Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

WELLNESS CELEBRITY SHOW

Reportáž z WELLNESS CELEBRITY SHOW, sportovní show roku 2006 !!

“Vítejte ve světě rovnováhy. Ve světě, o který usiluje, alespoň občas, každý z nás. Dnes se rovnováze mezi tělem, myslí a duší říká wellness.” Těmito slovy přivítala Iva Kubelková v kongresovém sále TOP HOTEL Praha na tisíc diváků WELLNESS CELEBRITY SHOW, soutěže o titul MISS & MR. WELLNESS 2006. Do finále postoupilo dvanáct mužů a žen, kteří úspěšně prošli konkursem na finalisty a následnými víkendovými soustředěními. Na kterých rozvíjeli svůj přirozený projev, intelekt, smysl pro humor a tělesnou kondici ..

Osobnost a důvtip finalistů prověřil wellness test. Odpovědi soutěžících na filozofické otázky Ivy Kubelkové, která sportovní show moderovala s elegancí a inteligencí jí vlastní, opravdu pobavili publikum a porotě bylo jasné, že to dnes nebude mít jednoduché. Dobrou náladu v sále podpořilo vystoupení Jiřího Korna & 4TET s jejich první skladbou, Lady Karneval ..

Na finalisty muže čekal fyzický test v podobě jízdy na veslovacích trenažérech na 300 metrů. Přítomné ženy v sále neskrývali své nadšení, když muži sundali před jízdou trička a odhalili tak svá vypracovaná těla. Každopádně o výsledku rozhodoval nejlepší dosažený čas. Poté na veslovací trenažéry zcela nečekaně zasedli porotkyně Miss ČR Jana Doleželová, Česká Miss Renata Langmanová a Miss SR Janka Horečná. Byť na veslovacím trenažéru seděly poprvé v životě, zvládly veslování se ctí. Jízdu celebrit vyhrála Renata Langmanová. Pro finalistky ženy, si instruktor Roman Ondrášek připravil step aerobic doplněný vibrační tyčí Flexi-Bar ..

V přestávce se tisícovka přítomných diváků věnovala wellness výstavě výrobků a služeb, a nechyběla zde ani dobročinná sbírka určená postiženým dětem. Píseň „může se stát“ v podaní Lucie Vondráčkové, uvedla druhou polovinu večera. Následoval absolutní vrchol finálového galavečera a to volné disciplíny finalistů. V jedné minutě dokázali soutěžící neopakovatelným způsobem zkombinovat své sportovní dovednosti s kouzlem své osobnosti, výsledkem bylo 12 zajímavých, vtipných a rozhodně náročných vystoupení. Nadšení diváků nebralo konce ..

Zvláště když na scénu přijeli na Segway vozítkách Jiří Korn & 4TET, s písní „Já to tady vedu, tady tudy jedu“. Předvedli neuvěřitelně synchronní tanec a opět sklidili obrovský aplaus. Mile překvapený Jiří Korn poté od prezidenta Wellness Club, Michaela Zimy, obdržel Wellness Celebrity Award, za propagaci kultury těla, mysli a ducha. Poslední soutěžní disciplínou finalistů byla módní show, předvedli se v oblečení Russell Athletic a obuvi Bata - Power ..

Před samotným vyhlášením MISS & MR. WELLNESS 2006 zazpívala mix svých hitů Lucie Vondráčková, doprovázená taneční skupinou IF. Když dozněl její „vítr“ na pódium nastoupilo 12 elegantně oblečených finalistů, aby se dověděli kdo z nich se stane letošním vítězem ? Michael Zima spolu s Ivou Kubelkovou vyhlásili novou Miss Wellness, Veroniku Saskovou z Prahy a Mr. Wellness se stal Ladislav Šulc z Mladé Boleslavy. Vítězové si jako hlavní cenu odnesli skůtry Kentoya. Následná párty potvrdila, že letošní finalisti byli opravdu dobrá parta a na parketu to roztočili spolu s 300 VIP hosty, mezi kterými byla přítomna řada osobností ..

A jak sportovní show roku, kterou WELLNESS CELEBRITY SHOW bezesporu byla, vnímá její pořadatel, Michael Zima ? „Cítím satisfakci neboť šest let jsme se snažili dosáhnout profesionální úrovně, na které jsme nyní a dostat show na obrazovky TV Prima. Rád bych poděkoval všem marketingovým a mediálním partnerům za podporu. Realizačnímu týmu za skvělou spolupráci, jste nejlepší lidé co znám. Finalistům za zodpovědnou přípravu a výkony. Ivě Kubelkové za nové pojetí akce, brilantní moderování a přátelství. Vážím si vás všech.“

Placená inzerce

 

text: Miki Zima, foto: archiv autora – 12. 01. 2007

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist