Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Wellness jóga KONDICE

Wellness jóga KONDICE je nové DVD, na kterém jsou ásany zpracovány dynamickým způsobem v závislosti na plynulém dýchání. Toto DVD je určené všem, kteří si chtějí zacvičit v rytmu svého dechu a trénovat nejen své tělo, ale i mysl. Wellness jóga KONDICE není tak fyzicky náročná jako powerjóga, ani tak klidná jako hathajóga. I přesto vás uspokojí jemným a plynulým pohybem v jógových sestavách pozic. Uvolnění, celkové protažení a zpevnění těla v kombinaci s pravidelným dechem (plný jógový, udždžají) dodá celému cvičení kvalitu plynutí, která přemění pohyb v energii a radost. Při pravidelném cvičení si odpočinete a naučíte se šetřit potřebnou energii, kterou si cvičením Wellness jógy KONDICE vytvoříte. Pročistíte hlavu i tělo a naučíte se koncentrovat.

Cvičební program (60 minut) je volně kombinovatelný a je vhodné ho přizpůsobit svým možnostem a fyzickým podmínkám. Program nového DVD je složený z několika částí, které lze zacvičit v celku, nebo si vybrat tu, která vás zajímá: úvodní rozcvičení, dynamické sestavy (síla nohou, stabilita a rovnováha, pyramida a trojúhelník, harmonie těla a mysli, protažení a otevření, uvolnění kyčlí, vitalita), pránájáma (nádhí šódhana) a relaxace.

Koncepce wellness jógy umožňuje všem zájemcům nenásilně objevovat tajemství jógy přes fyzickou práci směrem k očištění mysli a jejímu ztišení. I přesto však respektuje, že člověk současné moderní doby se rád zabývá svým tělem a vnějšími projevy více, než tím, co se odehrává uvnitř. Připomínáme, že v EDICI Wellness jógy již vyšla 2 DVD (wellness jóga proti bolestem v zádech a wellness jóga proti stresu a napětí).

 

text: Václav Krejčík – 29. 08. 2009, 12.50:32

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist