Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Výsledky z MS v Praze: Známe mistry světa

Výsledková listina – junioři

Junior Trio
1. místo            CZ, Juniorský Fitness Klub Louny   
2. místo             CZ, AEROBIC Junior Club I. Mrňákové Ústí nad Labem
3. místo            Australia

Junior Mixed Pairs 1. místo     Veronika Šeráková, Jan Heřman     CZ, Aerobik studio Dvojka Sedlčany
     
Junior Step
1. místo            Russia
2. místo            CZ, Fit studio Venuše Kladno o.s.
3. místo            CZ, Oxygen Příbram

Junior Step 5 -   1. místo    Australia

Junior Aerobic
1. místo             CZ, Fitness Center Báry a Hanky Šulcové 
2. místo            CZ, AEROBIC Junior Club I. Mrňákové Ústí nad Labem
3. místo            CZ, Aerobic Team Chuchle

Junior Aerobic 5
1. místo             CZ, Studio K Barrandov    
2. místo            CZ, Aerobik klub Zlín 
3. místo            Russia

Junior Men
1. místo             Jeremy Delmotte                     Belgium
2. místo            Mikhail Adushkin                    Russia 
3. místo            Jordan Rooke                        Australia

Junior Women
1. místo             Tereza Kudláčková            CZ, AJC Ivany Mrňákové, Ústí nad Labem
2. místo            Tahnee Bratanavicius                    Australia
3. místo            Adéla Citová                    CZ, Juniorský Fitness Klub Louny


Výsledková listina – dospělí 

Dospělí Trio
1. místo         CZ, Corridoor
2. místo        Belgium
3. místo        CZ, Fitness Center Báry a Hanky Šulcové

Dospělí Mixed Pairs
1. místo         CZ, Fitness Center Báry a Hanky Šulcové 
2. místo        Belgium
3. místo        Italy

Dospělí Step
1. místo        CZ, Oxygen Příbram
2. místo        Russia
3. místo        CZ, Fitness Center Báry a Hanky Šulcové 

Dospělí Aerobic
1. místo         CZ, Aerobic Dancers Kladno
2. místo        Russia
3. místo        CZ, Aerobic Team Chuchle

Dospělí Aerobic 5
1. místo         Australia    
2. místo        CZ, AJC Ivany Mrňákové Ústí nad Labem    
3. místo        CZ, Sportovní klub MK Kladno     

Dospělí Men
1. místo         Cameron Brown                    Australia   
2. místo        Juuso Vaisanen                        Finland
3. místo        Nikolaj Stukalin                        Switzerland

Dospělí Women
1. místo         Allira Bull                        Australia   
2. místo        Tamara Jiříková                        CZ, Corridoor 
3. místo        Kristýna Zahradníčková                    CZ, Juniorský fitness Club Louny

Výsledková listina – junioři

Junior Trio
1. místo            CZ, Juniorský Fitness Klub Louny   
2. místo             CZ, AEROBIC Junior Club I. Mrňákové Ústí nad Labem
3. místo            Australia

Junior Mixed Pairs 1. místo     Veronika Šeráková, Jan Heřman     CZ, Aerobik studio Dvojka Sedlčany
     
Junior Step
1. místo            Russia
2. místo            CZ, Fit studio Venuše Kladno o.s.
3. místo            CZ, Oxygen Příbram

Junior Step 5 -   1. místo    Australia

Junior Aerobic
1. místo             CZ, Fitness Center Báry a Hanky Šulcové 
2. místo            CZ, AEROBIC Junior Club I. Mrňákové Ústí nad Labem
3. místo            CZ, Aerobic Team Chuchle

Junior Aerobic 5
1. místo             CZ, Studio K Barrandov    
2. místo            CZ, Aerobik klub Zlín 
3. místo            Russia

Junior Men
1. místo             Jeremy Delmotte                     Belgium
2. místo            Mikhail Adushkin                    Russia 
3. místo            Jordan Rooke                        Australia

Junior Women
1. místo             Tereza Kudláčková            CZ, AJC Ivany Mrňákové, Ústí nad Labem
2. místo            Tahnee Bratanavicius                    Australia
3. místo            Adéla Citová                    CZ, Juniorský Fitness Klub Louny


Výsledková listina – dospělí 

Dospělí Trio
1. místo         CZ, Corridoor
2. místo        Belgium
3. místo        CZ, Fitness Center Báry a Hanky Šulcové

Dospělí Mixed Pairs
1. místo         CZ, Fitness Center Báry a Hanky Šulcové 
2. místo        Belgium
3. místo        Italy

Dospělí Step

1. místo                                   CZ, Oxygen Příbram

2. místo                                   CZ, SRC Fanatic, Havlíčkův Brod

3. místo                                   Russia 


Dospělí Aerobic

1. místo                                   CZ, Aerobic Dancers Kladno

2. místo                                   Russia

3. místo                                   CZ, Fitness Center Báry a Hanky Šulcové

Dospělí Aerobic 5
1. místo         Australia    
2. místo        CZ, AJC Ivany Mrňákové Ústí nad Labem    
3. místo        CZ, Sportovní klub MK Kladno     

Dospělí Men
1. místo         Cameron Brown                    Australia   
2. místo        Juuso Vaisanen                        Finland
3. místo        Nikolaj Stukalin                        Switzerland
Dospělí Women
1. místo         Allira Bull                        Australia   
2. místo        Tamara Jiříková                        CZ, Corridoor 
3. místo        Kristýna Zahradníčková                    CZ, Juniorský fitness Club Louny

 

text: opravená tisková zpráva – 25. 10. 2014, 10.37:08

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu


Reklama Google:

 

TOPlist