Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Výsledková listina – FINÁLE FISAF INTERNATIONAL EUROPEAN FITNESS and HIP HOP UNITE CHAMPIONSHIPS 2014

Aerobic teams
KADET

1.    Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
2.    Aerobic Team Chuchle 
3.    Aerobic Dancers Kladno 
JUNIOR
1.    Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
2.    AJC Ivany Mrňákové Ústí n. Labem
3.    Aerobic Team Chuchle 
DOSPĚLÍ
1.    Aerobic Dancers Kladno
2.    Rusko
3.    Fitness Center Báry a Hanky Šulcové

Stepy
KADET

1.    Rusko
2.    BM Fitness Havlíčkův Brod
3.    Fit Studio Venuše Kladno
JUNIOR
1.    Rusko
2.    Fit Studio Venuše Kladno
3.    Oxygen Příbram
DOSPĚLÍ
1.    SRC Fanatic
2.    Rusko
3.    Rusko

Aerobic 5
KADET

1.    Aerobic Team Chuchle
2.    Studio K Barrandov
3.    Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
JUNIOR
1.    Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
2.    Aerobik klub Zlín
3.    Studio K Barrandov
DOSPĚLÍ
1.    AJC Ivany Mrňákové Ústí nad Labem
2.    Sport Academy Kladno
3.    Sportovní klub MK Kladno

Ženy
KADET

1.    Luka Torfs, Belgie
2.    Viktorie Prokopová, Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
3.    Veronika Frantová, Aerobic Team Chuchle
JUNIOR
1.    Tereza Kudláčková, AJC Ivany Mrňákové
2.    Adéla Citová, Fitness Studio Louny
3.    Louka Smet, Belgie
DOSPĚLÍ
1.    Tamara Jiříková, Corridoor 
2.    Lissa Van Brande, Belgie
3.    Monika Zimmermann, Německo

Muži
KADET

1.    Tomáš Absolon, Studio K Barrandov
2.    Jan Bartušek, SRC Fanatic
3.    Vojtěch Novotný, JŠA DOMYNO Ivy Farářové
JUNIOR
1.    Jeremy Delmotte, Belgie
2.    Jan Heřman, Aerobik studio Dvojka Sedlčany
DOSPĚLÍ
1.    Juuso Väisänen, Finsko
2.    Judicaël Lesmann, Francie
3.    Nikolaj Stukalin, Švýcarsko

Tria
KADET

1.    Fitness Center Báry a Hanky Šulcové (L. Veselá)
2.    Aerobic Dancers Kladno
3.    Fitness Center Báry a Hanky Šulcové (M. Brousilová)
JUNIOR
1.    AJC Ivany Mrňákové Ústí nad Labem
2.    Fitness Studio Louny
3.    Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
DOSPĚLÍ
1.    Belgie
2.    Corridoor
3.    Fitness Center Báry a Hanky Šulcové

Páry
KADET

1.    Studio K Barrandov
2.    AC Jumping Kangaroos Mladá Boleslav o.s.
JUNIOR
1.    Veronika Šeráková, Jan Heřman – Aerobik studio Dvojka Sedlčany
DOSPĚLÍ
1.    Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
2.    SRC Fanatic
3.    Polsko

 

30. 05. 2014, 21.43:11

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu


Reklama Google:

 

TOPlist