Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Vyhlášení cen Vůně roku bylo ve znamení společnosti AVON

Již pošesté vyhlásil časopis Žena a život soutěž o nejkrásnější vůni a nejhezčí flakon letošního roku. O titul se ucházelo celkem 42 vůní ve 4 kategoriích: Dámská vůně Prestige, Pánská vůně Prestige, Dámská vůně Popular a Pánská vůně Popular.

Společnost AVON Cosmetics měla dvě želízka v ohni - dámskou a pánskou vůni AVON LUCK. Obě dvě vůně si nakonec odnesly prestižní ocenění a AVON tak byl jedinou firmou, která si ze slavnostního večera odnášela hned dvě trofeje. Pánská varianta LUCK získala ocenění v kategorii Popular udělené širokou veřejností a dámská získala ocenění poroty rovněž v kategorii Popular. Do odborné poroty zasedly takové osobnosti, jako topmodelka Pavlína Němcová, herečka Dana Batulková či textař Michal Horáček.

„Jsme velmi potěšeni tím, že hned obě naše verze vůně LUCK zaujaly čtenářky i odbornou porotu a vybojovaly si prvenství v silné konkurenci. Děkujeme všem hlasujícím za přízeň, velmi si jí vážíme,“ říká manažerka PR a reklamy Alena Pytlíčková.

Vůně LUCK jsou letošní novinkou společnosti AVON a jistě se stanou i oblíbeným dárkem, který se objeví pod nejedním vánočním stromečkem. Tváří produktů se stala světová tenisová hvězda Maria Šarapovová.

 

24. 11. 2014, 16.12:47

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist