Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

VZP TOUR s Hankou Kynychovou vyvrcholilo v Praze

V pražském TOP Hotelu vyvrcholil v sobotu 27. listopadu letošní ročník sportovní akce VZP TOUR s Hankou Kynychovou. Na sto padesát účastnic si mrazivé podzimní počasí zpříjemnilo dnem plným pohybu při lekcích Latino Dance, MTV Dance, ZUMBY či Břišního pekáče. Celkem se letošního ročníku zúčastnilo přes 450 cvičících. 

„Po úspěšných akcích v Brně, Zlíně či Ostravě jsem už trému v Praze neměla, užila jsem si sobotní den naplno. Vůbec poprvé v životě jsem cvičila v kongresovém sále. Holky byly super a všichni jsme se pořádně zapotili,“ řekla Hanka Kynychová.

Velké nadšení vyvolaly i lekce MTV DANCE Martina Ivaneckého a LATINO DANCE v podání Igora Šustra. „S Hankou Kynychovou tančíme už tři roky, mimo jiné také v charitativních projektech pro dětské domovy. Program s VZP jsme si moc užili a když to vyjde, budeme se těšit na všechny holky v příštím roce,“ shodují se lektoři Martin s Igorem. 

VZP TOUR proběhlo v průběhu podzimu ve Zlíně, Brně, Ostravě a Praze. Kromě zajímavého cvičebního programu měli účastníci v rámci TOUR možnost u stánku IZIP zaregistrovat elektronickou zdravotní knížku. Každý obdržel jako dárek účinný spalovač tuků Carniform od Nutrend. Mediálními partnery akce byla Dieta, webový portál Aerobic.cz a Zena-in.

01.jpg02.jpg03.jpg04.jpg
05.jpg06.jpg07.jpg08.jpg
09.jpg10.jpg11.jpg12.jpg
 

text: RHA, foto: RHA – 14. 12. 2010, 14.56:41

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist