Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Vláďa Valouch: CVIČÍME S EXPANDÉREM

Listopadový měsíc nepřinesl jen opadávání listů ze stromů, ale také mi vyšla knížka „CVIČÍME S EXPANDÉREM“. Tato knížka je určena všem, kteří chtějí cvičit, ale mají málo času nebo nemohou pravidelně navštěvovat fitness centrum. Zároveň je vhodná pro všechny trenéry a instruktory jako inspirace pro svoje tréninky a lekce. Cvičení s expandérem je velice účinné a úspěchem ho používají všichni sportovci v jakémkoliv odvětví. Snad skoro každý expandér zná nebo ho už viděl, ale nikde nebyla kuchařka jak s ním cvičit. Jelikož mám se cvičením s expandérem velké zkušenosti, protože jsem ho používal pro zlepšení svých schopností, když jsem závodil ve sportovním aerobiku, nabídl jsem tuto možnost všem, kteří chtějí s sebou něco dělat a viditelně se zlepšovat. V knize je popsáno 35 základních cviků s expandérem a je zde navržen trénink pro začátečníky a pokročilé.  Díky velkým fotografiím je každý cvik velmi názorný a lehce pochopitelný. Ať Vám knížka slouží ku prospěchu. Vláďa Valouch

OBJEDNEJTE SI KNIHU ZDE

Do 20.12.2009 dodací lhůta jen tři pracovní dny.

Kniha reaguje ne nedostatek informací o universálním náčiní Expandéru. S tímto jednoduchým gumovým lanem se dá procvičit celé tělo a je dostání v jakémkoliv obchodě Sport, ale chyběla kuchařka jak toto náčiní používat. V knize je popsáno jaký expandér si vybrat, jak správně cvičit, aby mělo cvičení smysl a také na co si dávat pozor, aby bylo cvičení bezpečné. Kniha obsahuje na 35 základních cviků, které jsou jednoduše seřazeny do 3 skupin podle typu uchycení expandéru. Každý cvik je názorně předveden na velkých fotografiích  a je popsaný jednoduchým laickým jazykem, aby ho pochopil každý i ten, který není pohybově vzdělaný. U každého cviku je popsané, na co si při cvičení dávat pozor a časté chyby.

Aby byla kniha úplná, nechybí zde základní soubor cviků na břicho a nezapomnělo se ani na důkladný strečink. V závěru knihy jsou vytvořeny dva tréninkové plány. První je určen začátečníkům a trvá maximálně 15 minut a druhý je určený pro pokročilé a trvá maximálně 20 minut. Abyste nemuseli neustále obracet stránky a hledat cviky, které patří do těchto programů, je zde soubor cviků seřazen podle pořadí v malých fotografiích za sebou. Knížka je skvělým návodem pro všechny, kteří mají málo času a pro ty, kteří nemají možnost navštěvovat posilovnu. Zároveň pomůže všem trenérům a instruktorům fitness přinést nový způsob cvičení do svých tréninků a lekcí.

 

11. 12. 2009, 07.31:53

Přečtěte si také

Vláďa Valouch v akci

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist