Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Výsledky ME ve sportovním aerobiku a FISAF fitness týmech 2018

DOSPĚLÍ
Ženy
1. Belgie Lissa van Brande
2. ČR Adéla Citová – Juniorský Fitness Klub Louny
3. ČR Karolína Kudláčková – Studio K Barrandov

Tria
1. ČR Adéla Citová, Eliška Martinovská, Karolína Jánská – Juniorský Fitness Klub Louny
2. ČR Andrea Švihálková, Michaela Holubcová, Nela Vohradská – Aerobic Team Butterfly
3. ČR Eliška Kopalová, Zuzana Pěničková, Eliška Havránková – Studio K Barrandov

Muži
1. Francie
2. Itálie
3. Polsko

Dua
1. ČR Lucie Veličková, Marek Šotola – Fit Studio D
2. Itálie
3. ČR Tomáš Absolon, Karolína Kudláčková – Studio K Barrandov

Aerobic performance
1. ČR Fit Studio D
2. Rusko
3. ČR Aerobic Klub Ostrava

Fitness step
1. Rusko
2. ČR Sportovní klub Aerobic Oxygen Příbram
3. ČR Fit studio Venuše Kladno

Aerobic grande
1. Rusko
2. Belgie
3. ČR Aerobic Dancers Kladno

JUNIOŘI
Ženy
1. ČR Viktorie Prokopová – Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
2. ČR Vanda Šimková – MV Team Univerzity Tomáše Bati
3. ČR Veronika Frantová – Aerobic Team Praha

Tria
1. ČR Anna Macková, Vanda Šimková, Erika Ševců – MV Team Univerzity Tomáše Bati
2. ČR Adriana Dobešová, Vendula Pudelová, Kateřina Tesaříková – AK Olomouc
3. ČR Naděžda Salačová, Karolína Švecová, Leontýna Benešová – Juniorský Fitness Klub Louny

Muži
1. ČR Luboš Hanus – Aerobik Studio Dvojka Sedlčany
2. ČR Jáchym Hanák – MV Team Univerzity Tomáše Bati
3. ČR Radek Dvořák – Maniak Aerobik Havířov

Dua
1. ČR Marie Bezkočková, Luboš Hanus – Aerobik Studio Dvojka Sedlčany
2. ČR Veronika Vítková, Johana Vodičková – Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
3. ČR Elizabeth Al-Kaysy, Natálie Smíšková – Aerobic Team Praha

Aerobic performance
1. ČR Aerobic Team Praha
2. ČR Fit Studio D
3. ČR Sportovní klub MK Kladno

Fitness step
1. Rusko
2. Rusko
3. Rusko

Aerobic grande
1. ČR Fitness Center Báry a Hanky Šulcové, Team S
2. Rusko
3. ČR Aerobic Dancers Kladno

KADETI
Ženy
1. ČR Tereza Miková – Aerobic Team Praha
2. ČR Nikol Ullrichová – Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
3. ČR Kristýna Fryšáková – AK Olomouc

Tria
1. ČR Nikol Ullrichová, Viktorie Čedíková, Johana Vodičková – Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
2. ČR Kristýna Fryšáková, Adéla Haníková, Eliška Křesinová – AK Oloumouc
3. ČR Zuzana Němcová, Veronika Nováková, Alena Březinová – MV Team Univerzity Tomáš Bati

Dua
1. ČR Aneta Moučková, Adriana Nečasová – Aerobic Team Zlín
2. ČR Eliška Růžková, Tereza Filipovská – Sport Academy Kladno
3. ČR Daniela Soukupová, Viktorie Voříšková – Fit Studio D

Aerobic performance
1. ČR T. J. Sokol Poděbrady
2. ČR Sport Academy Kladno
3. Rusko

Fitness step
1. Rusko
2. Rusko
3. ČR BM Fitness Havlíčkův Brod

Aerobic grande
1. ČR Aerobic Team Praha
2. ČR Fitness Center Báry a Hanky Šulcové, Team S
3. ČR Fitness Center Báry a Hanky Šulcové, Team M

 

text: Český svaz aerobiku FISAF – 27. 05. 2018, 18.43:30

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu


Reklama Google:

 

TOPlist