Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Zacvičíme proti rakovině - den zdraví a pohybu

p1380753.jpgp1380756.jpgp1380875.jpg
p1380876.jpgp1390004.jpgp1390083.jpg
p1390113.jpgp1390194.jpgp1390202.jpg

V sobotu 18. září 2010 se ve Sportovní hale Střední polytechnické školy v Olomouci konala benefiční akce „Zacvičíme proti rakovině – den zdraví a pohybu“. Organizátorem akce, jejímž cílem je podpora výzkumu a vývoje v oblasti boje proti rakovině, je nadace Rakovina věc veřejná. Osobnostmi letošní akce byli Olga Šípková, mistryně světa ve sportovním aerobiku v Sydney v roce 1997, a Václav Krejčík, mistr světa ve sportovním aerobiku v roce 1993.  Jako host vystoupil i rodák z Olomouce Vláďa Valouch.

Celý výtěžek z tomboly a zakoupených vstupenek projektu Zacvičíme proti rakovině – den zdraví a pohybu byl poukázán na nadační konto nadace Rakovina věc veřejná.
Po přivítání hostů, účinkujících a partnerů nadace Rakovina věc veřejná program odstartoval s velkým nasazením Vláďa Valouch se svým dance aerobicem. Než stačili všichni po prvním bloku vychladnout, ujala se předcvičování Olga Šípková. Pod jejím vedením návštěvníci pokračovali ve stejném nasazení až do velkého dance finále, kdy za doprovodu elektronických bicích, za kterými seděla Olinky neteř Anička Lukášová z gymnázia Šumperk, zapojila i svého kolegu Vláďu Valoucha a společně zakončili dva velmi vydařené bloky dance aerobicu. V přestávce před posledním blokem cvičení byl pro diváky připraven křest nového CD a DVD  Vaška Krejčíka s názvem Powerjóga od A do Z. Na Vaškovi Krejčíkovi tedy bylo, aby všechny účinkující zklidnil a protáhl po energickém maratonu aerobicu svou lekcí powerjógy. V průběhu celého dne probíhala i tombola, v jejímž rámci byly slosovány lístky o věcné dary partnerů. Na všech účastnících byla vidět radost z pohybu podpořená cvičiteli takových zvučných jmen jako Vláďa Valouch, Olga Šípková a Vašek Krejčík.

Nadace Rakovina věc veřejná – nadace pro výzkum rakoviny děkuje všem partnerům, kteří se jejím prostřednictvím podílejí na výzkumu protinádorových léčiv.

 

20. 09. 2010, 21.04:23

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist