Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Výsledky AQUILA Aerobic and Dance 2011

AQUILA Aerobic and Dance 2011 30.9. - 2.10.2011

Základní kolo 11-13 let Muži

Rank St.n. Name Title-Country-Club-Coach T1 T2 A1 A2 Ae1 Ae2 Ae3
1. 1. Jan Heřman Aerobik Studio Dvojka Sedlčany
Veronika Papežová
7
1
7
1
6,5
1
6,7
1
6,8
1
6,6
1
6,5
1
2. 4. David Pilík Aerobik Studio Dvojka Sedlčany
Marie Lesáková
6,3
2
6,4
2
5,5
3
6
2
5,8
3
6
2
6
2
3. 2. Martin Ekrt AC Jumping Kangaroos Mladá Boleslav o.s.
Mgr. Eva Ekrtová
6
3
6
3
5,6
2
5,8
3
5,9
2
5,6
3
5,9
3
4. 3. Radek Moravec Aerobic Dancers Kladno
Lenka Procházková, Karolína Kadlecová
5,2
4
5
4
5,2
4
5,5
4
5,3
4
5
4
5,3
4

Semifinále 11-13 let Muži

Rank St.n. Name Title-Country-Club-Coach T1 T2 A1 A2 Ae1 Ae2 Ae3
1. 3. Jan Heřman Aerobik Studio Dvojka Sedlčany
Veronika Papežová
6,8
1
6,8
1
6,7
1
6,7
1
6,7
1
6,7
1
6,7
1
2. 2. David Pilík Aerobik Studio Dvojka Sedlčany
Marie Lesáková
6,3
2
6,1
2
5,9
2
6,3
2
5,9
2
6,2
2
6,2
2
3. 4. Martin Ekrt AC Jumping Kangaroos Mladá Boleslav o.s.
Mgr. Eva Ekrtová
6,1
3
5,9
3
5,8
3
6
3
5,8
3
5,8
3
6
3
4. 1. Radek Moravec Aerobic Dancers Kladno
Lenka Procházková, Karolína Kadlecová
5,3
4
5,5
4
5,5
4
5,7
4
5,4
4
5,3
4
5,4
4

Finále 11-13 let Muži

Rank St.n. Name Title-Country-Club-Coach T1 T2 A1 A2 Ae1 Ae2 Ae3
1. 1. Jan Heřman Aerobik Studio Dvojka Sedlčany
Veronika Papežová
7
1
7
1
6,8
1
6,4
1
6,9
1
6,7
1
6,5
1
2. 4. David Pilík Aerobik Studio Dvojka Sedlčany
Marie Lesáková
6,6
2
6,3
2
6,1
2
6,2
2
6,2
2
6,2
2
6,3
2
3. 2. Martin Ekrt AC Jumping Kangaroos Mladá Boleslav o.s.
Mgr. Eva Ekrtová
6,4
3
6
3
5,9
3
5,6
3
6
3
5,6
3
5,8
3
4. 3. Radek Moravec Aerobic Dancers Kladno
Lenka Procházková, Karolína Kadlecová
5,5
4
5,4
4
5,5
4
5,3
4
5,3
4
5,3
4
5,4
4

Základní kolo 11-13 let Páry

Rank St.n. Name Title-Country-Club-Coach T1 T2 A1 A2 Ae1 Ae2 Ae3
1. 3. Šárka Hanáčková, Jan Heřman Aerobik Studio Dvojka Sedlčany
Veronika Papežová
6,5
1
6,3
2
6
2
6,5
1
6,7
1
6,5
1
6,6
1
2. 4. Denisa Zadáková, David Jiran Sportovní klub MK Kladno
Mgr. Michaela Kottnerová
6,3
2
6,5
1
6,3
1
6,3
2
6,5
2
6,2
2
6,3
2
3. 1. Kristýna Pilíková, David Pilík Aerobik Studio Dvojka Sedlčany
Marie Lesáková
6
3
6
3
5
5
5,8
4
6,3
3
5,9
3
5,9
3
4. 2. Martin Ekrt, Aneta Rosenbergová AC Jumping Kangaroos Mladá Boleslav o.s.
Mgr. Eva Ekrtová
5,6
4
5,5
4
5,3
3
6
3
5,5
5
5,1
4
5,1
5
5. 5. Radek Moravec, Kristýna Moravcová Aerobic Dancers Kladno
Lenka Saidlová, Lenka Procházková
5,2
5
5,3
5
5,1
4
5,6
5
5,6
4
4,9
5
5,6
4

Semifinále 11-13 let Páry

Rank St.n. Name Title-Country-Club-Coach T1 T2 A1 A2 Ae1 Ae2 Ae3
1. 3. Denisa Zadáková, David Jiran Sportovní klub MK Kladno
Mgr. Michaela Kottnerová
6,3
2
6,4
2
6,6
1
6,6
1
6,3
2
6,6
1
6,7
1
2. 2. Šárka Hanáčková, Jan Heřman Aerobik Studio Dvojka Sedlčany
Veronika Papežová
6,5
1
6,5
1
6,4
2
6,4
2
6,6
1
6,5
2
6,6
2
3. 5. Kristýna Pilíková, David Pilík Aerobik Studio Dvojka Sedlčany
Marie Lesáková
6,1
3
5,7
3
5,4
4
6,1
3
6
3
6
3
5,9
3
4. 4. Radek Moravec, Kristýna Moravcová Aerobic Dancers Kladno
Lenka Saidlová, Lenka Procházková
5,3
5
5,5
4
5,6
3
5,6
5
5,6
4
5,3
5
5,6
4
5. 1. Martin Ekrt, Aneta Rosenbergová AC Jumping Kangaroos Mladá Boleslav o.s.
Mgr. Eva Ekrtová
5,8
4
5,2
5
5
5
5,8
4
5,5
5
5,5
4
5,3
5

Finále 11-13 let Páry

Rank St.n. Name Title-Country-Club-Coach T1 T2 A1 A2 Ae1 Ae2 Ae3
1. 2. Šárka Hanáčková, Jan Heřman Aerobik Studio Dvojka Sedlčany
Veronika Papežová
6,7
1
6,8
1
6,6
2
7,1
1
6,8
1
7,1
1
7,1
1
2. 1. Denisa Zadáková, David Jiran Sportovní klub MK Kladno
Mgr. Michaela Kottnerová
6,5
2
6,7
2
6,8
1
7
2
6,7
2
6,8
2
7
2
3. 4. Kristýna Pilíková, David Pilík Aerobik Studio Dvojka Sedlčany
Marie Lesáková
6,3
3
6,1
3
6
3
6,4
3
6
3
6,5
3
6,3
3
4. 5. Radek Moravec, Kristýna Moravcová Aerobic Dancers Kladno
Lenka Saidlová, Lenka Procházková
5,7
5
5,9
4
5,8
4
5,3
4
5,8
4
5,2
5
5,2
5
5. 3. Martin Ekrt, Aneta Rosenbergová AC Jumping Kangaroos Mladá Boleslav o.s.
Mgr. Eva Ekrtová
6,1
4
5,8
5
5,5
5
5,2
5
5,7
5
5,3
4
5,3
4

Základní kolo 11-13 let Týmy

Rank St.n. Name Title-Country-Club-Coach T1 T2 A1 A2 Ae1 Ae2 Ae3
1. 7. Soňa Fefková, Karolína Michková, Adéla Zankelová Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
Mgr. Bára Ptáčková
8
1
8
1
7,8
1
7,8
1
7,9
1
7,8
1
7,9
1
2. 9. Tereza Uhlová, Vendula Leignerová, Aneta Korbová Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
Mgr. Bára Ptáčková
7,9
2
7,7
2
7,6
2
7,6
2
7,7
2
7,6
2
7,7
2
3. 5. Veronika Dandová, Kristýna Dandová, Markéta Burešová Sportklub ČASPV Kladno
Linda Literová
7,6
3
7,2
3
7,4
3
7,2
4
7,6
3
7,2
4
7,3
4
4. 1. Barbora Koubková, Natálie Přibylová, Adéla Citová Fitness Studio Louny
Jitka Hofmannová
7,4
4
6,5
5
7
6
7,4
3
7,3
4
7,4
3
7,5
3
5. 3. Anna Vyšínová, Petra Chmelíková, Adéla Provazníková Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
Mgr. Bára Ptáčková
7,2
5
7
4
7,2
4
6,8
6
7
6
6,7
5
6,9
5
6. 8. Monika Holešovská, Christina Matoušková, Klára Suchnová Aerobik Centrum Brno
Hana Toufarová
6,4
8
6,45
6
7,1
5
7,1
5
7,1
5
6,3
7
6,5
7
7. 6. Šárka Hanáčková, Veronika Opočenská, Kateřina Zoulová Aerobik Studio Dvojka Sedlčany
Adéla Gyomberová
6,8
6
6,4
7
6,9
7
6,5
7
6,8
7
6,4
6
6,7
6
8. 11. Nikola Revendová, Barbora Krejčíková, Kateřina Jakešová Juniorská škola ae DOMYNO Ivy Farářové
Veronika Šindelářová
6,6
7
6,2
9
6,8
8
6,3
8
6,7
8
6,2
8
6,4
8
9. 4. Aneta Svobodová, Pavlína Fibrichová, Anna Fliegerová Juniorská škola ae DOMYNO Ivy Farářové
Mgr.Iva Farářová
6
9
6,3
8
5,8
10
6,2
9
6,2
9
5,6
10
6,3
9
10. 2. Nina Dvořáková, Žofie Ptáčková, Eliška Balíková Sport klub RB České Budějovice
Romana Beranová
5,7
10
5,5
10
6
9
5,9
10
5,9
10
5,8
9
6
10
NS 10. Veronika Šeráková, Barbora Sejková, Kateřina Hašková Aerobik Studio Dvojka Sedlčany
Nikola Krušinová







Semifinále 11-13 let Týmy

Rank St.n. Name Title-Country-Club-Coach T1 T2 A1 A2 Ae1 Ae2 Ae3
1. 10. Soňa Fefková, Karolína Michková, Adéla Zankelová Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
Mgr. Bára Ptáčková
8,2
1
8
1
8
1
8
1
8
1
8
1
8
1
2. 6. Tereza Uhlová, Vendula Leignerová, Aneta Korbová Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
Mgr. Bára Ptáčková
7,9
2
7,7
2
7,7
2
7,8
2
7,7
2
7,8
2
7,7
2
3. 2. Barbora Koubková, Natálie Přibylová, Adéla Citová Fitness Studio Louny
Jitka Hofmannová
7,5
3
7,2
4
7,2
4
7,3
4
7,3
3
7,4
3
7,5
3
4. 8. Veronika Dandová, Kristýna Dandová, Markéta Burešová Sportklub ČASPV Kladno
Linda Literová
7,4
4
7,4
3
7,5
3
7,4
3
7,2
4
7,3
4
7,4
4
5. 4. Anna Vyšínová, Petra Chmelíková, Adéla Provazníková Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
Mgr. Bára Ptáčková
7,1
5
6,8
5
7
5
6,9
5
7
5
6,9
5
6,9
5
6. 1. Šárka Hanáčková, Veronika Opočenská, Kateřina Zoulová Aerobik Studio Dvojka Sedlčany
Adéla Gyomberová
6,8
6
6,5
7
6,8
6
6,7
7
6,7
6
6,5
7
6,8
6
7. 5. Monika Holešovská, Christina Matoušková, Klára Suchnová Aerobik Centrum Brno
Hana Toufarová
6,4
7
6,6
6
6,7
7
6,8
6
6,6
7
6,6
6
6,5
7
8. 9. Nikola Revendová, Barbora Krejčíková, Kateřina Jakešová Juniorská škola ae DOMYNO Ivy Farářové
Veronika Šindelářová
6,3
8
6,4
8
6,5
8
6,5
8
6,4
8
6,4
8
6,4
8
9. 3. Aneta Svobodová, Pavlína Fibrichová, Anna Fliegerová Juniorská škola ae DOMYNO Ivy Farářové
Mgr.Iva Farářová
6
9
6,3
9
6
10
6,4
9
6
9
6
10
6,2
9
10. 7. Nina Dvořáková, Žofie Ptáčková, Eliška Balíková Sport klub RB České Budějovice
Romana Beranová
5,8
10
5,8
10
6,2
9
6
10
5,9
10
6,1
9
6
10

Finále 11-13 let Týmy

Rank St.n. Name Title-Country-Club-Coach T1 T2 A1 A2 Ae1 Ae2 Ae3
1. 4. Soňa Fefková, Karolína Michková, Adéla Zankelová Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
Mgr. Bára Ptáčková
8
1
8
1
8,1
1
8,2
1
8,1
1
8
1
8,2
1
2. 6. Tereza Uhlová, Vendula Leignerová, Aneta Korbová Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
Mgr. Bára Ptáčková
7,8
2
7,8
2
7,9
2
7,9
2
7,8
2
7,9
2
7,9
2
3. 5. Barbora Koubková, Natálie Přibylová, Adéla Citová Fitness Studio Louny
Jitka Hofmannová
7,7
3
7,4
4
7,3
4
7,3
4
7,6
3
7,5
3
7,6
3
4. 1. Veronika Dandová, Kristýna Dandová, Markéta Burešová Sportklub ČASPV Kladno
Linda Literová
7,6
4
7,5
3
7,5
3
7,5
3
7,4
4
7,4
4
7,5
4
5. 2. Anna Vyšínová, Petra Chmelíková, Adéla Provazníková Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
Mgr. Bára Ptáčková
7,1
5
7
5
6,9
5
6,8
5
7,1
5
6,8
5
6,9
5
6. 3. Šárka Hanáčková, Veronika Opočenská, Kateřina Zoulová Aerobik Studio Dvojka Sedlčany
Adéla Gyomberová
6,7
6
6,4
6
6,5
6
6,7
6
6,8
6
6,7
6
6,8
6

Základní kolo 11-13 let Ženy

Rank St.n. Name Title-Country-Club-Coach T1 T2 A1 A2 Ae1 Ae2 Ae3
1. 17. Daniela Loffelmannová Aerobik Studio Čelákovice o.s.
Vladka Baresova
8,1
1
7,6
2
7,7
2
8,1
1
7,9
2
8
1
8
1
2. 13. Tereza Kudláčková Aerobic Junior Club I.Mrňákové Ustí nad Labem
Ivana Oliveriusová, Kamila Turková, Adriana Kanellu, Adriana Semerádová
8
2
7,8
1
7,8
1
7,9
2
8
1
7,9
2
7,8
2
3. 19. Markéta Mrňáková Aerobic Junior Club I.Mrňákové Ustí nad Labem
Ivana Oliveriusová, Adriana Kanellu, Adriana Semerádová
7,8
3
7,4
4
7,65
3
7,85
3
7,8
3
7,8
3
7,7
3
4. 4. Eliška Fajfrlíková AE klub Lady Plzeň
Mgr. Bára Ptáčková-Šulcová, Tereza Fajfrlíková
7,5
5
7,5
3
7,6
4
7,8
4
7,5
6
7,7
4
7,6
4
5. 11. Aneta Havlíková Aerobic Dancers Kladno
Mgr. Lenka Procházková
7,7
4
7,3
5
7,5
5
7,3
7
7,7
4
7,3
7
7,5
5
6. 20. Natálie Přibylová Fitness Studio Louny
Jitka Hofmannová
7,4
6
7,25
6
7,4
6
7,6
5
7,6
5
7,6
5
7,4
6
7. 23. Lucie Veličková Fit studio D
Dáša Zitová, Míša Mádrová
7,35
7
7,15
8
7,1
9
7,5
6
7,3
8
7,4
6
7,35
7
8. 14. Kateřina Klozová Aerobik Studio Čelákovice o.s.
Vladka Barešová
7,3
8
7,1
9
7
10
7,2
8
7,4
7
7,2
8
7,3
8
9. 12. Anna Činková Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
Mgr. Bára Ptáčková
7,2
9
7,2
7
7,2
8
7
9
7,1
11
6,6
12
7,2
9
10. 27. Nela Vohradská Aerobik Studio Čelákovice o.s.
Vladka Barešová
7,05
11
6,9
13
7,3
7
6,8
11
7,25
9
6,9
10
7
12
11. 15. Veronika Dandová Sportklub ČASPV Kladno
Linda Literová
7
12
7,05
10
6,9
11
6,9
10
7,2
10
6,5
14
7,1
11
12. 29. Tereza Turková Fitness Studio Louny
Jitka Hofmannová
6,7
14
6,95
12
6,6
14
6,75
12
7
12
7,1
9
7,15
10
13. 9. Viktorie Ficajová Aerobic Junior Club I.Mrňákové Ustí nad Labem
Ivana Oliveriusová, Adriana Kanellu
6,8
13
7
11
6,1
19
6,7
13
6,6
15
6,7
11
6,8
13
14. 28. Viktorie Kolářová Sportklub ČASPV Kladno
Linda Literová
6,6
15
6,8
14
6,7
13
6,6
14
6,9
13
6,55
13
6,6
14
15. 26. Adéla Citová Fitness Studio Louny
Jitka Hofmannová
7,1
10
6,7
15
6,8
12
6,2
18
6,4
17
6,35
16
6,4
16
16. 8. Barbora Bohatová Aerobic Team Chuchle
Mgr. Veronika Buriš
6,5
16
6,2
18
6,2
18
6,5
15
6,2
19
6,4
15
6,5
15
17. 10. Simona Jiranová Sportovní klub MK Kladno
Michaela Kottnerová
6,3
18
6,5
16
6,4
15
6,4
16
6,5
16
6,3
17
6,3
17
18. 30. Marie Němcová Maniak Aerobik Ivany Kožmínové Havířov
Zuzana Kožmínová
6,4
17
6,4
17
6,35
16
6,15
19
6,8
14
6
20
6,25
18
19. 1. Tereza Urbanová Corridoor
Jana Vůjtová
6
20
6
20
6,3
17
6,3
17
6,3
18
6,2
19
6,2
19
20. 18. Žofie Ptáčková Sport klub RB České Budějovice
Romana Beranová
6,2
19
6,1
19
6,05
20
5,9
22
6,1
20
5,8
22
6
20
21. 25. Eliška Balíková Sport klub RB České Budějovice
Romana Beranová
5,9
21
5,95
21
5,8
23
6,1
20
5,7
22
6,25
18
5,95
21
22. 16. Eliška Martinovská Fitness Studio Louny
Jitka Hofmannová
5,8
22
5,7
24
5,9
22
6
21
5,4
26
5,9
21
5,9
22
23. 2. Judita Kamlerová Fit Studio Venuše Kladno
Veronika Oupicová
5,7
23
5,9
22
6
21
5,8
23
5,9
21
5,7
23
5,7
24
24. 24. Kateřina Šebková Sport Club Aerobic Couple Daniela Komarova a Moniky Krajčové
Daniel Komarov
5,4
24
5,8
23
5,6
24
5,3
26
5,55
24
4,9
27
5,4
25
25. 6. Marie Trunečková Sportklub ČASPV Kladno
Linda Literová
5,2
26
5,5
25
5,3
26
5,6
24
5,5
25
5,6
24
5,8
23
26. 3. Nina Dvořáková Sport klub RB České Budějovice
Romana Beranová
5,1
27
5,3
27
5,5
25
5,5
25
5,3
27
5,3
25
5,3
26
27. 5. Aneta Rosenbergová AC Jumping Kangaroos Mladá Boleslav o.s.
Mgr. Eva Ekrtová
5,3
25
5,4
26
5
27
5
27
5,6
23
5
26
5,1
27
NS 22. Adriana Kanellu Aerobic Junior Club I.Mrňákové Ustí nad Labem
Adriana Semerádová, Ivana Olivierusová







NS 21. Karolína Medová Fit studio D
Dáša Zitová, Míša Mádrová







Semifinále 11-13 let Ženy

Rank St.n. Name Title-Country-Club-Coach T1 T2 A1 A2 Ae1 Ae2 Ae3
1. 10. Daniela Loffelmannová Aerobik Studio Čelákovice o.s.
Vladka Baresova
8,3
1
7,8
2
7,8
2
8,1
1
8
1
8,2
1
8
1
2. 12. Tereza Kudláčková Aerobic Junior Club I.Mrňákové Ustí nad Labem
Ivana Oliveriusová, Kamila Turková, Adriana Kanellu, Adriana Semerádová
8,2
2
8
1
8
1
8
2
7,9
2
8
2
7,9
2
3. 15. Eliška Fajfrlíková AE klub Lady Plzeň
Mgr. Bára Ptáčková-Šulcová, Tereza Fajfrlíková
8,15
3
7,7
3
7,75
3
7,9
3
7,85
3
7,6
4
7,75
4
4. 9. Markéta Mrňáková Aerobic Junior Club I.Mrňákové Ustí nad Labem
Ivana Oliveriusová, Adriana Kanellu, Adriana Semerádová
8,1
4
7,6
4
7,6
5
7,8
4
7,8
4
7,8
3
7,8
3
5. 8. Aneta Havlíková Aerobic Dancers Kladno
Mgr. Lenka Procházková
7,8
5
7,5
5
7,7
4
7,6
5
7,6
5
7,5
5
7,7
5
6. 11. Natálie Přibylová Fitness Studio Louny
Jitka Hofmannová
7,5
6
7,4
6
7,4
6
7,4
6
7,5
6
7,3
6
7,4
6
7. 14. Lucie Veličková Fit studio D
Dáša Zitová, Míša Mádrová
7,3
8
7,35
7
7,3
7
7,3
7
7,4
7
7,2
7
7,35
7
8. 13. Kateřina Klozová Aerobik Studio Čelákovice o.s.
Vladka Barešová
7,4
7
7,3
8
7,2
8
7,2
8
7,3
8
7,1
8
7,2
9
9. 1. Anna Činková Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
Mgr. Bára Ptáčková
7,2
9
7,2
9
7,1
9
7,1
9
7,1
9
7
9
7,3
8
10. 3. Veronika Dandová Sportklub ČASPV Kladno
Linda Literová
7
10
7,1
10
7
10
6,6
11
7,05
10
6,6
11
7,1
10
11. 2. Nela Vohradská Aerobik Studio Čelákovice o.s.
Vladka Barešová
6,8
11
6,9
11
6,9
11
6,8
10
7
11
6,7
10
7
11
12. 7. Tereza Turková Fitness Studio Louny
Jitka Hofmannová
6,75
12
6,75
13
6,7
12
6,4
13
6,9
12
6,45
13
6,9
12
13. 5. Viktorie Ficajová Aerobic Junior Club I.Mrňákové Ustí nad Labem
Ivana Oliveriusová, Adriana Kanellu
6,7
13
6,7
14
6,3
14
6,5
12
6,8
13
6,5
12
6,8
13
14. 4. Viktorie Kolářová Sportklub ČASPV Kladno
Linda Literová
6,5
15
6,8
12
6,6
13
6,3
14
6,7
14
6,3
15
6,5
14
15. 6. Adéla Citová Fitness Studio Louny
Jitka Hofmannová
6,6
14
6,6
15
6,2
15
6,2
15
6,4
15
6,4
14
6,4
15

Finále 11-13 let Ženy

Rank St.n. Name Title-Country-Club-Coach T1 T2 A1 A2 Ae1 Ae2 Ae3
1. 6. Tereza Kudláčková Aerobic Junior Club I.Mrňákové Ustí nad Labem
Ivana Oliveriusová, Kamila Turková, Adriana Kanellu, Adriana Semerádová
8,4
1
8,2
1
8,2
1
8,3
1
8,2
1
8,1
2
8,3
1
2. 3. Daniela Loffelmannová Aerobik Studio Čelákovice o.s.
Vladka Baresova
8,3
2
8
3
8
2
8,2
2
8,1
2
8,2
1
8,2
2
3. 2. Eliška Fajfrlíková AE klub Lady Plzeň
Mgr. Bára Ptáčková-Šulcová, Tereza Fajfrlíková
8
3
8,1
2
7,9
3
8
3
7,8
4
7,8
4
7,9
4
4. 4. Markéta Mrňáková Aerobic Junior Club I.Mrňákové Ustí nad Labem
Ivana Oliveriusová, Adriana Kanellu, Adriana Semerádová
7,9
4
7,7
4
7,7
4
7,8
4
7,9
3
7,9
3
8
3
5. 5. Aneta Havlíková Aerobic Dancers Kladno
Mgr. Lenka Procházková
7,7
5
7,5
5
7,6
5
7,6
5
7,6
5
7,6
5
7,7
5
6. 1. Natálie Přibylová Fitness Studio Louny
Jitka Hofmannová
7,5
6
7,4
6
7,4
6
7,5
6
7,4
6
7,5
6
7,6
6

Základní kolo 14-16 let Muži

Rank St.n. Name Title-Country-Club-Coach T1 T2 A1 A2 Ae1 Ae2 Ae3
1. 2. Tomáš Posekaný Sportovní klub MK Kladno
Mgr. Michaela Kottnerová
7
1
7
1
7
1
7
1
7
1
6,9
1
7,3
1
2. 1. Michal Váňa Aerobik Studio Dvojka Sedlčany
Kristýna Faktorová
6,2
2
6,4
2
6,6
2
6,9
2
6,5
2
6,6
2
6,8
2

Semifinále 14-16 let Muži

Rank St.n. Name Title-Country-Club-Coach T1 T2 A1 A2 Ae1 Ae2 Ae3
1. 2. Tomáš Posekaný Sportovní klub MK Kladno
Mgr. Michaela Kottnerová
6,8
1
7
1
7
1
6,9
1
6,9
1
6,9
1
7
1
2. 1. Michal Váňa Aerobik Studio Dvojka Sedlčany
Kristýna Faktorová
6,5
2
6,8
2
6,5
2
6,3
2
6,5
2
6,6
2
6,6
2

Finále 14-16 let Muži

Rank St.n. Name Title-Country-Club-Coach T1 T2 A1 A2 Ae1 Ae2 Ae3
1. 2. Tomáš Posekaný Sportovní klub MK Kladno
Mgr. Michaela Kottnerová
7
1
7,2
1
7,3
1
6,7
2
7,2
1
6,8
1
7
1
2. 1. Michal Váňa Aerobik Studio Dvojka Sedlčany
Kristýna Faktorová
6,8
2
6,6
2
6,7
2
6,8
1
6,9
2
6,7
2
6,9
2

Základní kolo 14-16 let Páry

Rank St.n. Name Title-Country-Club-Coach T1 T2 A1 A2 Ae1 Ae2 Ae3
1. 2. Daniela Urbářová, Marek Šotola SRC Fanatic
Božena Čapková
7,2
1
7,4
1
7,4
1
7
1
7,4
1
6,5
2
7,1
1
2. 1. Kristýna Loušová, Tomáš Posekaný Sportovní klub MK Kladno
Mgr. Michaela Kottnerová
7
2
7,2
2
7,1
2
6,8
2
7,3
2
6,7
1
7
2

Semifinále 14-16 let Páry

Rank St.n. Name Title-Country-Club-Coach T1 T2 A1 A2 Ae1 Ae2 Ae3
1. 2. Daniela Urbářová, Marek Šotola SRC Fanatic
Božena Čapková
7,2
1
7,4
1
7,5
1
7,3
1
7,3
2
7,3
1
7,2
1
2. 1. Kristýna Loušová, Tomáš Posekaný Sportovní klub MK Kladno
Mgr. Michaela Kottnerová
7,1
2
7,3
2
7,3
2
7
2
7,4
1
6,9
2
7,1
2

Finále 14-16 let Páry

Rank St.n. Name Title-Country-Club-Coach T1 T2 A1 A2 Ae1 Ae2 Ae3
1. 2. Daniela Urbářová, Marek Šotola SRC Fanatic
Božena Čapková
7,3
1
7,4
1
7,7
1
7,2
1
7,3
1
7,3
1
7,1
1
2. 1. Kristýna Loušová, Tomáš Posekaný Sportovní klub MK Kladno
Mgr. Michaela Kottnerová
7,2
2
7,3
2
7,4
2
6,9
2
7,2
2
6,6
2
6,9
2

Základní kolo 14-16 let Týmy

Rank St.n. Name Title-Country-Club-Coach T1 T2 A1 A2 Ae1 Ae2 Ae3
1. 5. Tereza Kallasová, Michaela Rybníčková, Tereza Vondrová Aerobik Centrum Brno
Hana Toufarová
7,9
1
7,8
1
7,8
1
7,7
1
7,9
1
7,8
1
7,8
1
2. 1. Lucie Dalekorejová, Sabina Pavlíková, Veronika Švarcová Aerobik Studio Čelákovice o.s.
Vladka Barešová
7,8
2
7,6
2
7,3
3
7,4
2
7,7
2
7,4
2
7,6
2
3. 8. Lucie Novotná, Tereza Dvořáková, Daniela Urbářová Aerobic Dancers Kladno
Magdalena Husáková , Lenka Procházková
7,6
3
7,4
3
7,4
2
7,1
4
7,4
3
7,1
3
7,2
4
4. 2. Lucie Pavelková, Kateřina Palková, Kateřina Smíšková Akademie aerobiku R. Hanákové
Nikola Košacká
7,4
4
7
6
6,9
5
7,2
3
7,2
4
7
4
7,3
3
5. 3. Jana Zahradníčková, Kristýna Janoušová, Eliška Cvrkalová Juniorská škola ae DOMYNO Ivy Farářové
Anna a Iva Farářovy
6,8
6
7,1
4
7
4
7
5
7
5
6,8
5
7
5
6. 7. Barbora Müllerová, Dita Leštinová, Tereza Kouřímská Akademie aerobiku R. Hanákové
Mgr. Lucie Jiříková
7,2
5
7,05
5
6,7
6
6,8
6
6,9
6
6,6
6
6,8
6
7. 4. Daniela Klapálková, Veronika Kazdová, Michaela Pospíšilová Aerobic Junior Club I.Mrňákové Ustí nad Labem
Adriana Semerádová, Iva Oliveriusová
6,4
7
6,3
7
6,5
7
6,6
7
6,5
7
6,5
7
6,4
7
NS 6. Michaela Žůrková, Adriana Godyňová, Nikola Porubová Maniak Aerobik Ivany Kožmínové Havířov
Veronika Segetová, Ivana Kožmínová







Semifinále 14-16 let Týmy

Rank St.n. Name Title-Country-Club-Coach T1 T2 A1 A2 Ae1 Ae2 Ae3
1. 5. Tereza Kallasová, Michaela Rybníčková, Tereza Vondrová Aerobik Centrum Brno
Hana Toufarová
8
2
8
1
7,8
1
7,9
1
7,9
1
7,9
1
7,8
1
2. 7. Lucie Dalekorejová, Sabina Pavlíková, Veronika Švarcová Aerobik Studio Čelákovice o.s.
Vladka Barešová
8,1
1
7,8
2
7,4
3
7,7
2
7,7
2
7,5
2
7,6
2
3. 6. Lucie Novotná, Tereza Dvořáková, Daniela Urbářová Aerobic Dancers Kladno
Magdalena Husáková , Lenka Procházková
7,5
3
7,3
3
7,5
2
7,5
3
7,4
3
7,3
3
7,4
3
4. 8. Lucie Pavelková, Kateřina Palková, Kateřina Smíšková Akademie aerobiku R. Hanákové
Nikola Košacká
7,4
4
7,25
4
7
5
7,4
4
7,3
4
7,2
4
7,3
4
5. 3. Barbora Müllerová, Dita Leštinová, Tereza Kouřímská Akademie aerobiku R. Hanákové
Mgr. Lucie Jiříková
7,1
5
7,2
5
7,1
4
7,2
5
7,1
5
6,9
5
7,1
5
6. 2. Jana Zahradníčková, Kristýna Janoušová, Eliška Cvrkalová Juniorská škola ae DOMYNO Ivy Farářové
Anna a Iva Farářovy
6,7
6
6,9
6
6,9
6
7
6
7
6
6,8
6
7
6
7. 4. Daniela Klapálková, Veronika Kazdová, Michaela Pospíšilová Aerobic Junior Club I.Mrňákové Ustí nad Labem
Adriana Semerádová, Iva Oliveriusová
6,5
7
6,5
7
6,6
7
6,5
7
6,5
7
6,5
7
6,5
7

Finále 14-16 let Týmy

Rank St.n. Name Title-Country-Club-Coach T1 T2 A1 A2 Ae1 Ae2 Ae3
1. 4. Tereza Kallasová, Michaela Rybníčková, Tereza Vondrová Aerobik Centrum Brno
Hana Toufarová
7,9
2
8
1
7,9
1
7,9
1
8
1
7,9
1
8
1
2. 3. Lucie Dalekorejová, Sabina Pavlíková, Veronika Švarcová Aerobik Studio Čelákovice o.s.
Vladka Barešová
8
1
7,7
2
7,7
2
7,8
2
7,7
2
7,7
2
7,8
2
3. 6. Lucie Pavelková, Kateřina Palková, Kateřina Smíšková Akademie aerobiku R. Hanákové
Nikola Košacká
7,7
3
7,4
3
7,2
4
7,7
3
7,4
4
7,6
3
7,7
3
4. 5. Lucie Novotná, Tereza Dvořáková, Daniela Urbářová Aerobic Dancers Kladno
Magdalena Husáková , Lenka Procházková
7,6
4
7,3
4
7,3
3
7,5
4
7,5
3
7,5
4
7,6
4
5. 1. Barbora Müllerová, Dita Leštinová, Tereza Kouřímská Akademie aerobiku R. Hanákové
Mgr. Lucie Jiříková
7,3
5
7,1
5
7,1
5
7,3
5
7,2
5
7,1
5
7,4
5
6. 2. Jana Zahradníčková, Kristýna Janoušová, Eliška Cvrkalová Juniorská škola ae DOMYNO Ivy Farářové
Anna a Iva Farářovy
6,9
6
6,6
6
6,9
6
6,9
6
6,9
6
7
6
7,1
6

Základní kolo 14-16 let Ženy

Rank St.n. Name Title-Country-Club-Coach T1 T2 A1 A2 Ae1 Ae2 Ae3
1. 8. Kristýna Zahradníčková Fitness Studio Louny
Jitka Hofmannová
8
1
8
2
7,9
1
8
1
8
1
8
1
8
1
2. 15. Klára Okřinová Aerobik Centrum Brno
Hana Toufarová
7,9
2
8,1
1
7,8
2
7,9
2
7,9
2
7,9
2
7,95
2
3. 14. Tereza Tydlitátová Corridoor
Jakub Strakoš,Jana Vůjtová
7,8
3
7,8
3
7,7
3
7,8
3
7,8
3
7,8
3
7,9
3
4. 9. Lucie Šillerová Fit Studio Venuše Kladno
Veronika Oupicová
7,6
4
7,7
4
7,6
4
7,6
4
7,7
4
7,7
4
7,7
4
5. 11. Kateřina Kučerová Fit studio D
Dáša Zitová, Míša Mádrová
7,3
5
7,2
5
7,2
5
7,1
6
7,4
5
7,2
6
7,3
5
6. 10. Dominika Trinkmocová Juniorská škola ae DOMYNO Ivy Farářové
Tereza Zámostná
7,1
6
7
6
6,9
7
7,2
5
7,2
6
7,3
5
7,2
6
7. 7. Jana Kočková Akademie aerobiku R. Hanákové
Nikola Košacká
6,5
11
6,3
10
6,4
10
7
7
6,9
8
6,9
7
7
7
8. 12. Adriana Godyňová Maniak Aerobik Ivany Kožmínové Havířov
Veronika Segetová, Ivana Kožmínová
7
7
6,8
7
6,3
11
6,7
9
7
7
6,7
9
6,8
9
9. 13. Marie Jarošová Aerobic Dancers Kladno
Magdalena Husáková
6,6
10
6,2
11
6,7
9
6,9
8
6,8
9
6,8
8
6,9
8
10. 16. Kristýna Juričičová Fit Studio Venuše Kladno
Veronika Oupicová
6,9
8
6,6
8
6,8
8
6,4
11
6,75
10
6,3
11
6,7
10
11. 5. Tereza Barešová Studio K Barrandov
Tereza Zámostná
6,8
9
6,5
9
7
6
6,5
10
6,7
11
6,4
10
6,5
11
12. 4. Veronika Sosnovcová Aerobik Studio Dvojka Sedlčany
Kristýna Faktorová
6,2
12
6
12
6
12
5,1
13
6,1
12
5
13
6
12
13. 2. Tereza Plavková Aerobik Studio Dvojka Sedlčany
Kristýna Faktorová
5,8
13
5,7
13
5,8
13
5,8
12
5,9
13
5,7
12
5,9
13
NR
(,)
1. Barbora Jandurová Aerobik Studio Čelákovice o.s.
Vladka Barešová







NS 6. Nella Šimkovská Fitness Studio Louny
Jitka Hofmannová







NS 3. Barbora Poulová Aerobic Junior Club I.Mrňákové Ustí nad Labem
Ivana Oliveriusová







Semifinále 14-16 let Ženy

Rank St.n. Name Title-Country-Club-Coach T1 T2 A1 A2 Ae1 Ae2 Ae3
1. 8. Kristýna Zahradníčková Fitness Studio Louny
Jitka Hofmannová
8,2
1
8,4
1
8,2
1
8,2
1
8,2
1
8,2
1
8,1
1
2. 12. Klára Okřinová Aerobik Centrum Brno
Hana Toufarová
8,1
2
8,2
2
8
2
8,1
2
8
2
8
2
8
2
3. 9. Tereza Tydlitátová Corridoor
Jakub Strakoš,Jana Vůjtová
8
3
8,1
3
7,9
3
7,9
3
7,9
3
7,9
3
7,9
3
4. 7. Lucie Šillerová Fit Studio Venuše Kladno
Veronika Oupicová
7,6
4
7,7
4
7,6
4
7,8
4
7,7
4
7,7
4
7,7
4
5. 11. Kateřina Kučerová Fit studio D
Dáša Zitová, Míša Mádrová
7,5
5
7,5
5
7,4
5
7,4
5
7,5
5
7,4
5
7,3
5
6. 10. Dominika Trinkmocová Juniorská škola ae DOMYNO Ivy Farářové
Tereza Zámostná
7,4
6
7,3
6
6,9
6
7,2
6
7,3
6
7,3
6
7,2
6
7. 2. Marie Jarošová Aerobic Dancers Kladno
Magdalena Husáková
6,5
10
6,7
10
6,8
7
7
7
6,8
8
7,1
7
7,1
7
8. 5. Adriana Godyňová Maniak Aerobik Ivany Kožmínové Havířov
Veronika Segetová, Ivana Kožmínová
7,3
7
6,9
7
6,65
9
6,7
10
6,9
7
6,6
10
7
8
9. 3. Jana Kočková Akademie aerobiku R. Hanákové
Nikola Košacká
6,3
11
6,75
9
6,5
11
6,8
9
6,75
9
6,8
9
6,9
9
10. 4. Tereza Barešová Studio K Barrandov
Tereza Zámostná
6,7
9
6,6
11
6,7
8
6,9
8
6,5
11
6,9
8
6,8
10
11. 1. Kristýna Juričičová Fit Studio Venuše Kladno
Veronika Oupicová
7
8
6,8
8
6,6
10
6,6
11
6,7
10
6,5
11
6,7
11
12. 6. Veronika Sosnovcová Aerobik Studio Dvojka Sedlčany
Kristýna Faktorová
6,1
12
6,1
12
6,1
12
5,9
12
6
12
5,7
12
6,2
12

Finále 14-16 let Ženy

Rank St.n. Name Title-Country-Club-Coach T1 T2 A1 A2 Ae1 Ae2 Ae3
1. 6. Kristýna Zahradníčková Fitness Studio Louny
Jitka Hofmannová
8,5
1
8,5
1
8,3
1
8,4
1
8,4
1
8,3
1
8,3
1
2. 3. Klára Okřinová Aerobik Centrum Brno
Hana Toufarová
8,3
2
8,3
2
8,1
2
8,3
2
8,1
2
8,2
2
8,2
2
3. 2. Tereza Tydlitátová Corridoor
Jakub Strakoš,Jana Vůjtová
8,1
3
8
3
8
3
8,1
3
8
3
8
3
8
3
4. 4. Lucie Šillerová Fit Studio Venuše Kladno
Veronika Oupicová
7,8
4
7,7
4
7,8
4
7,7
4
7,7
4
7,7
4
7,6
4
5. 1. Kateřina Kučerová Fit studio D
Dáša Zitová, Míša Mádrová
7,4
5
7,6
5
7,3
5
7,5
5
7,5
5
7,4
5
7,3
5
6. 5. Dominika Trinkmocová Juniorská škola ae DOMYNO Ivy Farářové
Tereza Zámostná
7,1
6
7,4
6
7,1
6
7
6
7,3
6
7,3
6
7,2
6

Základní kolo 8-10 let Týmy

Rank St.n. Name Title-Country-Club-Coach T1 T2 A1 A2 Ae1 Ae2 Ae3
1. 9. Kateřina Sekerová, Eliška Krajíčková, Anna Činková Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
Mgr. Bára Ptáčková
7,6
2
7,9
1
7,8
2
7,7
1
7,9
1
7,9
1
7,9
1
2. 6. Lucie Vesecká, Klára Kalendová, Andrea Provazníková Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
Mgr. Bára Ptáčková, Bětka Budinská
7,7
1
7,8
2
7,9
1
7,5
2
7,8
2
7,7
2
7,8
2
3. 7. Barbora Kindlová, Andrea Švihálková, Magdalena Horká Sportklub ČASPV Kladno
Simona Nedvědová,Linda Literová
7,5
3
7,5
3
7,5
3
7,3
3
7,5
3
7,4
3
7,4
4
4. 8. Nikol Vosková, Dominika Ebrová, Veronika Košumberská Aerobic Team Chuchle
Mgr. Veronika Buriš
7,1
5
7,2
5
7,3
4
7,2
4
7,4
4
7,2
4
7,5
3
5. 4. Alžběta Kadlecová, Natálie Revendová, Veronika Mendíková Juniorská škola ae DOMYNO Ivy Farářové
Veronika Šindelářová
7,3
4
7,3
4
7,2
5
7,1
5
7,3
5
7
6
7,3
5
6. 14. Daniela Kamešová, Adéla Štveráková, Viktorie Kolářová Sportklub ČASPV Kladno
Linda Literová, Simona Nedvědová
6,8
7
7,1
6
7
6
7
6
7,1
6
7,1
5
7
6
7. 15. Natalie Šubinová, Anežka Šrobová, Kamila Linderová, Eliška Páleníčková Aerobic Dancers Kladno
Mgr. Lenka Procházková, Nikola Lansdorfová
6,7
8
6,8
8
6,9
7
6,7
8
6,8
7
6,9
7
6,75
9
8. 5. Adéla Klepalová, Veronika Frantová, Kateřina Hricková, Marie Antonie Kropáčová Aerobic Team Chuchle
Markéta Sílová
7
6
6,9
7
6,5
9
6,6
9
6,6
9
6,6
9
6,8
8
9. 3. Tereza Kotlíková, Klára Veselá, Anna Stínilová Aerobic Junior Club I.Mrňákové Ustí nad Labem
Kamila Turková, Adriana Kanellu
6,6
9
6,6
9
6,8
8
6,5
11
6,7
8
6,5
10
6,7
10
10. 10. Markéta Mašková, Sára Štemberková, Tereza Vlková Aerobik Studio Dvojka Sedlčany
Alena Novotná
6,5
10
6,3
11
6,4
10
6,4
12
6,5
10
6
13
6,5
13
11. 1. Denisa Bohdalová, Dominika Machová, Alena Novotná Juniorská škola ae DOMYNO Ivy Farářové
Tereza Večerková, Julie Hrazánková
6,3
11
6,4
10
6,3
11
6,3
13
6,4
11
6,2
12
6,3
15
12. 12. Nikola Cmuntová, Karolína Charvátová, Veronika Maňhalová Aerobic Dancers Kladno
Mgr. Lenka Procházková, Karolína Kadlecová
6,2
12
6,1
12
6,2
12
6,55
10
6
14
6,3
11
6,6
11
13. 2. Karolína Fenclová, Aneta Kratochvílová, Kamila Macasová Sportovní klub aerobik Oxygen Příbram
Lucie Chlebnová
6
14
6
13
6,1
13
6,8
7
6,1
12
6,7
8
6,9
7
14. 13. Valentýna Svobodová, Kristýna Beránková, Lucie Borovská SRC Fanatic
Božena Čapková, Klára Šircová
5,6
15
5,8
15
6
14
6,25
14
6,05
13
5,9
14
6,55
12
15. 11. Lucie Hospodárová, Klára Hospodárová, Kristýna Beranová Fit Studio Venuše Kladno
Veronika Oupicová
6,1
13
5,9
14
5,9
15
6,2
15
5,9
15
5,8
15
6,4
14

Semifinále 8-10 let Týmy

Rank St.n. Name Title-Country-Club-Coach T1 T2 A1 A2 Ae1 Ae2 Ae3
1. 11. Kateřina Sekerová, Eliška Krajíčková, Anna Činková Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
Mgr. Bára Ptáčková
7,8
1
7,9
1
7,8
2
7,9
1
7,9
1
8
1
8
1
2. 8. Lucie Vesecká, Klára Kalendová, Andrea Provazníková Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
Mgr. Bára Ptáčková, Bětka Budinská
7,7
2
7,7
2
7,9
1
7,7
2
7,8
2
7,7
2
7,8
2
3. 9. Barbora Kindlová, Andrea Švihálková, Magdalena Horká Sportklub ČASPV Kladno
Simona Nedvědová,Linda Literová
7,4
3
7,4
3
7,2
3
7,3
3
7,5
3
7,5
3
7,4
3
4. 12. Nikol Vosková, Dominika Ebrová, Veronika Košumberská Aerobic Team Chuchle
Mgr. Veronika Buriš
7,1
5
7,1
5
7
5
7,25
4
7,4
4
7,3
4
7,35
4
5. 7. Alžběta Kadlecová, Natálie Revendová, Veronika Mendíková Juniorská škola ae DOMYNO Ivy Farářové
Veronika Šindelářová
7,2
4
7,2
4
7,1
4
7,2
5
7,2
5
7,1
5
7,3
5
6. 10. Daniela Kamešová, Adéla Štveráková, Viktorie Kolářová Sportklub ČASPV Kladno
Linda Literová, Simona Nedvědová
6,8
7
6,9
6
6,8
7
7
6
7
6
6,9
6
7,1
6
7. 3. Adéla Klepalová, Veronika Frantová, Kateřina Hricková, Marie Antonie Kropáčová Aerobic Team Chuchle
Markéta Sílová
7
6
6,7
8
6,7
8
6,8
7
6,7
8
6,8
7
6,8
7
8. 5. Natalie Šubinová, Anežka Šrobová, Kamila Linderová, Eliška Páleníčková Aerobic Dancers Kladno
Mgr. Lenka Procházková, Nikola Lansdorfová
6,4
9
6,6
9
6,9
6
6,7
8
6,8
7
6,7
8
6,5
9
9. 1. Tereza Kotlíková, Klára Veselá, Anna Stínilová Aerobic Junior Club I.Mrňákové Ustí nad Labem
Kamila Turková, Adriana Kanellu
6,5
8
6,8
7
6,6
9
6,6
9
6,6
9
6,6
9
6,7
8
10. 2. Denisa Bohdalová, Dominika Machová, Alena Novotná Juniorská škola ae DOMYNO Ivy Farářové
Tereza Večerková, Julie Hrazánková
6,3
10
6,4
10
6,4
10
6,4
10
6,3
10
6,3
10
6,4
10
11. 4. Markéta Mašková, Sára Štemberková, Tereza Vlková Aerobik Studio Dvojka Sedlčany
Alena Novotná
6,2
11
6,3
11
6,3
11
6,2
12
6,2
11
6
12
6,3
12
12. 6. Nikola Cmuntová, Karolína Charvátová, Veronika Maňhalová Aerobic Dancers Kladno
Mgr. Lenka Procházková, Karolína Kadlecová
6
12
6,2
12
6,1
12
6,3
11
6
12
6,2
11
6,35
11

Finále 8-10 let Týmy

Rank St.n. Name Title-Country-Club-Coach T1 T2 A1 A2 Ae1 Ae2 Ae3
1. 3. Kateřina Sekerová, Eliška Krajíčková, Anna Činková Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
Mgr. Bára Ptáčková
8
1
8
1
8,2
1
8
1
8
1
8
1
8,1
1
2. 1. Lucie Vesecká, Klára Kalendová, Andrea Provazníková Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
Mgr. Bára Ptáčková, Bětka Budinská
7,9
2
7,8
2
7,9
2
7,8
2
7,8
2
7,8
2
7,9
2
3. 2. Barbora Kindlová, Andrea Švihálková, Magdalena Horká Sportklub ČASPV Kladno
Simona Nedvědová,Linda Literová
7,5
3
7,5
3
7,5
4
7,3
3
7,5
4
7,5
3
7,2
3
4. 4. Nikol Vosková, Dominika Ebrová, Veronika Košumberská Aerobic Team Chuchle
Mgr. Veronika Buriš
7,3
4
7,4
4
7,6
3
7,1
5
7,6
3
7,3
4
7,1
4
5. 5. Alžběta Kadlecová, Natálie Revendová, Veronika Mendíková Juniorská škola ae DOMYNO Ivy Farářové
Veronika Šindelářová
7,1
5
7,3
5
7,3
5
7,2
4
7,3
5
7,1
6
7
5
6. 6. Daniela Kamešová, Adéla Štveráková, Viktorie Kolářová Sportklub ČASPV Kladno
Linda Literová, Simona Nedvědová
6,9
6
7
6
6,9
6
6,9
6
7
6
7,2
5
6,9
6

Základní kolo dospělí Muži

Rank St.n. Name Title-Country-Club-Coach T1 T2 A1 A2 Ae1 Ae2 Ae3
1. 1. Jan Pochobradský Fitness club Olgy Šípkové
Kristýna Kurialová
7,9
1
8,1
1
7,9
1
8
1
8,1
1
8
1
8
1
2. 2. Filip Hrdlička Fitness Studio Louny
Jitka Hofmannová
7,5
2
7,6
2
7,7
2
7,9
2
7,7
2
7,8
2
7,8
2
3. 3. Robert Černý Sportovní klub MK Kladno
Mgr. Michaela Kottnerová
7,4
3
7,5
3
7,5
3
7,5
3
7,5
3
7,5
3
7,6
3

Semifinále dospělí Muži

Rank St.n. Name Title-Country-Club-Coach T1 T2 A1 A2 Ae1 Ae2 Ae3
1. 2. Filip Hrdlička Fitness Studio Louny
Jitka Hofmannová
7,9
2
7,9
2
7,9
2
8,1
1
8,1
1
8,1
1
8,1
1
2. 1. Jan Pochobradský Fitness club Olgy Šípkové
Kristýna Kurialová
8
1
8,1
1
8,1
1
8
2
8
2
8
2
8
2
3. 3. Robert Černý Sportovní klub MK Kladno
Mgr. Michaela Kottnerová
7,6
3
7,7
3
7,6
3
7,7
3
7,6
3
7,6
3
7,7
3

Finále dospělí Muži

Rank St.n. Name Title-Country-Club-Coach T1 T2 A1 A2 Ae1 Ae2 Ae3
1. 3. Filip Hrdlička Fitness Studio Louny
Jitka Hofmannová
8,2
2
8
2
8
2
8,2
1
8,2
1
8,3
1
8,2
1
2. 2. Jan Pochobradský Fitness club Olgy Šípkové
Kristýna Kurialová
8,3
1
8,2
1
8,1
1
8,1
2
8,1
2
8,2
2
8,1
2
3. 1. Robert Černý Sportovní klub MK Kladno
Mgr. Michaela Kottnerová
7,8
3
7,9
3
7,8
3
7,7
3
7,8
3
7,7
3
7,8
3

Základní kolo dospělí Páry

Rank St.n. Name Title-Country-Club-Coach T1 T2 A1 A2 Ae1 Ae2 Ae3
1. 1. Veronika Šindelářová, Pavel Sirotek Juniorská škola ae DOMYNO Ivy Farářové
Iva Farářová
7,4
2
7,7
1
7,8
1
7,8
1
7,7
1
7,8
1
7,8
1
2. 2. Tamara Jiříková, Jan Pochobradský Fitness club Olgy Šípkové
Krystýna Kurialová
7,5
1
7,6
2
7,7
2
7,7
2
7,6
2
7,6
2
7,7
2
3. 3. Kateřina Kolářská, Robert Černý Sportovní klub MK Kladno
Mgr. Michaela Kottnerová
7
3
7,3
3
7,5
3
7,4
3
7,2
3
7,4
3
7,5
3

Semifinále dospělí Páry

Rank St.n. Name Title-Country-Club-Coach T1 T2 A1 A2 Ae1 Ae2 Ae3
1. 1. Veronika Šindelářová, Pavel Sirotek Juniorská škola ae DOMYNO Ivy Farářové
Iva Farářová
7,9
1
8
1
8
1
8,1
1
8
1
8
1
8
1
2. 2. Tamara Jiříková, Jan Pochobradský Fitness club Olgy Šípkové
Krystýna Kurialová
7,8
2
7,9
2
7,8
2
8
2
7,9
2
7,8
2
7,9
2
3. 3. Kateřina Kolářská, Robert Černý Sportovní klub MK Kladno
Mgr. Michaela Kottnerová
7,1
3
7,5
3
7,5
3
7,7
3
7,6
3
7,5
3
7,6
3

Finále dospělí Páry

Rank St.n. Name Title-Country-Club-Coach T1 T2 A1 A2 Ae1 Ae2 Ae3
1. 3. Veronika Šindelářová, Pavel Sirotek Juniorská škola ae DOMYNO Ivy Farářové
Iva Farářová
7,9
2
7,9
2
8,1
1
8,3
1
8,1
1
8,3
1
8,2
1
2. 2. Tamara Jiříková, Jan Pochobradský Fitness club Olgy Šípkové
Krystýna Kurialová
8
1
8
1
8
2
8,1
2
8
2
8,1
2
8
2
3. 1. Kateřina Kolářská, Robert Černý Sportovní klub MK Kladno
Mgr. Michaela Kottnerová
7,5
3
7,6
3
7,6
3
7,5
3
7,7
3
7,5
3
7,6
3

Základní kolo dospělí Týmy

Rank St.n. Name Title-Country-Club-Coach T1 T2 A1 A2 Ae1 Ae2 Ae3
1. 1. Tereza Cihlářová, Radka Cihlářová, Zuzana Reissová Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
Mgr. Bára Ptáčková, Hanka Šulcová
8
1
8,1
1
8,1
1
8,1
1
7,9
1
8
1
8
1
2. 4. Adéla Samešová, Barbora Poulová, Monika Cermanová Aerobic Junior Club I.Mrňákové Ustí nad Labem
Ivana Oliveriusová
7,6
3
7,5
3
7,8
2
7,7
2
7,8
2
7,7
2
7,7
2
3. 3. Sabina Horejcová, Anna Pačesová, Markéta Linhartová Aerobik Studio Čelákovice o.s.
Vladka Barešová
7,7
2
7,4
4
7,6
3
7,6
3
7,5
4
7,6
3
7,5
4
4. 2. Karolína Svobodová, Veronika Anna Kotrnochová, Tereza Večerková Juniorská škola ae DOMYNO Ivy Farářové
Tereza Zamostna
7,5
4
7,6
2
7,5
4
7,5
4
7,6
3
7,4
4
7,6
3

Semifinále dospělí Týmy

Rank St.n. Name Title-Country-Club-Coach T1 T2 A1 A2 Ae1 Ae2 Ae3
1. 2. Tereza Cihlářová, Radka Cihlářová, Zuzana Reissová Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
Mgr. Bára Ptáčková, Hanka Šulcová
8,3
1
8,2
1
8
1
8
1
8,1
1
8,2
1
8,2
1
2. 4. Adéla Samešová, Barbora Poulová, Monika Cermanová Aerobic Junior Club I.Mrňákové Ustí nad Labem
Ivana Oliveriusová
7,8
2
7,8
2
7,8
2
7,7
2
7,8
2
7,8
2
7,8
2
3. 1. Sabina Horejcová, Anna Pačesová, Markéta Linhartová Aerobik Studio Čelákovice o.s.
Vladka Barešová
7,7
3
7,6
3
7,6
3
7,6
3
7,6
3
7,7
3
7,6
4
4. 3. Karolína Svobodová, Veronika Anna Kotrnochová, Tereza Večerková Juniorská škola ae DOMYNO Ivy Farářové
Tereza Zamostna
7,5
4
7,5
4
7,5
4
7,5
4
7,5
4
7,5
4
7,7
3

Finále dospělí Týmy

Rank St.n. Name Title-Country-Club-Coach T1 T2 A1 A2 Ae1 Ae2 Ae3
1. 3. Tereza Cihlářová, Radka Cihlářová, Zuzana Reissová Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
Mgr. Bára Ptáčková, Hanka Šulcová
8,3
1
8,1
1
8,3
1
8,1
1
8,3
1
8,4
1
8,3
1
2. 4. Adéla Samešová, Barbora Poulová, Monika Cermanová Aerobic Junior Club I.Mrňákové Ustí nad Labem
Ivana Oliveriusová
7,9
2
8
2
8
2
7,9
2
8
2
8
2
8,1
2
3. 2. Sabina Horejcová, Anna Pačesová, Markéta Linhartová Aerobik Studio Čelákovice o.s.
Vladka Barešová
7,7
3
7,6
3
7,7
3
7,8
3
7,8
3
7,8
3
7,8
3
4. 1. Karolína Svobodová, Veronika Anna Kotrnochová, Tereza Večerková Juniorská škola ae DOMYNO Ivy Farářové
Tereza Zamostna
7,5
4
7,5
4
7,6
4
7,6
4
7,5
4
7,6
4
7,7
4

Základní kolo dospělí Ženy

Rank St.n. Name Title-Country-Club-Coach T1 T2 A1 A2 Ae1 Ae2 Ae3
1. 6. Denisa Barešová Aerobik Studio Čelákovice o.s.
Vladka Baresova
8,3
1
8,1
1
8,1
1
8,3
1
8,3
1
8,3
1
8,2
1
2. 3. Tamara Jiříková Fitness club Olgy Šípkové
Lucie Jiříková
8
2
8
2
8
2
8,2
2
8,1
2
8
2
8
2
3. 16. Karolína Svobodová Juniorská škola ae DOMYNO Ivy Farářové
Tereza Zamostna
7,8
3
7,9
3
7,55
5
8
3
7,9
3
7,9
3
7,95
3
4. 5. Hana Volfová Akademie aerobiku R. Hanákové
Nikola Košacká
7,2
8
7,3
8
7,5
6
7,9
4
7,8
4
7,8
4
7,9
4
5. 4. Kateřina Šmejkalová Aerobic Dancers Kladno
Lenka Procházková, Kateřina Šmejkalová
7,5
4
7,5
6
7,7
3
7,7
5
7,7
6
7,6
7
7,8
5
6. 17. Markéta Linhartová Aerobik Studio Čelákovice o.s.
Vladka Barešová
7,4
5
7,55
5
7,35
8
7,65
6
7,6
7
7,5
8
7,75
6
7. 12. Ivana Dvořáková Aerobic Team Chuchle
Mgr. Veronika Buriš
7,25
7
7,6
4
7,4
7
7,45
8
7,75
5
7,65
6
7,7
7
8. 11. Denisa Herodesová Aerobik Studio Čelákovice o.s.
Vladka Barešová
7,3
6
7,4
7
7,6
4
7,5
7
7,5
8
7,7
5
7,6
8
9. 9. Andrea Kosinová Juniorská škola ae DOMYNO Ivy Farářové
Pavel Sirotek
6,6
13
7
10
6,9
13
7,4
9
7,2
10
7,4
9
7,4
10
10. 7. Klára Benešová Fitness Studio Louny
Jitka Hofmannová
6,8
10
6,5
13
7,1
11
7,1
13
7,3
9
7,3
10
7,5
9
11. 14. Veronika Kubíčková Akademie aerobiku R. Hanákové
Mgr. Lucie Jiříková
6,65
12
6,8
11
7,2
10
7,35
10
7,15
11
7,2
11
7,1
13
12. 2. Kristýna Koubová Aerobic Dancers Kladno
Lenka Procházková
7
9
7,1
9
7,3
9
7,2
12
7,1
12
7,1
12
7,2
12
13. 13. Barbora Šišáková Fitness Studio Louny
Jitka Hofmannová
6,7
11
6,6
12
7
12
7,3
11
7
13
7
13
7,3
11
14. 8. Aneta Macounová Studio K Barrandov
Tereza Zamostna
6,5
14
6,4
14
6,5
14
6,5
14
6,6
14
6,4
14
6,6
14
15. 10. Lucie Tesárková SK Rytmik Zlín
Dana Saramáková
5,5
15
5,3
15
6,2
15
6
15
6
15
5,8
15
6
15
NS 15. Barbora Dubnická Sport Club Aerobic Couple Daniela Komarova a Moniky Krajčové
Daniel Komarov, Monika Krajčová







NS 1. Kristýna Stupková Akademie aerobiku R. Hanákové
Petr Jánský







Semifinále dospělí Ženy

Rank St.n. Name Title-Country-Club-Coach T1 T2 A1 A2 Ae1 Ae2 Ae3
1. 12. Denisa Barešová Aerobik Studio Čelákovice o.s.
Vladka Baresova
8,4
1
8,4
1
8
2
8,3
1
8,4
1
8,3
1
8,3
1
2. 7. Tamara Jiříková Fitness club Olgy Šípkové
Lucie Jiříková
8,2
2
8,2
2
8,1
1
8,2
2
8,2
2
8,1
2
8,1
2
3. 9. Karolína Svobodová Juniorská škola ae DOMYNO Ivy Farářové
Tereza Zamostna
8
3
8
3
7,8
3
8
3
7,9
3
7,9
3
8
3
4. 8. Kateřina Šmejkalová Aerobic Dancers Kladno
Lenka Procházková, Kateřina Šmejkalová
7,9
4
7,7
5
7,6
4
7,9
4
7,8
4
7,8
5
7,8
4
5. 11. Hana Volfová Akademie aerobiku R. Hanákové
Nikola Košacká
7,85
5
7,75
4
7,5
5
7,85
5
7,75
5
7,85
4
7,78
5
6. 10. Markéta Linhartová Aerobik Studio Čelákovice o.s.
Vladka Barešová
7,8
6
7,65
6
7,35
7
7,8
6
7,6
7
7,75
6
7,75
6
7. 4. Denisa Herodesová Aerobik Studio Čelákovice o.s.
Vladka Barešová
7,7
7
7,6
7
7,3
8
7,7
7
7,4
8
7,7
7
7,6
8
8. 2. Ivana Dvořáková Aerobic Team Chuchle
Mgr. Veronika Buriš
7,5
8
7,5
8
7,4
6
7,5
8
7,7
6
7,5
8
7,7
7
9. 6. Klára Benešová Fitness Studio Louny
Jitka Hofmannová
7,4
9
7,3
9
7,25
9
7,1
11
7,35
9
6,9
11
7,5
9
10. 3. Kristýna Koubová Aerobic Dancers Kladno
Lenka Procházková
7,2
10
7,1
10
7,2
10
7,3
9
7
12
7
10
7,2
11
11. 1. Andrea Kosinová Juniorská škola ae DOMYNO Ivy Farářové
Pavel Sirotek
6,7
12
7
12
7,1
11
7,2
10
7,3
10
7,2
9
7,4
10
12. 5. Veronika Kubíčková Akademie aerobiku R. Hanákové
Mgr. Lucie Jiříková
7,1
11
7,05
11
7
12
7
12
7,1
11
6,8
12
7,1
12

Finále dospělí Ženy

Rank St.n. Name Title-Country-Club-Coach T1 T2 A1 A2 Ae1 Ae2 Ae3
1. 5. Denisa Barešová Aerobik Studio Čelákovice o.s.
Vladka Baresova
8,4
1
8,4
1
8,3
1
8,5
1
8,5
1
8,4
1
8,4
1
2. 2. Tamara Jiříková Fitness club Olgy Šípkové
Lucie Jiříková
8,2
2
8,3
2
8,2
2
8,4
2
8,2
2
8,2
2
8,2
2
3. 3. Karolína Svobodová Juniorská škola ae DOMYNO Ivy Farářové
Tereza Zamostna
8
3
8,1
3
8
3
8,1
3
8
3
8
3
8,1
3
4. 6. Hana Volfová Akademie aerobiku R. Hanákové
Nikola Košacká
7,3
6
7,7
5
7,6
5
8,05
4
7,9
4
7,9
4
7,9
4
5. 1. Kateřina Šmejkalová Aerobic Dancers Kladno
Lenka Procházková, Kateřina Šmejkalová
7,8
4
7,8
4
7,8
4
8
5
7,8
5
7,8
5
7,8
5
6. 4. Markéta Linhartová Aerobik Studio Čelákovice o.s.
Vladka Barešová
7,4
5
7,6
6
7,5
6
7,6
6
7,6
6
7,6
6
7,6
6

 

T1 Jana Hájková, T2 Jana Zachariášová, A1 Marie Skopová, A2 Táňa Šotková     
Ae1 Jaromír Kučera, Ae2 Lenka Vajsová, Ae3 Žaneta Janalíková (Lead:Ae1)     
Head judge: Jana Hájková     
NS - Disqualif. not start. DQ - Disqualification. NR - Not ranking. NQ - Not qualified to next round. NF - Not finish

 

3.10.2011 6:50:13

AQUILA Aerobic and Dance 2011 30.9. - 2.10.2011

Základní kolo 11-13 let Aerobic

Rank St.n. Name Title-Country-Club-Coach TS1 TS2 TS3 TS4 A1 A2 A3
1. 4. Veronika Brnková, Barbara Komárková, Karolína Bouzková, Jana Opršalová, Soňa Fefková, Karolína Michková, Tereza Berounská, Michaela Málková, Ellen Činková Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
Mgr. Bára Ptáčková, Bětka Budinská
8
1
7,8
1
8
1
8
1
8
1
7,9
1
8
1
2. 10. Barbora Kučerová, Markéta Mrňáková, Tereza Kudláčková, Lucie Bílkovská, Pavla Pospíšilová, Adriana Kanellu, Barbora Vavřinová, Tereza Kazdová Aerobic Junior Club I.Mrňákové Ustí nad Labem
Ivana Oliveriusová, Adriana Kanellu
7,7
3
7,7
2
7,9
2
7,9
2
7,9
2
7,8
2
7,9
2
3. 9. Barbora Bohatová, Barbora Křečková, Eva Hanzalíková, Alžběta Hrubošová, Daniela Kolečková, Anna Zajíčková, Lucie Samcová, Adéla Bláhová Aerobic Team Chuchle
Mgr. Veronika Buriš
7,9
2
7,4
3
7,7
3
7,8
3
7,8
3
7,7
3
7,7
3
4. 1. Eva Kratochvílová, Adéla Zankelová, Zuzana Horáková, Tereza Huláková, Kristýna Pácalová, Kristýna Vachtová, Anna Strožíková, Anna Vyšínová, Anna Kacafírková Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
Mgr. Bára Ptáčková, Hanka Šulcová
7,5
4
7,2
4
7,2
4
7,4
4
7,2
4
7,4
4
7,3
4
5. 2. Anna Fliegerová, Aneta Svobodová, Pavlína Fibrichová, Alena Novotná, Denisa Bohdalová, Dominika Machová, Nikola Vičíková, Kristýna Kopecká Juniorská škola ae DOMYNO Ivy Farářové
Iva a Anna Farářovy
6,7
5
7
5
6,5
9
6,9
6
7
7
7
5
6,6
7
6. 8. Martina Deverová, Adriana Hájková, Evelyn Mráčková, Julie Beranová, Barbora Hniličková, Anna Zderadičková, Marie Trunečková, Pavla Mrázová Sportklub ČASPV Kladno
Simona Nedvědová
6,2
7
6,7
6
7
5
7
5
6,6
9
6,2
9
7
5
7. 5. Veronika Hrbáčková, Hana Střelcová, Klára Moučková, Lucie Jiráčková, Nikola Löbbová, Hana Vycudilíková, Eliška Sabolová, Lucie Štefková Aerobik klub Zlín
Monika Váňová
6,1
8
6,2
9
6,9
6
6,8
7
7,05
6
6,8
6
6,9
6
8. 3. Petra Barthelová, Anna Boukalová, Karolína Burešová, Karolína Drahotová, Klára Koucká, Nikola Mráčková, Magdaléna Tomanová, Sára Vávrová MW Gymnastická škola Ml. Boleslav
Mgr.Martina Wudyová
6,3
6
6,5
7
6,7
7
6,4
9
7,1
5
6,5
8
6,3
9
9. 6. Denisa Bartůňková, Sandra Fáberová, Kristýna Spilková, Veronika Šeráková, Aneta Malá, Nikola Bürgerová, Zdeňka Vyskočilová, Adéla Zelenková, Renáta Vyskočilová Aerobik Studio Dvojka Sedlčany
Kristýna Faktorová, M.Lesáková
5,8
9
6,4
8
6,6
8
6,5
8
6,7
8
6,7
7
6,5
8
NS 7. Lenka Břízová, Veronika Floriánová, Adéla Hovorková, Marie Janečková, Terezie Janečková, Anna Soukupová, Denisa Vejvodová, Anna Veverková Studio K Barrandov
Ivana Kobelková







Semifinále 11-13 let Aerobic

Rank St.n. Name Title-Country-Club-Coach TS1 TS2 TS3 TS4 A1 A2 A3
1. 4. Veronika Brnková, Barbara Komárková, Karolína Bouzková, Jana Opršalová, Soňa Fefková, Karolína Michková, Tereza Berounská, Michaela Málková, Ellen Činková Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
Mgr. Bára Ptáčková, Bětka Budinská
8,1
1
8,3
1
8
1
8,1
1
8,2
1
8,1
1
8,1
1
2. 7. Barbora Kučerová, Markéta Mrňáková, Tereza Kudláčková, Lucie Bílkovská, Pavla Pospíšilová, Adriana Kanellu, Barbora Vavřinová, Tereza Kazdová Aerobic Junior Club I.Mrňákové Ustí nad Labem
Ivana Oliveriusová, Adriana Kanellu
7,7
3
8
2
7,9
2
7,9
2
7,8
2
7,9
2
7,9
2
3. 8. Barbora Bohatová, Barbora Křečková, Eva Hanzalíková, Alžběta Hrubošová, Daniela Kolečková, Anna Zajíčková, Lucie Samcová, Adéla Bláhová Aerobic Team Chuchle
Mgr. Veronika Buriš
7,8
2
7,8
3
7,7
3
7,8
3
7,7
3
7,8
3
7,8
3
4. 5. Eva Kratochvílová, Adéla Zankelová, Zuzana Horáková, Tereza Huláková, Kristýna Pácalová, Kristýna Vachtová, Anna Strožíková, Anna Vyšínová, Anna Kacafírková Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
Mgr. Bára Ptáčková, Hanka Šulcová
7,5
4
7,4
4
7,3
4
7,5
4
7,3
4
7,4
4
7,4
4
5. 2. Anna Fliegerová, Aneta Svobodová, Pavlína Fibrichová, Alena Novotná, Denisa Bohdalová, Dominika Machová, Nikola Vičíková, Kristýna Kopecká Juniorská škola ae DOMYNO Ivy Farářové
Iva a Anna Farářovy
7,1
5
7,1
5
7
5
7
5
7,2
5
7,1
5
6,8
5
6. 1. Veronika Hrbáčková, Hana Střelcová, Klára Moučková, Lucie Jiráčková, Nikola Löbbová, Hana Vycudilíková, Eliška Sabolová, Lucie Štefková Aerobik klub Zlín
Monika Váňová
6,3
6
6,8
7
6,7
7
6,8
7
7
6
6,9
6
6,6
7
7. 9. Martina Deverová, Adriana Hájková, Evelyn Mráčková, Julie Beranová, Barbora Hniličková, Anna Zderadičková, Marie Trunečková, Pavla Mrázová Sportklub ČASPV Kladno
Simona Nedvědová
6,2
7
6,9
6
6,6
8
6,9
6
6,9
7
6,7
7
6,5
8
8. 3. Petra Barthelová, Anna Boukalová, Karolína Burešová, Karolína Drahotová, Klára Koucká, Nikola Mráčková, Magdaléna Tomanová, Sára Vávrová MW Gymnastická škola Ml. Boleslav
Mgr.Martina Wudyová
6,1
8
6,7
8
6,8
6
6,5
8
6,8
8
6,6
8
6,7
6
9. 6. Denisa Bartůňková, Sandra Fáberová, Kristýna Spilková, Veronika Šeráková, Aneta Malá, Nikola Bürgerová, Zdeňka Vyskočilová, Adéla Zelenková, Renáta Vyskočilová Aerobik Studio Dvojka Sedlčany
Kristýna Faktorová, M.Lesáková
6
9
6,4
9
6,5
9
6,4
9
6,7
9
6,5
9
6,4
9

Finále 11-13 let Aerobic

Rank St.n. Name Title-Country-Club-Coach TS1 TS2 TS3 TS4 A1 A2 A3
1. 5. Veronika Brnková, Barbara Komárková, Karolína Bouzková, Jana Opršalová, Soňa Fefková, Karolína Michková, Tereza Berounská, Michaela Málková, Ellen Činková Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
Mgr. Bára Ptáčková, Bětka Budinská
8,2
1
8,2
1
8,1
1
8,2
1
7,9
2
8,2
1
8,3
1
2. 4. Barbora Kučerová, Markéta Mrňáková, Tereza Kudláčková, Lucie Bílkovská, Pavla Pospíšilová, Adriana Kanellu, Barbora Vavřinová, Tereza Kazdová Aerobic Junior Club I.Mrňákové Ustí nad Labem
Ivana Oliveriusová, Adriana Kanellu
7,9
2
7,9
2
8
2
8
2
8,1
1
8
2
8
2
3. 6. Barbora Bohatová, Barbora Křečková, Eva Hanzalíková, Alžběta Hrubošová, Daniela Kolečková, Anna Zajíčková, Lucie Samcová, Adéla Bláhová Aerobic Team Chuchle
Mgr. Veronika Buriš
7,8
3
7,8
3
7,8
3
7,9
3
7,8
3
7,9
3
7,9
3
4. 2. Eva Kratochvílová, Adéla Zankelová, Zuzana Horáková, Tereza Huláková, Kristýna Pácalová, Kristýna Vachtová, Anna Strožíková, Anna Vyšínová, Anna Kacafírková Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
Mgr. Bára Ptáčková, Hanka Šulcová
7,6
4
7,6
4
7,5
4
7,6
4
7,5
4
7,5
4
7,6
4
5. 1. Anna Fliegerová, Aneta Svobodová, Pavlína Fibrichová, Alena Novotná, Denisa Bohdalová, Dominika Machová, Nikola Vičíková, Kristýna Kopecká Juniorská škola ae DOMYNO Ivy Farářové
Iva a Anna Farářovy
7,2
5
7,1
5
7,2
5
7,1
5
7,3
5
7,2
5
7,3
5
6. 3. Veronika Hrbáčková, Hana Střelcová, Klára Moučková, Lucie Jiráčková, Nikola Löbbová, Hana Vycudilíková, Eliška Sabolová, Lucie Štefková Aerobik klub Zlín
Monika Váňová
6,8
6
7
6
6,6
6
6,8
6
7
6
7
6
6,5
6

Základní kolo 11-13 let Step

Rank St.n. Name Title-Country-Club-Coach TS1 TS2 TS3 TS4 A1 A2 A3
1. 7. Lucie Sedláková, Sabina Pešková, Alžběta Mišková, Iveta Fidlerová, Karolína Lhotská, Sabina Salivarová, Andrea Králová, Lenka Kokrdová, Karolína Topičová SRC Fanatic
Michaela Pešoutová,Božena Čapková
8
1
7,9
1
7,9
1
8
1
8
1
7,9
1
8
1
2. 8. Veronika Řehořová, Natálie Hermanová, Monika Hamouzová, Barbora Růžičková, Tereza Frolíková, Veronika Pospíšilová, Romana Nedvědová, Barbora Žihlová, Ilona Hrdličková, Martina Ciplová Fit Studio Venuše Kladno
Iveta Radostová
7,9
2
7,6
2
7,8
2
7,8
2
7,5
3
7,8
2
7,9
2
3. 4. Natálie Lecjaksová, Anna Rázlová, Kateřina Prchalová, Klára Findeisová, Nikol Žáková, Kateřina Doležalová, Tereza Havelková, Klára Váchová SRC Fanatic
Robert Mrkvička
7,7
3
7,4
3
7,7
3
7,6
3
7,6
2
7,5
3
7,7
3
4. 1. Karolína Kráčmarová, Markéta Chaloupková, Veronika Dlouhá, Michaela Stará, Kristýna Hnízdilová, Kristýna Moravcová, Alena Krupičková, Dominika Pfaurová, Karolína Břešťálová Aerobic Dancers Kladno
Lenka Saidlová
7,4
4
7,3
4
7,1
7
7,1
6
7,3
4
7,2
4
7,1
6
5. 5. Lucie Petrová, Michaela Sedláková, Radka Suchomelová, Michaela Procházková, Klára Suchnová, Michaela Kubínová, Veronika Kubíčková, Anna Szewieczková Aerobik Centrum Brno
Hana Toufarová, Lucie Balharová
7
5
7,2
5
7,4
5
7,2
5
7,2
5
7,1
5
7,2
5
6. 2. Valentýna Vokurková, Tereza Machová, Kristýna Bláhová, Barbora Eliášová, Nela Valtová, Anežka Šeinerová, Petra Ejemová, Anna Marešová Sportovní klub aerobik Oxygen Příbram
Lenka Chlebnová
6,8
6
7
6
7,5
4
7,5
4
7,1
6
6,9
6
7,4
4
7. 6. Veronika Fojtíková, Sára Budínská, Lucie Rejsková, Kateřina Černá, Lucie Bumbová, Tereza Pánová, Veronika Motáková, Tereza Drozdová, Natálie Bakosová Aerobik studio Orel Dobříš
Klára Jandová, Denisa Havlíčková
6,5
7
6,7
7
7
8
7
7
6,8
7
6,7
7
7
7
8. 3. Anna Bímová, Aneta Dvořáčková, Adéla Šéblová, Johana Chumlenová, Tereza Velichová, Kateřina Svobodová, Kristýna Vrbová, Jana Švejdová, Tereza Herčíková Fit Studio Gábina o.s.
Gabriela Pilařová
6,3
8
6,5
8
7,3
6
6,8
8
6,6
8
6,6
8
6,7
8

Semifinále 11-13 let Step

Rank St.n. Name Title-Country-Club-Coach TS1 TS2 TS3 TS4 A1 A2 A3
1. 5. Lucie Sedláková, Sabina Pešková, Alžběta Mišková, Iveta Fidlerová, Karolína Lhotská, Sabina Salivarová, Andrea Králová, Lenka Kokrdová, Karolína Topičová SRC Fanatic
Michaela Pešoutová,Božena Čapková
8
1
7,9
1
8
1
8
1
8,1
1
8
1
8
1
2. 6. Veronika Řehořová, Natálie Hermanová, Monika Hamouzová, Barbora Růžičková, Tereza Frolíková, Veronika Pospíšilová, Romana Nedvědová, Barbora Žihlová, Ilona Hrdličková, Martina Ciplová Fit Studio Venuše Kladno
Iveta Radostová
7,9
2
7,7
2
7,9
2
7,9
2
7,6
2
7,8
2
7,8
2
3. 8. Natálie Lecjaksová, Anna Rázlová, Kateřina Prchalová, Klára Findeisová, Nikol Žáková, Kateřina Doležalová, Tereza Havelková, Klára Váchová SRC Fanatic
Robert Mrkvička
7,5
3
7,5
3
7,7
3
7,6
3
7,5
3
7,6
3
7,5
3
4. 2. Karolína Kráčmarová, Markéta Chaloupková, Veronika Dlouhá, Michaela Stará, Kristýna Hnízdilová, Kristýna Moravcová, Alena Krupičková, Dominika Pfaurová, Karolína Břešťálová Aerobic Dancers Kladno
Lenka Saidlová
7,3
4
7
6
7,5
5
7,3
5
7,3
4
7,3
4
7,4
4
5. 1. Lucie Petrová, Michaela Sedláková, Radka Suchomelová, Michaela Procházková, Klára Suchnová, Michaela Kubínová, Veronika Kubíčková, Anna Szewieczková Aerobik Centrum Brno
Hana Toufarová, Lucie Balharová
7
5
7,2
4
7,3
6
7,2
6
7,2
6
7,2
5
7,2
5
6. 7. Valentýna Vokurková, Tereza Machová, Kristýna Bláhová, Barbora Eliášová, Nela Valtová, Anežka Šeinerová, Petra Ejemová, Anna Marešová Sportovní klub aerobik Oxygen Příbram
Lenka Chlebnová
6,8
6
7,05
5
7,6
4
7,5
4
7,25
5
7,1
6
7,1
6
7. 4. Veronika Fojtíková, Sára Budínská, Lucie Rejsková, Kateřina Černá, Lucie Bumbová, Tereza Pánová, Veronika Motáková, Tereza Drozdová, Natálie Bakosová Aerobik studio Orel Dobříš
Klára Jandová, Denisa Havlíčková
6,3
8
6,9
7
6,8
8
7
7
6,9
7
7
7
6,8
7
8. 3. Anna Bímová, Aneta Dvořáčková, Adéla Šéblová, Johana Chumlenová, Tereza Velichová, Kateřina Svobodová, Kristýna Vrbová, Jana Švejdová, Tereza Herčíková Fit Studio Gábina o.s.
Gabriela Pilařová
6,5
7
6,6
8
6,9
7
6,8
8
6,7
8
6,7
8
6,6
8

Finále 11-13 let Step

Rank St.n. Name Title-Country-Club-Coach TS1 TS2 TS3 TS4 A1 A2 A3
1. 3. Lucie Sedláková, Sabina Pešková, Alžběta Mišková, Iveta Fidlerová, Karolína Lhotská, Sabina Salivarová, Andrea Králová, Lenka Kokrdová, Karolína Topičová SRC Fanatic
Michaela Pešoutová,Božena Čapková
8,1
1
8
1
8
1
8,1
1
8,1
1
8
1
8,3
1
2. 4. Veronika Řehořová, Natálie Hermanová, Monika Hamouzová, Barbora Růžičková, Tereza Frolíková, Veronika Pospíšilová, Romana Nedvědová, Barbora Žihlová, Ilona Hrdličková, Martina Ciplová Fit Studio Venuše Kladno
Iveta Radostová
7,9
2
7,4
3
7,7
2
7,9
2
7,6
2
7,8
2
7,5
3
3. 1. Natálie Lecjaksová, Anna Rázlová, Kateřina Prchalová, Klára Findeisová, Nikol Žáková, Kateřina Doležalová, Tereza Havelková, Klára Váchová SRC Fanatic
Robert Mrkvička
7,5
3
7,3
5
7,5
3
7,7
3
7,4
4
7,6
3
7,6
2
4. 6. Lucie Petrová, Michaela Sedláková, Radka Suchomelová, Michaela Procházková, Klára Suchnová, Michaela Kubínová, Veronika Kubíčková, Anna Szewieczková Aerobik Centrum Brno
Hana Toufarová, Lucie Balharová
7,3
4
7,35
4
7,45
4
7,2
6
7,3
5
7,5
4
7,45
4
5. 5. Karolína Kráčmarová, Markéta Chaloupková, Veronika Dlouhá, Michaela Stará, Kristýna Hnízdilová, Kristýna Moravcová, Alena Krupičková, Dominika Pfaurová, Karolína Břešťálová Aerobic Dancers Kladno
Lenka Saidlová
7,2
5
7,45
2
7,4
5
7,5
4
7,5
3
7,4
5
7,4
5
6. 2. Valentýna Vokurková, Tereza Machová, Kristýna Bláhová, Barbora Eliášová, Nela Valtová, Anežka Šeinerová, Petra Ejemová, Anna Marešová Sportovní klub aerobik Oxygen Příbram
Lenka Chlebnová
7
6
7
6
7,3
6
7,4
5
7,1
6
7,1
6
7,2
6

Základní kolo 14-16 let Aerobic

Rank St.n. Name Title-Country-Club-Coach TS1 TS2 TS3 TS4 A1 A2 A3
1. 3. Kristýna Kudrnová, Matylda Malá, Sarah Vegnerová, Nikola Ševčíková, Michaela Klepalová, Anna Durajová, Lucie Čuřínová, Kateřina Smíšková Aerobic Team Chuchle
Mgr. Veronika Buriš
8,1
1
7,8
2
7,9
1
7,9
2
7,6
2
8
1
8
1
2. 6. Michaela Kaprálková, Martina Pinkerová, Martina Černá, Martina Matějková, Martina Švecová, Kateřina Adamovičová, Tereza Pechová, Kristýna Seidlová Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
Mgr. Bára Ptáčková
8
2
7,9
1
7,8
2
8
1
7,55
3
7,9
2
7,9
2
3. 1. Lucie Novotná, Tereza Dvořáková, Daniela Urbářová, Klára Hanzlíková, Klára Bartošová, Anna Charvátová, Anežka Hájková, Aneta Havlíková, Johana Horká Aerobic Dancers Kladno
Magdalena Husáková , Lucie Schoppelová, Kristýna Koubová
7,8
3
7,6
5
7,5
3
7,5
3
7,7
1
7,7
4
7,5
3
4. 10. Marie Lesáková, Aneta Čejdová, Veronika Sosnovcová, Veronika Hulanová, Nikola Krušinová, Tereza Plavková, Barbora Dufková, Adéla Miková Aerobik Studio Dvojka Sedlčany
Kristýna Faktorová
7,4
5
7,75
3
7,1
5
7,45
4
7,5
4
7,4
5
7,4
4
5. 2. Sabina Vassileva, Laura Vassileva, Anna Ondrejková, Eliška Tipplová, Zuzana Bláhová, Kristýna Blažková, Kristýna Hudáčková, Tereza Zvolánková, Kateřina Ondrejková Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
Mgr. Bára Ptáčková, Bětka Budinská
7,6
4
7,7
4
7,3
4
7,4
5
7,3
5
7,3
6
7,3
5
6. 7. Veronika Kazdová, Daniela Klapálková, Michaela Pospíšilová, Tereza Knoblochová, Sabina Sokolová, Tereza Sinko, Tereza Vavřinová, Barbora Jindráčková, Eliška Vaculíková Aerobic Junior Club I.Mrňákové Ustí nad Labem
Adriana Semerádová, Ivana Oliveriusová
7,3
6
7,2
7
7
6
7,2
6
7,2
6
7,8
3
7
6
7. 9. Alice Čalová, Lucie Gettlerová, Veronika Chromková, Petra Hefková, Kateřina Rožková, Sára Váňová, Alice Vyvlečková, Aneta Šišková Aerobik klub Zlín
Monika Váňová
7,2
7
7,5
6
6,5
8
6,7
8
6,9
7
6,8
7
6,6
8
8. 4. Kateřina Škachová, Nikola Sabová, Tereza Hráská, Markéta Burešová, Kristýna Dandová, Karolína Čápová, Anna Davidová, Kristýna Chržová, Štěpánka Putíková Sportklub ČASPV Kladno
Linda Literová
7
8
7
8
6,7
7
7,1
7
6,7
8
6,6
8
6,8
7
9. 8. Kateřina Altmanová, Michaela Bočková, Klára Černá, Kateřina Doubravová, Terezie Kerdová, Anna Kolmanová, Daniela Slámová, Iveta Svárovská MW Gymnastická škola Ml. Boleslav
Mgr.Martina Wudyová
6,7
9
6,8
9
6,3
9
6,5
9
6,6
9
6,5
9
6,4
9
NS 5. Veronika Vlachová, Veronika Koldová, Markéta Kopicová, Kristýna Janoušová, Eliška Cvrkalová, Jana Zahradníčková, Natalia Kubíčková, Maryna Starinská, Tereza Rubášová Juniorská škola ae DOMYNO Ivy Farářové
Anna a Iva Farářovy







Semifinále 14-16 let Aerobic

Rank St.n. Name Title-Country-Club-Coach TS1 TS2 TS3 TS4 A1 A2 A3
1. 9. Kristýna Kudrnová, Matylda Malá, Sarah Vegnerová, Nikola Ševčíková, Michaela Klepalová, Anna Durajová, Lucie Čuřínová, Kateřina Smíšková Aerobic Team Chuchle
Mgr. Veronika Buriš
8,2
1
8
2
8,1
1
8,1
1
8,1
1
8,1
1
8
2
2. 4. Michaela Kaprálková, Martina Pinkerová, Martina Černá, Martina Matějková, Martina Švecová, Kateřina Adamovičová, Tereza Pechová, Kristýna Seidlová Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
Mgr. Bára Ptáčková
8,1
2
8,1
1
8
2
8
2
8
2
8
2
8,1
1
3. 3. Lucie Novotná, Tereza Dvořáková, Daniela Urbářová, Klára Hanzlíková, Klára Bartošová, Anna Charvátová, Anežka Hájková, Aneta Havlíková, Johana Horká Aerobic Dancers Kladno
Magdalena Husáková , Lucie Schoppelová, Kristýna Koubová
7,9
3
7,8
3
7,7
3
7,7
3
7,9
3
7,7
3
7,8
3
4. 1. Sabina Vassileva, Laura Vassileva, Anna Ondrejková, Eliška Tipplová, Zuzana Bláhová, Kristýna Blažková, Kristýna Hudáčková, Tereza Zvolánková, Kateřina Ondrejková Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
Mgr. Bára Ptáčková, Bětka Budinská
7,5
4
7,7
5
7,5
5
7,5
4
7,6
5
7,3
5
7,5
4
5. 8. Marie Lesáková, Aneta Čejdová, Veronika Sosnovcová, Veronika Hulanová, Nikola Krušinová, Tereza Plavková, Barbora Dufková, Adéla Miková Aerobik Studio Dvojka Sedlčany
Kristýna Faktorová
7,3
5
7,5
6
7,6
4
7,4
5
7,5
6
7,5
4
7,3
5
6. 2. Veronika Kazdová, Daniela Klapálková, Michaela Pospíšilová, Tereza Knoblochová, Sabina Sokolová, Tereza Sinko, Tereza Vavřinová, Barbora Jindráčková, Eliška Vaculíková Aerobic Junior Club I.Mrňákové Ustí nad Labem
Adriana Semerádová, Ivana Oliveriusová
7,2
6
7,75
4
7,2
6
7,3
6
7,7
4
7,1
6
7,2
6
7. 6. Alice Čalová, Lucie Gettlerová, Veronika Chromková, Petra Hefková, Kateřina Rožková, Sára Váňová, Alice Vyvlečková, Aneta Šišková Aerobik klub Zlín
Monika Váňová
7
7
7,3
7
6,9
7
7
7
7,1
7
6,9
7
7,1
7
8. 7. Kateřina Škachová, Nikola Sabová, Tereza Hráská, Markéta Burešová, Kristýna Dandová, Karolína Čápová, Anna Davidová, Kristýna Chržová, Štěpánka Putíková Sportklub ČASPV Kladno
Linda Literová
6,9
8
7,05
8
6,5
9
6,9
8
6,7
9
6,8
8
6,6
9
9. 5. Kateřina Altmanová, Michaela Bočková, Klára Černá, Kateřina Doubravová, Terezie Kerdová, Anna Kolmanová, Daniela Slámová, Iveta Svárovská MW Gymnastická škola Ml. Boleslav
Mgr.Martina Wudyová
6,8
9
7
9
6,6
8
6,6
9
6,8
8
6,6
9
6,7
8

Finále 14-16 let Aerobic

Rank St.n. Name Title-Country-Club-Coach TS1 TS2 TS3 TS4 A1 A2 A3
1. 2. Kristýna Kudrnová, Matylda Malá, Sarah Vegnerová, Nikola Ševčíková, Michaela Klepalová, Anna Durajová, Lucie Čuřínová, Kateřina Smíšková Aerobic Team Chuchle
Mgr. Veronika Buriš
8,2
1
8,2
1
8,1
1
8,2
1
8,3
1
8,2
1
8,2
1
2. 7. Michaela Kaprálková, Martina Pinkerová, Martina Černá, Martina Matějková, Martina Švecová, Kateřina Adamovičová, Tereza Pechová, Kristýna Seidlová Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
Mgr. Bára Ptáčková
8,1
2
8,1
2
8
2
8
2
8,1
2
8,1
2
8
2
3. 1. Lucie Novotná, Tereza Dvořáková, Daniela Urbářová, Klára Hanzlíková, Klára Bartošová, Anna Charvátová, Anežka Hájková, Aneta Havlíková, Johana Horká Aerobic Dancers Kladno
Magdalena Husáková , Lucie Schoppelová, Kristýna Koubová
7,8
3
8
3
7,8
3
7,8
3
8
3
7,8
3
7,9
3
4. 3. Sabina Vassileva, Laura Vassileva, Anna Ondrejková, Eliška Tipplová, Zuzana Bláhová, Kristýna Blažková, Kristýna Hudáčková, Tereza Zvolánková, Kateřina Ondrejková Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
Mgr. Bára Ptáčková, Bětka Budinská
7,5
4
7,8
4
7,5
4
7,5
4
7,7
5
7,6
4
7,6
4
5. 6. Marie Lesáková, Aneta Čejdová, Veronika Sosnovcová, Veronika Hulanová, Nikola Krušinová, Tereza Plavková, Barbora Dufková, Adéla Miková Aerobik Studio Dvojka Sedlčany
Kristýna Faktorová
7,4
5
7,5
5
7,4
5
7,4
5
7,6
6
7,5
5
7,3
6
6. 4. Veronika Kazdová, Daniela Klapálková, Michaela Pospíšilová, Tereza Knoblochová, Sabina Sokolová, Tereza Sinko, Tereza Vavřinová, Barbora Jindráčková, Eliška Vaculíková Aerobic Junior Club I.Mrňákové Ustí nad Labem
Adriana Semerádová, Ivana Oliveriusová
7,3
6
7,4
6
7,3
6
7,3
6
7,8
4
7,3
6
7,4
5

Základní kolo 14-16 let Step

Rank St.n. Name Title-Country-Club-Coach TS1 TS2 TS3 TS4 A1 A2 A3
1. 1. Lucie Zelenková, Tereza Kampová, Marek Šotola, Jana Kolísková, Kateřina Lišková, Anna Hejkalová, Klára Zachariášová, Simona Hochmanová, Veronika Šturcová SRC Fanatic
Robert Mrkvička
8
1
7,9
1
7,7
1
7,8
1
7,9
1
7,8
1
7,8
1
2. 5. Karolína Macasová, Michaela Větrovská, Michaela Kvasnicová, Anežka Wijsmanová, Veronika Hejhalová, Lenka Grosmanová, Jana Sladká Sportovní klub aerobik Oxygen Příbram
Lenka Chlebnová
7,6
3
7,6
3
7,3
3
7,5
3
7,8
2
7,6
3
7,5
3
3. 3. Tereza Janáková, Kristýna Kišová, Klára Dolenská, Aneta Pavlatová, Lucie Makanová, Štěpánka Cvrčková, Diana Proboštová, Tereza Šlapáková, Zuzana Kopová Fit Studio Aerobiku J. Boučkové
Jana Boučková
7,7
2
7,7
2
7,2
4
7,4
4
7,7
3
7,7
2
7,4
4
4. 2. Martina Severová, Tereza Horbanicová, Lucie Mrázková, Kristýna Poslušná, Kateřina Kryllová, Kristýna Hanusková, Karolína Smolařová, Karolína Jílková Sportovní klub aerobik Oxygen Příbram
Lenka Chlebnová
7,5
4
7,5
4
7,4
2
7,6
2
7,5
4
7,5
4
7,6
2
5. 4. Barbora Zíková, Jana Murmaková, Nikola Linková, Josefína Hozová, Anastázie Vosecká, Natálie Hanzlíková Fit Studio Venuše Kladno
Lenka Müllerová, Zuzana Koucká
7,2
5
7,3
5
6,8
5
7
5
7
5
7,2
5
7
5

Semifinále 14-16 let Step

Rank St.n. Name Title-Country-Club-Coach TS1 TS2 TS3 TS4 A1 A2 A3
1. 1. Lucie Zelenková, Tereza Kampová, Marek Šotola, Jana Kolísková, Kateřina Lišková, Anna Hejkalová, Klára Zachariášová, Simona Hochmanová, Veronika Šturcová SRC Fanatic
Robert Mrkvička
8
1
7,8
1
8
1
8
1
8
1
7,9
1
8,1
1
2. 4. Martina Severová, Tereza Horbanicová, Lucie Mrázková, Kristýna Poslušná, Kateřina Kryllová, Kristýna Hanusková, Karolína Smolařová, Karolína Jílková Sportovní klub aerobik Oxygen Příbram
Lenka Chlebnová
7,3
4
7,7
2
7,7
2
7,7
2
7,7
2
7,4
4
7,6
2
3. 2. Karolína Macasová, Michaela Větrovská, Michaela Kvasnicová, Anežka Wijsmanová, Veronika Hejhalová, Lenka Grosmanová, Jana Sladká Sportovní klub aerobik Oxygen Příbram
Lenka Chlebnová
7,5
3
7,6
4
7,6
3
7,6
3
7,4
4
7,6
2
7,5
3
4. 5. Tereza Janáková, Kristýna Kišová, Klára Dolenská, Aneta Pavlatová, Lucie Makanová, Štěpánka Cvrčková, Diana Proboštová, Tereza Šlapáková, Zuzana Kopová Fit Studio Aerobiku J. Boučkové
Jana Boučková
7,7
2
7,65
3
7,5
4
7,4
4
7,5
3
7,5
3
7,4
4
5. 3. Barbora Zíková, Jana Murmaková, Nikola Linková, Josefína Hozová, Anastázie Vosecká, Natálie Hanzlíková Fit Studio Venuše Kladno
Lenka Müllerová, Zuzana Koucká
7,2
5
7,3
5
7
5
7
5
7
5
7,1
5
7
5

Finále 14-16 let Step

Rank St.n. Name Title-Country-Club-Coach TS1 TS2 TS3 TS4 A1 A2 A3
1. 1. Lucie Zelenková, Tereza Kampová, Marek Šotola, Jana Kolísková, Kateřina Lišková, Anna Hejkalová, Klára Zachariášová, Simona Hochmanová, Veronika Šturcová SRC Fanatic
Robert Mrkvička
8
1
8
1
8,1
1
8
1
8,1
1
8,1
1
8,1
1
2. 4. Tereza Janáková, Kristýna Kišová, Klára Dolenská, Aneta Pavlatová, Lucie Makanová, Štěpánka Cvrčková, Diana Proboštová, Tereza Šlapáková, Zuzana Kopová Fit Studio Aerobiku J. Boučkové
Jana Boučková
7,8
2
7,7
2
7,8
2
7,5
3
7,6
2
7,6
2
7,8
2
3. 3. Karolína Macasová, Michaela Větrovská, Michaela Kvasnicová, Anežka Wijsmanová, Veronika Hejhalová, Lenka Grosmanová, Jana Sladká Sportovní klub aerobik Oxygen Příbram
Lenka Chlebnová
7,6
3
7,6
3
7,6
3
7,6
2
7,5
3
7,5
3
7,6
3
4. 5. Martina Severová, Tereza Horbanicová, Lucie Mrázková, Kristýna Poslušná, Kateřina Kryllová, Kristýna Hanusková, Karolína Smolařová, Karolína Jílková Sportovní klub aerobik Oxygen Příbram
Lenka Chlebnová
7,5
4
7,5
4
7,4
4
7,4
4
7,4
4
7,4
4
7,5
4
5. 2. Barbora Zíková, Jana Murmaková, Nikola Linková, Josefína Hozová, Anastázie Vosecká, Natálie Hanzlíková Fit Studio Venuše Kladno
Lenka Müllerová, Zuzana Koucká
6,5
5
6,9
5
6,8
5
6,8
5
6,9
5
6,9
5
6,5
5

Základní kolo 8-10 let Aerobic

Rank St.n. Name Title-Country-Club-Coach TS1 TS2 TS3 TS4 A1 A2 A3
1. 3. Lucie Vesecká, Eliška Krajíčková, Kateřina Sekerová, Klára Kalendová, Andrea Provazníková, Anna Činková, Adéla Šnajdrová, Barbora Janáková Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
Mgr. Bára Ptáčková
8
1
7,9
1
7,9
1
7,9
1
7,8
1
7,9
1
8,1
1
2. 5. Magdaléna Krejčová, Dominika Ebrová, Veronika Frantová, Sára Škorpíková, Kristina Čuřínová, Nikol Vosková, Veronika Košumberská, Eva Pospíšilová Aerobic Team Chuchle
Mgr. Veronika Buriš
7,8
2
7,7
2
7,7
2
7,8
2
7,7
2
7,8
2
7,9
2
3. 2. Barbora Kindlová, Andrea Švihálková, Magdalena Horká, Anna Klausová, Simona Smrčková, Daniela Kamešová, Kateřina Rolná, Adéla Štveráková, Adriana Havlová Sportklub ČASPV Kladno
Simona Nedvědová a Linda Literová
7,4
3
7,6
3
7,2
3
7,4
3
7,5
3
7,5
3
7,3
3
4. 8. Simona Jiranová, Denisa Zadáková, Kateřina Markupová, Eva Bízková, Veronika Klimešová, Nikola Dryjáková, Natálie Ringová, Sabina Stehlíková Sportovní klub MK Kladno
Mgr. Michaela Kottnerová, Sabina Škrabská
6,6
5
7
5
7
4
7
4
7,2
4
6,9
5
7,1
4
5. 1. Petra Křečková, Barbora Karbanová, Marie Antonie Kropáčová, Martina Starýchfojtů, Michaela Skálová, Adéla Klepalová, Kateřina Hricková, Adéla Šimůnková, Sabina Křížková Aerobic Team Chuchle
Mgr. Veronika Buriš, Markéta Sílová, Barbora Klepalová
7
4
7,1
4
6,7
5
6,8
5
7,1
5
7,3
4
6,7
5
6. 9. Anežka Paličková, Lenka Melková, Agáta Dušková, Hana Bartošová, Klára Hajšmanová, Dorota Neumannová, Tereza Koderová, Anna Hrabovská Sport Academy Kladno
Jindřiška Prošková
6,4
6
6,5
7
6,4
6
6,1
8
6,9
6
6,5
7
6,1
7
7. 4. Lucie Černá, Julie Brunclíková, Markéta Heřmanová, Markéta Mašková, Alžběta Strýčková, Sára Štemberková, Johana Váňová, Tereza Vlková Aerobik Studio Dvojka Sedlčany
Alena Novotná
6,2
7
6,8
6
6,1
8
6,3
6
6,7
7
6,6
6
6
8
8. 7. Pavla Pařízková, Jiřina Melková, Aneta Kohoutová, Michaela Zachová, Karolína Albrechtová, Natálie Vaníčková Sport Academy Kladno
Klára Prošková
6
8
6,3
8
6,3
7
6,2
7
6,4
8
6,4
8
6,2
6
9. 6. Lucie Hospodárová, Kateřina Stádníková, Kateřina Hejduková, Eliška Voštinková, Tereza Zíková, Tereza Stará, Adéla Přibylová Fit Studio Venuše Kladno
Markéta Kalousková, Veronika Oupicová
5,7
9
6,2
9
5,8
9
6
9
6,2
9
6
9
5,8
9

Semifinále 8-10 let Aerobic

Rank St.n. Name Title-Country-Club-Coach TS1 TS2 TS3 TS4 A1 A2 A3
1. 4. Lucie Vesecká, Eliška Krajíčková, Kateřina Sekerová, Klára Kalendová, Andrea Provazníková, Anna Činková, Adéla Šnajdrová, Barbora Janáková Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
Mgr. Bára Ptáčková
8,1
1
8,1
1
7,9
1
8
1
8
1
8
1
8
1
2. 3. Magdaléna Krejčová, Dominika Ebrová, Veronika Frantová, Sára Škorpíková, Kristina Čuřínová, Nikol Vosková, Veronika Košumberská, Eva Pospíšilová Aerobic Team Chuchle
Mgr. Veronika Buriš
7,9
2
7,8
2
7,8
2
7,9
2
7,9
2
7,9
2
7,9
2
3. 1. Barbora Kindlová, Andrea Švihálková, Magdalena Horká, Anna Klausová, Simona Smrčková, Daniela Kamešová, Kateřina Rolná, Adéla Štveráková, Adriana Havlová Sportklub ČASPV Kladno
Simona Nedvědová a Linda Literová
7,3
3
7,6
3
7,4
3
7,4
3
7,4
3
7,5
3
7,4
3
4. 8. Simona Jiranová, Denisa Zadáková, Kateřina Markupová, Eva Bízková, Veronika Klimešová, Nikola Dryjáková, Natálie Ringová, Sabina Stehlíková Sportovní klub MK Kladno
Mgr. Michaela Kottnerová, Sabina Škrabská
7
5
7,3
4
7,2
4
7
4
7,1
5
7,3
4
7,2
4
5. 2. Petra Křečková, Barbora Karbanová, Marie Antonie Kropáčová, Martina Starýchfojtů, Michaela Skálová, Adéla Klepalová, Kateřina Hricková, Adéla Šimůnková, Sabina Křížková Aerobic Team Chuchle
Mgr. Veronika Buriš, Markéta Sílová, Barbora Klepalová
7,1
4
7,2
5
7
5
6,9
5
7,2
4
7,2
5
7
5
6. 7. Anežka Paličková, Lenka Melková, Agáta Dušková, Hana Bartošová, Klára Hajšmanová, Dorota Neumannová, Tereza Koderová, Anna Hrabovská Sport Academy Kladno
Jindřiška Prošková
6,8
6
6,7
6
6,5
6
6,3
6
6,7
6
6,6
6
6,4
6
7. 6. Lucie Černá, Julie Brunclíková, Markéta Heřmanová, Markéta Mašková, Alžběta Strýčková, Sára Štemberková, Johana Váňová, Tereza Vlková Aerobik Studio Dvojka Sedlčany
Alena Novotná
6,4
7
6,6
7
6,2
8
6,2
7
6,5
7
6,5
7
6,2
8
8. 9. Pavla Pařízková, Jiřina Melková, Aneta Kohoutová, Michaela Zachová, Karolína Albrechtová, Natálie Vaníčková Sport Academy Kladno
Klára Prošková
6,1
8
6,2
8
6,4
7
6,1
8
6,4
8
6,3
8
6,3
7
9. 5. Lucie Hospodárová, Kateřina Stádníková, Kateřina Hejduková, Eliška Voštinková, Tereza Zíková, Tereza Stará, Adéla Přibylová Fit Studio Venuše Kladno
Markéta Kalousková, Veronika Oupicová
5,5
9
6,1
9
6
9
6
9
6,3
9
6
9
5,9
9

Finále 8-10 let Aerobic

Rank St.n. Name Title-Country-Club-Coach TS1 TS2 TS3 TS4 A1 A2 A3
1. 3. Lucie Vesecká, Eliška Krajíčková, Kateřina Sekerová, Klára Kalendová, Andrea Provazníková, Anna Činková, Adéla Šnajdrová, Barbora Janáková Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
Mgr. Bára Ptáčková
8,1
1
8,1
1
8
1
8,1
1
8,2
1
8,1
1
8,2
1
2. 4. Magdaléna Krejčová, Dominika Ebrová, Veronika Frantová, Sára Škorpíková, Kristina Čuřínová, Nikol Vosková, Veronika Košumberská, Eva Pospíšilová Aerobic Team Chuchle
Mgr. Veronika Buriš
8
2
8
2
7,8
2
7,9
2
8
2
8
2
7,9
2
3. 5. Barbora Kindlová, Andrea Švihálková, Magdalena Horká, Anna Klausová, Simona Smrčková, Daniela Kamešová, Kateřina Rolná, Adéla Štveráková, Adriana Havlová Sportklub ČASPV Kladno
Simona Nedvědová a Linda Literová
7,5
3
7,5
3
7,4
3
7,5
3
7,2
4
7,5
3
7,4
3
4. 2. Simona Jiranová, Denisa Zadáková, Kateřina Markupová, Eva Bízková, Veronika Klimešová, Nikola Dryjáková, Natálie Ringová, Sabina Stehlíková Sportovní klub MK Kladno
Mgr. Michaela Kottnerová, Sabina Škrabská
7
4
7,3
4
7,1
4
7,2
4
7,4
3
7,2
4
7
4
5. 6. Petra Křečková, Barbora Karbanová, Marie Antonie Kropáčová, Martina Starýchfojtů, Michaela Skálová, Adéla Klepalová, Kateřina Hricková, Adéla Šimůnková, Sabina Křížková Aerobic Team Chuchle
Mgr. Veronika Buriš, Markéta Sílová, Barbora Klepalová
6,9
5
7,2
5
6,9
5
6,9
5
7,1
5
7,1
5
6,9
5
6. 1. Anežka Paličková, Lenka Melková, Agáta Dušková, Hana Bartošová, Klára Hajšmanová, Dorota Neumannová, Tereza Koderová, Anna Hrabovská Sport Academy Kladno
Jindřiška Prošková
6,8
6
7
6
6,6
6
6,4
6
6,9
6
6,7
6
6,6
6

Základní kolo 8-10 let Step

Rank St.n. Name Title-Country-Club-Coach TS1 TS2 TS3 TS4 A1 A2 A3
1. 2. Natalie Šubinová, Anežka Šrobová, Nikola Cmuntová, Karolína Charvátová, Eliška Páleníčková, Silvie Houšťová, Kamila Linderová, Nicola Dutkovičová Aerobic Dancers Kladno
Mgr. Lenka Procházková, Nikola Lansdorfová
7,9
1
7,4
1
7,7
1
7,6
1
7,6
1
7,8
1
7,6
1
2. 1. Valentýna Svobodová, Dorota Koubková, Andrea Jírová, Kateřina Pešková, Eliška Ondráčková, Kristýna Beránková, Anna Stehnová, Lucie Borovská borůvky
SRC Fanatic
Božena Čapková, Lucie Adamová
7,7
2
7,2
2
7,4
2
7,5
2
7,5
2
7,7
2
7,4
2
3. 3. Tereza Mrázková, Pavlína Štědroňská, Veronika Holečková, Tereza Dragounová, Anežka Staníčková, Jana Dandová, Natálie Bláhová, Viktorie Eliášová Sportovní klub aerobik Oxygen Příbram
Lenka Chlebnová
6,7
5
6,9
4
7
3
7,2
3
7
4
6,9
3
6,8
3
4. 5. Sára Hrabalová, Tereza Kočařová, Zuzana Kučerová, Anita Maráková, Veronika Radičová, Andrea Olejníčková, Tereza Žáková Aerobik klub P.Radičové
Mgr. Pavlína Radičová
6,9
3
7
3
6,5
4
6,9
4
7,1
3
6,7
5
6,3
5
5. 8. Sára Helerová, Soňa Mikešová, Tereza Procházková, Barbora Benešová, Eliška Cinibulková, Adéla Drožová, Aneta Pavlíková, Eliška Drncová, Michaela Boušková Fit Studio Venuše Kladno
Lenka Müllerová, Martina Šíchová, Marie Malá
6,8
4
6,8
5
6,4
5
6,5
5
6,5
7
6,8
4
6,5
4
6. 7. Antonie Rusová, Anna Peřinová, Alena Lhotská, Jan Bartůšek, Nela Bartůšková, Barbora Doležalová, Valerie Dvořáková, Aneta Prášková, Veronika Kubátová, Viktorie Kloučková broskvičky
SRC Fanatic
Adéla Ježková, Klára Šircová
6,5
6
6,7
6
6,1
6
6,4
6
6,7
5
6,6
6
6,2
6
7. 6. Silke Pařízková, Barbora Erychlebová, Magdaléna Sajdlová, Klára Hukalová, Petra Ivančíková, Pavla Sajdlová, Lenka Sajdlová, Veronika Plevková Fit Studio Gábina o.s.
Gabriela Pilařová
6,3
7
6,5
7
5,9
7
6,1
7
6,6
6
6,5
7
6
7
NS 4. Klára Kubíčková, Adéla Němcová, Lenka Vondráčková, Kristýna Doležalová, Eliška Mokrá, Karolína Hánělová, Jana Vacková, Dominika Rákosníková, Tereza Kubátová jahůdky
SRC Fanatic
Jana Kolísková, Monika Nováková







Semifinále 8-10 let Step

Rank St.n. Name Title-Country-Club-Coach TS1 TS2 TS3 TS4 A1 A2 A3
1. 1. Natalie Šubinová, Anežka Šrobová, Nikola Cmuntová, Karolína Charvátová, Eliška Páleníčková, Silvie Houšťová, Kamila Linderová, Nicola Dutkovičová Aerobic Dancers Kladno
Mgr. Lenka Procházková, Nikola Lansdorfová
7,8
2
7,5
2
7,7
1
7,6
1
7,7
1
7,7
1
7,6
1
2. 2. Valentýna Svobodová, Dorota Koubková, Andrea Jírová, Kateřina Pešková, Eliška Ondráčková, Kristýna Beránková, Anna Stehnová, Lucie Borovská borůvky
SRC Fanatic
Božena Čapková, Lucie Adamová
8
1
7,8
1
7,5
2
7,5
2
7,5
2
7,6
2
7,4
2
3. 3. Sára Hrabalová, Tereza Kočařová, Zuzana Kučerová, Anita Maráková, Veronika Radičová, Andrea Olejníčková, Tereza Žáková Aerobik klub P.Radičové
Mgr. Pavlína Radičová
7
3
7,3
3
6,7
4
6,9
4
7,1
3
6,9
3
6,7
4
4. 7. Tereza Mrázková, Pavlína Štědroňská, Veronika Holečková, Tereza Dragounová, Anežka Staníčková, Jana Dandová, Natálie Bláhová, Viktorie Eliášová Sportovní klub aerobik Oxygen Příbram
Lenka Chlebnová
6,9
4
7,2
4
7,1
3
7,2
3
7
4
6,85
4
7
3
5. 6. Sára Helerová, Soňa Mikešová, Tereza Procházková, Barbora Benešová, Eliška Cinibulková, Adéla Drožová, Aneta Pavlíková, Eliška Drncová, Michaela Boušková Fit Studio Venuše Kladno
Lenka Müllerová, Martina Šíchová, Marie Malá
6,8
5
6,7
5
6,5
5
6,5
5
6,5
6
6,8
5
6,5
5
6. 5. Antonie Rusová, Anna Peřinová, Alena Lhotská, Jan Bartůšek, Nela Bartůšková, Barbora Doležalová, Valerie Dvořáková, Aneta Prášková, Veronika Kubátová, Viktorie Kloučková broskvičky
SRC Fanatic
Adéla Ježková, Klára Šircová
6,6
6
6,6
6
6,3
6
6,4
6
6,7
5
6,7
6
6,4
6
7. 4. Silke Pařízková, Barbora Erychlebová, Magdaléna Sajdlová, Klára Hukalová, Petra Ivančíková, Pavla Sajdlová, Lenka Sajdlová, Veronika Plevková Fit Studio Gábina o.s.
Gabriela Pilařová
6,3
7
6,5
7
6,1
7
6,2
7
6,4
7
6,5
7
6,1
7

Finále 8-10 let Step

Rank St.n. Name Title-Country-Club-Coach TS1 TS2 TS3 TS4 A1 A2 A3
1. 2. Natalie Šubinová, Anežka Šrobová, Nikola Cmuntová, Karolína Charvátová, Eliška Páleníčková, Silvie Houšťová, Kamila Linderová, Nicola Dutkovičová Aerobic Dancers Kladno
Mgr. Lenka Procházková, Nikola Lansdorfová
8,1
1
7,8
2
7,8
1
7,8
1
8
1
7,9
1
7,8
1
2. 1. Valentýna Svobodová, Dorota Koubková, Andrea Jírová, Kateřina Pešková, Eliška Ondráčková, Kristýna Beránková, Anna Stehnová, Lucie Borovská borůvky
SRC Fanatic
Božena Čapková, Lucie Adamová
8
2
8
1
7,6
2
7,6
2
7,8
2
7,6
2
7,6
2
3. 4. Sára Hrabalová, Tereza Kočařová, Zuzana Kučerová, Anita Maráková, Veronika Radičová, Andrea Olejníčková, Tereza Žáková Aerobik klub P.Radičové
Mgr. Pavlína Radičová
7,2
3
7,2
3
7,3
3
7
4
7,3
3
7,3
3
7,1
3
4. 3. Tereza Mrázková, Pavlína Štědroňská, Veronika Holečková, Tereza Dragounová, Anežka Staníčková, Jana Dandová, Natálie Bláhová, Viktorie Eliášová Sportovní klub aerobik Oxygen Příbram
Lenka Chlebnová
7
4
7,1
4
7
4
7,2
3
7,1
5
7,1
4
7
4
5. 6. Antonie Rusová, Anna Peřinová, Alena Lhotská, Jan Bartůšek, Nela Bartůšková, Barbora Doležalová, Valerie Dvořáková, Aneta Prášková, Veronika Kubátová, Viktorie Kloučková broskvičky
SRC Fanatic
Adéla Ježková, Klára Šircová
6,8
5
6,7
6
6,3
6
6,7
5
7,2
4
7
5
6,7
5
6. 5. Sára Helerová, Soňa Mikešová, Tereza Procházková, Barbora Benešová, Eliška Cinibulková, Adéla Drožová, Aneta Pavlíková, Eliška Drncová, Michaela Boušková Fit Studio Venuše Kladno
Lenka Müllerová, Martina Šíchová, Marie Malá
6,7
6
6,8
5
6,5
5
6,6
6
6,7
6
6,9
6
6,5
6

Základní kolo dospělí Aerobic

Rank St.n. Name Title-Country-Club-Coach TS1 TS2 TS3 TS4 A1 A2 A3
1. 8. Kateřina Šmejkalová, Magdaléna Husáková, Gabriela Husáková, Lenka Saidlová, Karolína Kadlecová, Lucie Schöppelová, Kristýna Koubová, Nikola Lansdorfová Aerobic Dancers Kladno
Lenka Procházková, Magdalena Husáková
8,4
1
8,3
1
8,3
1
8,2
1
8,2
1
8,2
1
8,4
1
2. 4. Barbora Chmelařová, Lucie Hrdličková, Markéta Kolářová, Monika Picková, Natálie Poloczková, Jana Dostálová, Renata Mielniková, Kateřina Peisarová Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
Mgr. Bára Ptáčková, Bětka Budinská
8,2
2
8,2
2
8,1
2
8
2
8,1
2
8,1
2
8,2
2
3. 3. Barbora Hovorková, Barbora Vavroňová, Martina Kolářová, Markéta Sílová, Zdena Janoušková, Zuzana Scherzlová, Zora Dušková, Andrea Čečrdlová Aerobic Team Chuchle
Mgr. Veronika Buriš
8
3
8
3
7,9
3
7,9
3
8
3
8
3
8
3
4. 7. Kateřina Bahulová, Karolína Friesová, Klára Kalíková, Lucie Košárková, Lucie Vyvlečková, Petra Machalíková, Erika Markytánová, Veronika Kalíková, Kristýna Veitová Aerobik klub Zlín
Renáta Myjavcová, Sylva Košacká
7,9
4
7,7
4
7,7
4
7,8
4
7,5
4
7,8
4
7,9
4
5. 1. Kamila Turková, Adriana Semerádová, Michaela Šperlingová, Markéta Murgová, Adéla Samešová, Barbora Poulová, Monika Cermanová, Šarlota Slanařová Aerobic Junior Club I.Mrňákové Ustí nad Labem
Ivana Oliveriusová
7,5
5
7,5
5
7,6
5
7,5
5
7,4
5
7,6
5
7,6
5
6. 2. Kateřina Kolářská, Sabina Škrabská, Veronika Plzáková, Tereza Kuchlerová, Monika Pálková, Kristýna Drážková, Barbora Čápová, Anna Krčková Sportovní klub MK Kladno
Mgr. Michaela Kottnerová
7,2
6
7,4
6
7
7
7,4
6
7,3
6
7,4
6
7,3
7
7. 6. Adéla Gyömberová, Veronika Papežová, Denisa Bartoňová, Michaela Janoušková, Michaela Pešičková, Michaela Souchová, Markéta Vodenková, Aneta Čejdová Aerobik Studio Dvojka Sedlčany
K.Faktorová, tým
7
7
6,8
7
7,2
6
7,3
7
6,8
7
7,1
7
7,4
6
NS 5. Barbora Abrahámová, Barbora Hanusová, Martina Šifaldová, Eva Doležalová, Apolena Koklarová, Petra Smolíková, Magdaléna Hájíčková, Ema Ondráčková, Markéta Horská KK - AEROBIK
Katka Pavlasová, Klára Stejskalová, Renáta Mielniková







Semifinále dospělí Aerobic

Rank St.n. Name Title-Country-Club-Coach TS1 TS2 TS3 TS4 A1 A2 A3
1. 7. Kateřina Šmejkalová, Magdaléna Husáková, Gabriela Husáková, Lenka Saidlová, Karolína Kadlecová, Lucie Schöppelová, Kristýna Koubová, Nikola Lansdorfová Aerobic Dancers Kladno
Lenka Procházková, Magdalena Husáková
8,4
1
8,4
1
8,3
1
8,3
1
8,3
1
8,2
1
8,4
1
2. 5. Barbora Chmelařová, Lucie Hrdličková, Markéta Kolářová, Monika Picková, Natálie Poloczková, Jana Dostálová, Renata Mielniková, Kateřina Peisarová Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
Mgr. Bára Ptáčková, Bětka Budinská
8,2
2
8,2
2
8,1
2
8,1
2
8,1
2
8,1
2
8,3
2
3. 6. Barbora Hovorková, Barbora Vavroňová, Martina Kolářová, Markéta Sílová, Zdena Janoušková, Zuzana Scherzlová, Zora Dušková, Andrea Čečrdlová Aerobic Team Chuchle
Mgr. Veronika Buriš
8
3
8,1
3
8
3
8
3
7,9
3
8
3
8,1
3
4. 3. Kateřina Bahulová, Karolína Friesová, Klára Kalíková, Lucie Košárková, Lucie Vyvlečková, Petra Machalíková, Erika Markytánová, Veronika Kalíková, Kristýna Veitová Aerobik klub Zlín
Renáta Myjavcová, Sylva Košacká
7,9
4
7,7
4
7,8
4
7,8
4
7,5
5
7,7
4
8
4
5. 2. Kamila Turková, Adriana Semerádová, Michaela Šperlingová, Markéta Murgová, Adéla Samešová, Barbora Poulová, Monika Cermanová, Šarlota Slanařová Aerobic Junior Club I.Mrňákové Ustí nad Labem
Ivana Oliveriusová
7,7
5
7,6
5
7,6
5
7,6
5
7,6
4
7,6
5
7,6
5
6. 1. Kateřina Kolářská, Sabina Škrabská, Veronika Plzáková, Tereza Kuchlerová, Monika Pálková, Kristýna Drážková, Barbora Čápová, Anna Krčková Sportovní klub MK Kladno
Mgr. Michaela Kottnerová
7,4
6
7,5
6
7,2
6
7,4
6
7,4
6
7,4
6
7,3
6
7. 4. Adéla Gyömberová, Veronika Papežová, Denisa Bartoňová, Michaela Janoušková, Michaela Pešičková, Michaela Souchová, Markéta Vodenková, Aneta Čejdová Aerobik Studio Dvojka Sedlčany
K.Faktorová, tým
7,1
7
7,1
7
7
7
7,3
7
7,2
7
7,1
7
7,2
7

Finále dospělí Aerobic

Rank St.n. Name Title-Country-Club-Coach TS1 TS2 TS3 TS4 A1 A2 A3
1. 5. Kateřina Šmejkalová, Magdaléna Husáková, Gabriela Husáková, Lenka Saidlová, Karolína Kadlecová, Lucie Schöppelová, Kristýna Koubová, Nikola Lansdorfová Aerobic Dancers Kladno
Lenka Procházková, Magdalena Husáková
8,4
1
8,4
1
8,4
1
8,4
1
8,3
1
8,4
1
8,4
1
2. 6. Barbora Chmelařová, Lucie Hrdličková, Markéta Kolářová, Monika Picková, Natálie Poloczková, Jana Dostálová, Renata Mielniková, Kateřina Peisarová Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
Mgr. Bára Ptáčková, Bětka Budinská
8,2
2
8,3
2
8,2
2
8,2
2
8,1
2
8,2
2
8,3
2
3. 4. Barbora Hovorková, Barbora Vavroňová, Martina Kolářová, Markéta Sílová, Zdena Janoušková, Zuzana Scherzlová, Zora Dušková, Andrea Čečrdlová Aerobic Team Chuchle
Mgr. Veronika Buriš
8,1
3
8,1
3
8,1
3
8,1
3
8
3
8,1
3
8,2
3
4. 3. Kamila Turková, Adriana Semerádová, Michaela Šperlingová, Markéta Murgová, Adéla Samešová, Barbora Poulová, Monika Cermanová, Šarlota Slanařová Aerobic Junior Club I.Mrňákové Ustí nad Labem
Ivana Oliveriusová
7,9
4
7,6
5
7,9
4
7,8
5
7,8
4
7,9
4
8
4
5. 1. Kateřina Bahulová, Karolína Friesová, Klára Kalíková, Lucie Košárková, Lucie Vyvlečková, Petra Machalíková, Erika Markytánová, Veronika Kalíková, Kristýna Veitová Aerobik klub Zlín
Renáta Myjavcová, Sylva Košacká
7,6
5
7,7
4
7,8
5
7,9
4
7,7
5
7,8
5
7,9
5
6. 2. Kateřina Kolářská, Sabina Škrabská, Veronika Plzáková, Tereza Kuchlerová, Monika Pálková, Kristýna Drážková, Barbora Čápová, Anna Krčková Sportovní klub MK Kladno
Mgr. Michaela Kottnerová
7,4
6
7,5
6
7,3
6
7,5
6
7,5
6
7,5
6
7,5
6

Základní kolo dospělí Step

Rank St.n. Name Title-Country-Club-Coach TS1 TS2 TS3 TS4 A1 A2 A3
1. 1. Lucie Chlebnová, Daniela Chlebnová, Petra Kleinbauerová, Markéta Severová, Adéla Ježková, Simona Kůrková, Klára Šircová, Monika Nováková OXYFAN
Sportovní klub aerobik Oxygen Příbram
Lenka Chlebnová, Robert Mrkvička
8
1
7,8
1
7,9
1
8,1
1
7,9
2
7,9
1
8
1
2. 3. Markéta Šímová, Kateřina Koucká, Klára Birnbaumová, Gabriela Ziková, Kristýna Zetková, Jindřiška Prošková, Klára Prošková Sport Academy Kladno
Jindřiška Prošková
7,8
2
7,7
2
7,6
2
7,7
2
8
1
7,7
2
7,8
2
3. 2. Soňa Klajblová, Tereza Kočičková, Charlota Hodová, Michaela Alexová, Natálie Rexová, Pavla Vymazalová Aerobik Centrum Brno
Hana Toufarová, Lucie Balharová
7,5
3
7,6
3
7,3
4
7,5
3
7,5
3
7,6
3
7,5
3
4. 5. Martina Šíchová, Zuzana Koucká, Nikola Holoubková, Marie Malá, Kateřina Rybářová, Klára Pávková, Kateřina Louvarová, Karolína Zíková, Eva Müllerová, Kristýna Blažková Fit Studio Venuše Kladno
Mgr. Lenka Müllerová
7,4
4
7,2
5
7,1
5
7,4
4
7,2
5
7,4
4
7,4
4
5. 4. Petra Petrusová, Kateřina Horáková, Jana Králová, Veronika Nevyjelová, Tereza Dvořáčková, Liliya Pjočkevyčová, Dominika Sajdlová, Tereza Pulzová Fit Studio Gábina o.s.
Gabriela Pilařová
7,2
5
7,4
4
7,4
3
7,3
5
7,3
4
7,3
5
7,2
5
6. 6. Tereza Kubíková, Vendula Krystanová, Lenka Havrdová, Silvie Horáková, Barbora Bičíková, Nikola Simandlová Fit Studio Aerobiku J. Boučkové
Jana Boučková
7
6
7
6
6,9
6
7,2
6
7,1
6
7
6
7
6
NS . Lucie Hálková, Lucie Chládková, Barbora Netrvalová, Tereza Lebedová, Jitka Mašínová, Barbora Ramešová, Michaela Žaludová Move Energy
Move Energy
Barbora Lejsková, Vanda Pocová







Semifinále dospělí Step

Rank St.n. Name Title-Country-Club-Coach TS1 TS2 TS3 TS4 A1 A2 A3
1. 5. Lucie Chlebnová, Daniela Chlebnová, Petra Kleinbauerová, Markéta Severová, Adéla Ježková, Simona Kůrková, Klára Šircová, Monika Nováková OXYFAN
Sportovní klub aerobik Oxygen Příbram
Lenka Chlebnová, Robert Mrkvička
8
1
8
1
8
1
8,3
1
7,8
2
8
1
8,3
1
2. 3. Markéta Šímová, Kateřina Koucká, Klára Birnbaumová, Gabriela Ziková, Kristýna Zetková, Jindřiška Prošková, Klára Prošková Sport Academy Kladno
Jindřiška Prošková
7,8
2
7,7
2
7,7
2
7,8
2
7,9
1
7,7
2
8,2
2
3. 6. Soňa Klajblová, Tereza Kočičková, Charlota Hodová, Michaela Alexová, Natálie Rexová, Pavla Vymazalová Aerobik Centrum Brno
Hana Toufarová, Lucie Balharová
7,7
3
7,6
3
7,6
3
7,6
3
7,7
3
7,6
3
8
3
4. 2. Martina Šíchová, Zuzana Koucká, Nikola Holoubková, Marie Malá, Kateřina Rybářová, Klára Pávková, Kateřina Louvarová, Karolína Zíková, Eva Müllerová, Kristýna Blažková Fit Studio Venuše Kladno
Mgr. Lenka Müllerová
7,5
4
7,4
4
7,4
5
7,4
4
7,5
5
7,4
4
7,9
4
5. 4. Tereza Kubíková, Vendula Krystanová, Lenka Havrdová, Silvie Horáková, Barbora Bičíková, Nikola Simandlová Fit Studio Aerobiku J. Boučkové
Jana Boučková
7,1
6
7,1
6
7,5
4
7,3
5
7,6
4
7,1
6
7,4
5
6. 1. Petra Petrusová, Kateřina Horáková, Jana Králová, Veronika Nevyjelová, Tereza Dvořáčková, Liliya Pjočkevyčová, Dominika Sajdlová, Tereza Pulzová Fit Studio Gábina o.s.
Gabriela Pilařová
7,3
5
7,3
5
7,2
6
7,2
6
7,3
6
7,3
5
7
6

Finále dospělí Step

Rank St.n. Name Title-Country-Club-Coach TS1 TS2 TS3 TS4 A1 A2 A3
1. 5. Lucie Chlebnová, Daniela Chlebnová, Petra Kleinbauerová, Markéta Severová, Adéla Ježková, Simona Kůrková, Klára Šircová, Monika Nováková OXYFAN
Sportovní klub aerobik Oxygen Příbram
Lenka Chlebnová, Robert Mrkvička
8,1
1
7,8
2
8
1
8,3
1
7,9
2
8
1
8,2
1
2. 3. Markéta Šímová, Kateřina Koucká, Klára Birnbaumová, Gabriela Ziková, Kristýna Zetková, Jindřiška Prošková, Klára Prošková Sport Academy Kladno
Jindřiška Prošková
8
2
7,9
1
7,9
2
8
2
8,1
1
7,9
2
8,1
2
3. 2. Soňa Klajblová, Tereza Kočičková, Charlota Hodová, Michaela Alexová, Natálie Rexová, Pavla Vymazalová Aerobik Centrum Brno
Hana Toufarová, Lucie Balharová
7,7
3
7,5
3
7,7
3
7,7
3
7,4
3
7,7
3
7,8
3
4. 6. Martina Šíchová, Zuzana Koucká, Nikola Holoubková, Marie Malá, Kateřina Rybářová, Klára Pávková, Kateřina Louvarová, Karolína Zíková, Eva Müllerová, Kristýna Blažková Fit Studio Venuše Kladno
Mgr. Lenka Müllerová
7,5
4
7,3
5
7,4
5
7,6
4
7,2
5
7,6
4
7,5
4
5. 4. Petra Petrusová, Kateřina Horáková, Jana Králová, Veronika Nevyjelová, Tereza Dvořáčková, Liliya Pjočkevyčová, Dominika Sajdlová, Tereza Pulzová Fit Studio Gábina o.s.
Gabriela Pilařová
7,4
5
7,4
4
7,5
4
7,3
5
7,3
4
7,3
5
7,3
5
NS 1. Tereza Kubíková, Vendula Krystanová, Lenka Havrdová, Silvie Horáková, Barbora Bičíková, Nikola Simandlová Fit Studio Aerobiku J. Boučkové
Jana Boučková







 

TS1 Jana Hájková, TS2 Jana Zachariášová, TS3 Lenka Vajsová, TS4 Žaneta Janalíková     
A1 Marie Skopová, A2 Jaromír Kučera, A3 Táňa Šotková (Lead:TS1)     
Head judge: Jana Hájková     
NS - Disqualif. not start. DQ - Disqualification. NR - Not ranking. NQ - Not qualified to next round. NF - Not finish

 

3.10.2011 6:50:28

AQUILA Aerobic and Dance 2011 30.9. - 2.10.2011

Základní kolo 7-12 let Hip Hop

Rank St.n. Name Title-Country-Club-Coach J1 J2 J3 J4 J5
1. 1. Adéla Maštalířová, Sabina Karásková, Zdeňka Petrová, Natálie Podlipná, Barbora Wenzlová, Fabiana Marzatico, Juliana Růžičková SC Nextyle o.s.
Hájková Tereza
5,7
1
5,6
1
5,7
1
5,7
2
5,8
2
2. 2. Aneta Rosenbergová, Martin Ekrt, Jana Ottová, Eliška Horáková, Natálie Jonášová, Pavlína Hronovská JKMB FUNK 1
AC Jumping Kangaroos Mladá Boleslav o.s.
Eva Ekrtová
5,4
2
5,5
2
5,6
2
5,8
1
5,9
1
3. 4. Matěj Nypl, Barbora Miartusová, Veronika Pavlíčková, Barbora Žádná, Veronika Zouharová, Eva Toušová, Tereza Žampová JKMB FUNK 2
AC Jumping Kangaroos Mladá Boleslav o.s.
Eva Ekrtová
5
4
5,45
3
5,45
3
5,65
3
5,6
3
4. 3. Natálie Pechová, Natálie Růžičková, Tereza Čepelová, Barbora Vydrová, Eliška Drábková, Michaela Čepelová Přípravka
SC Nextyle o.s.
Petra Vostárková, Tereza Hájková
5,1
3
5,4
4
5,4
4
5,5
4
5,5
4

Semifinále 7-12 let Hip Hop

Rank St.n. Name Title-Country-Club-Coach J1 J2 J3 J4 J5
1. 4. Adéla Maštalířová, Sabina Karásková, Zdeňka Petrová, Natálie Podlipná, Barbora Wenzlová, Fabiana Marzatico, Juliana Růžičková SC Nextyle o.s.
Hájková Tereza
5,7
1
5,7
1
5,8
1
5,9
1
5,9
2
2. 3. Aneta Rosenbergová, Martin Ekrt, Jana Ottová, Eliška Horáková, Natálie Jonášová, Pavlína Hronovská JKMB FUNK 1
AC Jumping Kangaroos Mladá Boleslav o.s.
Eva Ekrtová
5,6
2
5,6
2
5,75
2
5,7
3
6
1
3. 1. Matěj Nypl, Barbora Miartusová, Veronika Pavlíčková, Barbora Žádná, Veronika Zouharová, Eva Toušová, Tereza Žampová JKMB FUNK 2
AC Jumping Kangaroos Mladá Boleslav o.s.
Eva Ekrtová
5,2
4
5,5
3
5,6
3
5,8
2
5,5
4
4. 2. Natálie Pechová, Natálie Růžičková, Tereza Čepelová, Barbora Vydrová, Eliška Drábková, Michaela Čepelová Přípravka
SC Nextyle o.s.
Petra Vostárková, Tereza Hájková
5,3
3
5,4
4
5,45
4
5,55
4
5,6
3

Finále 7-12 let Hip Hop

Rank St.n. Name Title-Country-Club-Coach J1 J2 J3 J4 J5
1. 1. Adéla Maštalířová, Sabina Karásková, Zdeňka Petrová, Natálie Podlipná, Barbora Wenzlová, Fabiana Marzatico, Juliana Růžičková SC Nextyle o.s.
Hájková Tereza
5,9
1
5,8
1
5,7
2
5,9
1
5,8
2
2. 2. Aneta Rosenbergová, Martin Ekrt, Jana Ottová, Eliška Horáková, Natálie Jonášová, Pavlína Hronovská JKMB FUNK 1
AC Jumping Kangaroos Mladá Boleslav o.s.
Eva Ekrtová
5,7
2
5,7
2
5,8
1
5,8
2
5,9
1
3. 4. Matěj Nypl, Barbora Miartusová, Veronika Pavlíčková, Barbora Žádná, Veronika Zouharová, Eva Toušová, Tereza Žampová JKMB FUNK 2
AC Jumping Kangaroos Mladá Boleslav o.s.
Eva Ekrtová
5,5
3
5,6
3
5,6
3
5,75
3
5,6
3
4. 3. Natálie Pechová, Natálie Růžičková, Tereza Čepelová, Barbora Vydrová, Eliška Drábková, Michaela Čepelová Přípravka
SC Nextyle o.s.
Petra Vostárková, Tereza Hájková
5,4
4
5,5
4
5,5
4
5,6
4
5,4
4

Základní kolo dospělí Hip Hop

Rank St.n. Name Title-Country-Club-Coach J1 J2 J3 J4 J5
1. 1. Lucie Chlebnová, Daniela Chlebnová, Dominika Jíchová, Karolína Jíchová, Kristýna Vöröšová, Julie Bucharová, Veronika Mišjaková, Dita Drobílková LSD Dancers
Sportovní klub aerobik Oxygen Příbram
Lucie Chlebnová
7,7
1
7,5
1
7,9
1
7,7
1
7
1
2. . Adéla Marková, Martina Dundrová, Gabriela Andrášová, Lucie Klokočníková, Lucie Šafránková, Darina Waldhauserová, Anna Guntherová, Jana Pospíšilová Funky Dangers
TJ Slavoj Litoměřice - FUNKY DANGERS
Martina Dundrová
7,4
2
7,4
2
7,75
2
7,65
2
6,9
2

Semifinále dospělí Hip Hop

Rank St.n. Name Title-Country-Club-Coach J1 J2 J3 J4 J5
1. 1. Lucie Chlebnová, Daniela Chlebnová, Dominika Jíchová, Karolína Jíchová, Kristýna Vöröšová, Julie Bucharová, Veronika Mišjaková, Dita Drobílková LSD Dancers
Sportovní klub aerobik Oxygen Příbram
Lucie Chlebnová
7,6
1
7,7
1
7,9
1
7,6
2
7,7
1
2. 2. Adéla Marková, Martina Dundrová, Gabriela Andrášová, Lucie Klokočníková, Lucie Šafránková, Darina Waldhauserová, Anna Guntherová, Jana Pospíšilová Funky Dangers
TJ Slavoj Litoměřice - FUNKY DANGERS
Martina Dundrová
7,3
2
7,6
2
7,85
2
7,7
1
7,6
2

Finále dospělí Hip Hop

Rank St.n. Name Title-Country-Club-Coach J1 J2 J3 J4 J5
1. 1. Lucie Chlebnová, Daniela Chlebnová, Dominika Jíchová, Karolína Jíchová, Kristýna Vöröšová, Julie Bucharová, Veronika Mišjaková, Dita Drobílková LSD Dancers
Sportovní klub aerobik Oxygen Příbram
Lucie Chlebnová
7,6
1
7,7
1
7,8
1
7,8
2
7,8
1
2. 2. Adéla Marková, Martina Dundrová, Gabriela Andrášová, Lucie Klokočníková, Lucie Šafránková, Darina Waldhauserová, Anna Guntherová, Jana Pospíšilová Funky Dangers
TJ Slavoj Litoměřice - FUNKY DANGERS
Martina Dundrová
7,5
2
7,65
2
7,7
2
7,82
1
7,6
2

 

J1 Jana Hájková, J2 Martina Pirná, J3 Sabina Škodová     
J4 Veselá Zuzana, J5 Táňa Šotková (Lead:J2)     
Head judge: Jana Hájková     
NS - Disqualif. not start. DQ - Disqualification. NR - Not ranking. NQ - Not qualified to next round. NF - Not finish

 

3.10.2011 6:50:46

 

05. 10. 2011, 16.43:39

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu


Reklama Google:

 

TOPlist