Bartušek, Nela Bartušková                     CZ, SRC Fantatic
3. místo    Laura Brychcínová, Tomáš Absolon                CZ, Studio K Barrandov

Cadet Trio
1. místo     Lucie Vesecká, Andrea Provazníková, Klára Kalendová         CZ, Fitness Center
Báry a Hanky Šulcové SA L-A-K
2. místo     Marie Brousilová, Lucie Brousková, Daniela Kamešová        CZ, Fitness Center Báry a Hanky
Šulcové SA LIMIT
3. místo    Karolína Sobotková, Karolína Charvátová, Andrea Švihálková    CZ, Aerobic Dancers Kladno

Cadet Aerobic
1. místo     CZ, Fitness Center Báry a Hanky Šulcové, HARLEY GIRLS
2. místo    CZ, Aerobic Team Chuchle, ONE DIRECTION
3. místo    CZ, Aerobic Dancers Kladno

Cadet Aerobic 5
1. místo     CZ, Studio K Barrandov    
2. místo    CZ, Fitness Center Báry a Hanky Šulcové, MEXICO          
3. místo    Sport Academy Kladno        

Cadet Men
1. místo    Zone Ellison                            Australia
2. místo    Tomáš Absolon                         CZ, Studio K Barrandov
3. místo    Jan Bartušek                             CZ, SRC Fanatic
Cadet Women
1. místo     Kateřina Sekerová                        CZ, Fitness Center Báry a
Hanky Šulcové
2. místo    Viktorie Prokopová                         CZ, Fitness Center Báry a
Hanky Šulcové
3. místo    Luka Torfs                            Belgium

Výsledková listina – dospělí 

Dospělí Trio
1. místo         CZ, Corridoor
2. místo        Belgium
3. místo        CZ, Fitness Center Báry a Hanky Šulcové

Dospělí Mixed Pairs
1. místo         CZ, Fitness Center Báry a Hanky Šulcové/Aerobik Dancers Kladno
2. místo        Belgium
3. místo        Italy

Dospělí Step
1. místo        CZ, Oxygen Příbram
2. místo        CZ, SRC Fanatic, Havlíčkův Brod
3. místo        Russia 

Dospělí Aerobic
1. místo         CZ, Aerobic Dancers Kladno
2. místo        Russia
3. místo        CZ, Fitness Center Báry a Hanky Šulcové

Dospělí Aerobic 5
1. místo         Australia    
2. místo        CZ, AJC Ivany Mrňákové Ústí nad Labem    
3. místo        CZ, Sportovní klub MK Kladno     

Dospělí Men
1. místo         Cameron Brown                    Australia   
2. místo        Juuso Vaisanen                        Finland
3. místo        Nikolaj Stukalin                        Switzerland
Dospělí Women
1. místo         Allira Bull                        Australia   
2. místo        Tamara Jiříková                        CZ, Corridoor 
3. místo        Kristýna Zahradníčková                    CZ, Juniorský fitness Club Louny

Výsledková listina – HIP HOP UNITE

Kadet 
1. místo         Russia
2. místo        Russia
3. místo        CZ, Funky Dangers

Junior
1. místo         Belgium
2. místo        Hungary
3. místo        CZ, Funky Dangers
...
7. místo         CZ, Tutti Frutti

Dospělí
1. místo        Russia
2. místo        Hungary
3. místo        Russia 

Mega Crew Division
1. místo         Belgium        
2. místo        Hungary
3. místo        Hungary
...
6. místo         CZ, Fantasy DC, Praha

 

26. 10. 2014, 10.08:31

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu


Reklama Google:

 

TOPlist