Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Zamilujte se do života s Ditou Lyner

Na pultech vybraných knihkupectví a v distribuci PNS se právě objevila druhá kniha Dity Lyner, přední odbornice na Kundaliní jógu. Na co se můžete těšit? Tato knižní novinka opět přináší pohled do našeho nitra. Tentokrát se však autorka zaměřuje na život a naši „schopnost i neschopnost“ užít si všechny jeho podoby.

„Kundaliní jóga je poklad... Je přístupný všem a funguje, i když tomu nevěříte. Jediné, co je potřeba, je ZAČÍT,“ říká Dita Lyner, cvičitelka a šiřitelka Zamilujte se do života s Ditou Lyner Kundaliní jógy. Téma knihy provázelo autorku již nějakou dobu. Uvědomovala si, jakým darem je život a jak jej my sami neumíme využít, natož si ho užít.

  • Na svých lekcích Kundaliní jógy denně vidí, kolik lidí přichází v závoji melancholie, smutku a pocitu, že nic nemá cenu. A záhy pozoruje zázrak, jak rychle je právě díky této technice možné vystoupit z pomyslného tunelu ven na světlo, zůstat v něm a prostě žít...

Dita Lyner patří mezi odbornice na Kundaliní jógu, její kroky k této profesi však nebyly přímé. Nejprve vystudovala strojní průmyslovku, tomuto oboru se však nikdy nevěnovala. Už od dětství se intenzivně věnovala sportu, což se jí v podstatě stalo osudovým. Vedle plavání, volejbalu, lyžování nebo jógy jí však stále něco chybělo.

A to „něco“ našla právě v Kundaliní józe – v typu jógy, který objevila zcela náhodou, ale o to více se do jejího studia ponořila, pronikla do jejich tajů, aby odhalila, co všechno může Kundaliní jóga přinést. „Když najdete své poslání, je to krásné. Já jej našla ve cvičení a šíření Kundaliní jógy. Od doby, kdy mi tento poklad přišel do cesty, znám pocit štěstí. Přeji ho všem, protože je to ta nejpřirozenější věc v životě, kterou můžete cítit a mít,“ prozrazuje o cvičení autorka knihy.

 

 

20. 11. 2015, 13.07:14

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist