Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Výběrem sportovního oblečení přispějete na boj proti rakovině

Víte, že rakovina prsu v současnosti zaujímá první místo mezi příčinami úmrtí žen ve věkové kategorii 20 – 54 let? Ročně tato zákeřná choroba postihuje v České republice pět tisíc žen a téměř dva tisíce případů končí smrtí.

Boj proti rakovině prsu má podpořit také prodej kolekce sportovního oblečení pro ženy společnosti USA PRO. Z ceny každého prodaného výrobku jde 10 procent na boj proti této zákeřné chorobě. Kolekce byla připravena ve spolupráci s Aliancí českých organizací a žen s rakovinou prsu a společností Avon Cosmetics. Obsahuje bundu, kalhoty, ¾ kalhoty, tílko a podprsenku, a je ideální pro ženy, které chtějí zdůraznit svou siluetu a zejména svou osobnost. Na českém trhu je k dostání od října 2007.

USA PRO je značka s mottem sportovci sobě. Snaží se vyhovět každé ženě a splnit jí všechna očekávání, od oblečení na sport až po volný čas. USA PRO používá technicky zdokonalené materiály pro přizpůsobivost výrobků každému výkonu a životnost  oblečení všem sportům a aktivitám. Celá kolekce je určena výhradně pro ženy a jsou to právě ženy, které toto sportovní oblečení navrhují tak, aby vyhovovalo jejich specifickým potřebám.

Společnost Avon Cosmetics pomáhá bojovat proti zákeřnému onemocnění rakovinou prsu již jedenáct let. V loňském roce předala na boj proti rakovině prsu úctyhodných 10 milionů korun. Tyto prostředky byly rozděleny Alianci českých organizací a žen s rakovinou prsu na projekt Ženy ženám a na ozdravné pobyty, Mamma Helpu právě na provoz Avon Linky proti rakovině prsu a Asociaci mamodiagnostiků ČR na screening rakoviny prsu. Celkem již Avon předal více než 31 milionů korun.

Aliance českých organizací a žen s rakovinou prsu byla založena devatenácti organizacemi onkologických pacientek jako zastřešující celostátní obecně prospěšná společnost.
Jejím cílem je:
- vytvořit informační a edukační centrum pro veřejnost, onkologicky nemocné a jejich organizace,
- poskytovat metodickou pomoc organizacím onkologicky nemocných,
- koordinovat projekty a kampaně ve prospěch prevence a léčby nádorového onemocnění prsu,
- sjednotit snahy pacientských organizací i jednotlivců o prosazování práv a rovných podmínek k léčení a rekonvalescenci žen s nádorovým onemocněním prsu,
- zastupovat české onkologické pacientky v mezinárodních strukturách.

 

08. 03. 2008, 13.14:07

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist