Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Vyzkoušejte lymfatické masáže ve studiu Rosala, pod vedením zkušené terapeutky a masérky Kateřiny Lebedové

Lymfa nebo také míza, je zázračná tekutina v těle člověka. Lymfatický systém je nedílnou součástí imunitního systému, jedná se o jedinečný čistící systém, odvádějící z těla škodliviny. Pokud lymfatický systém nefunguje správně, ocitáme se v zajetí toxinů a náš organismus je výrazně zatěžován.

Kromě estetických vad v podobě otoků či zhoršení celulitidy dochází k hromadění škodlivých látek v těle, což s sebou přináší zvýšenou únavu, bolesti hlavy, problémy s vylučováním, sklony k infekčním onemocněním, či problémy s pletí. Pokud chceme naši mízu znovu rozproudit, jsou k tomu ideální lymfatické masáže, které pomocí tlaků zprůchodní lymfatický systém a výrazně nám uleví. Lymfatické masáže jsou vhodné zcela pro každého, třeba jako součást každoroční očisty. Je lepší začít dříve, než se objeví první příznaky špatné funkce lymfy.

Problémy s lymfatickým systémem přicházejí mnohdy nenápadně, plíživě. Často to celé začíná otoky, které způsobuje nahromadění tekutiny v tkáních. „Otéct mohou ruce, nohy, obličej, ale také klidně i celé tělo“, vysvětluje Kateřina Lebedová, terapeutka studia Rosala a dodává: „Lymfatická masáž je vhodná pro každého, pokud je totiž lymfatický systém průchodný, tělo se nezavodňuje, mizí celulitida. Pokud kouříte nebo tělu rádi dopřejete alkohol a dostatek (nadbytek) dobrého jídla, je pro vás ruční lymfatická masáž opravdu to pravé. Stejně tak ji doporučuji ženám, které delší dobu užívaly antikoncepci nebo v případech očištění těla od antibiotik či jiných léků.“

Lymfatické masáže jsou příjemné, bezbolestné a úleva je cítit velmi rychle.  Zásadní je při masáži otevřít centrální uzliny na krku, v podpaží, břiše a tříslech – toto „otevírání“ se provádí jemnými krouživými pohyby a rovněž nikterak nebolí. Ve studiu Rosala navíc čekají na klienty benefity v podobě individuálního přístupu a řešení problému nejen na fyzické, ale také na psychické úrovni.

Více informací najdete na www.studio-rosala.cz.


Kateřina Lebedová již od dětství ráda pozorovala dění kolem sebe, uměla dobře naslouchat a také se vcítit do pocitů blízkých. V roce 2008 od základů změnila svůj život a stala se terapeutkou – tedy nejprve terapeutkou lidského těla. Nejprve byly obživou masáže - klasické, manuální lymfodrenáže, dornova metoda a další metody, díky nimž Kateřina pomáhala svým klientům. Brzy se ukázalo, že kromě fyzické úlevy přinášejí klientům masáže Kateřiny také úlevu psychickou. Nevědomky se totiž začala na klienty „napojovat“ a čistit jejich bloky, dodávat jim energii, kterou potřebovali. Tehdy Kateřina pochopila, že je čas se posunout dál a začít více rozvíjet svůj dar. Absolvovala mnoho škol a kurzů na rozvoj svého talentu. Dnes se zaměřuje především na práci s léčivými energiemi, přenastavování programů vibračního pole, pracuje s metodou EFT i metodou IDES, s Intuitivní Inteligencí, IntuitiveConnection, psychografií, harmonizuje čakry a také přijímá informace z Akáši pomocí channelingu. Tyto metody mohou znít složitě a komplikovaně, proto sama sebe nejraději označuje jako průvodce lidské duše. Napojením se na akášu – nekonečný vesmírný prostor – odhalí příčinu a zdroj problémů, k jejich řešení si pak klient sám zvolí terapii, která je mu nejpříjemnější.

 

24. 05. 2017, 19.59:27

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist